Activ Plătitor TVA

CADENAL MARMI S.R.L.

CUI: 43751958
CIF: RO43751958
Reg. Com.: J2021000218279
CAEN: 2370
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 februarie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 15:18

Despre CADENAL MARMI S.R.L.

CADENAL MARMI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cut Com. Dumbrava Roşie, judetul NEAMŢ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei" (cod CAEN 2370), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CADENAL MARMI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 64.538 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 25.532 RON in 2021 la 64.538 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
64.538 RON
Venituri totale
87.601 RON
Cheltuieli totale
122.133 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
63.821 RON
Stocuri
60.260 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
3.561 RON
Capital propriu
-683 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Cut Com. Dumbrava Roşie, Str. Teiului nr. 98, 617187
Telefon0741740343

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Cut Com. Dumbrava Roşie, Str. Teiului nr. 98, 617187
Cod poștal: 617187
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Cut Com. Dumbrava Roşie, Str. Teiului nr. 98, 617187
Cod postal
617187
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.02.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
64.538 RON
Rezultat net
-34.532 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 64.538 RON 59.077 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 87.601 RON 74.077 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 122.133 RON 62.139 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 11.938 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 10.932 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 34.532 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 34.532 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 63.821 RON 71.982 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 63.821 RON 71.982 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 60.260 RON 63.611 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 1.025 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.561 RON 7.346 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 64.504 RON 38.133 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -683 RON 33.849 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active63.821RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

101,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale63.821 RON
Datorii totale64.504 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,99 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 64.538 +9,2% față de anul precedent 87.601 122.133 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 34.532 34.532
2023 59.077 -35,6% față de anul precedent 74.077 62.139 11.938 -60,4% față de anul precedent 10.932 -62,6% față de anul precedent 0 0
2022 91.680 +259,1% față de anul precedent 121.180 91.031 30.149 29.250 0 0
2021 25.532 33.832 40.015 0 0 6.183 6.433

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 63.821 63.821 60.260 0 3.561
2023 0 71.982 71.982 63.611 1.025 7.346
2022 0 73.677 73.677 66.620 5.200 1.857
2021 0 20.164 20.164 14.650 5.374 140

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 64.504 +69,2% față de anul precedent -683 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 38.133 -24,9% față de anul precedent 33.849 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 50.760 +91,6% față de anul precedent 22.917 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 26.497 -6.333 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IMION MILITARUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 21577/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 64.538 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 64.538 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
64.538 RON +9.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
34.532 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
64.504 RON +69.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 59.077 RON. Profit: 10.932 RON

Cifra de afaceri: 59.077 RON. Profit: 10.932 RON

Cifra de afaceri
59.077 RON -35.56% față de anul precedent
Profit net
10.932 RON -62.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.133 RON -24.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 91.680 RON. Profit: 29.250 RON

Cifra de afaceri: 91.680 RON. Profit: 29.250 RON

Cifra de afaceri
91.680 RON +259.08% față de anul precedent
Profit net
29.250 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
50.760 RON +91.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 25.532 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.532 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.532 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.433 RON
Angajati
1
Datorii
26.497 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCADENAL MARMI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2370 in Sat Cut Com. Dumbrava Roşie (NEAMŢ)

CADENAL MARMI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2370 in Sat Cut Com. Dumbrava Roşie (NEAMŢ)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.062026Mentiune · Buletin 21577/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 02 din data: 26.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CADENAL MARMI S.R.L.
CUI
43751958
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.06.2026
Registrul Comerțului
J27/218/2021
EUID
ROONRC.J27/218/2021
Sediu
Sat Cut, Comuna Dumbrava Roşie, Jud. Neamţ, Strada TEIULUI, Nr. 98
Județ
Neamţ
Număr încheiere
451317
Data încheierii
04.06.2026
Număr dosar
2188224
Data dosarului
29.05.2026
Tribunal
Neamt
Registrator
Carina Tyron

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 26.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 29.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 21577/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2370, Neamţ

GEOART MARBLE S.R.L.
CUI: 50072860CAEN: 2370
Activ
NEAMŢ, Sat Hanul Ancuţei Com. Tupilaţi2024-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.235 RON
Profit
71.107 RON
Angajati
1
SOLTANA FUNERARI S.R.L.
CUI: 45714000CAEN: 2370
Activ
NEAMŢ, Sat Dochia Com. Dochia2022-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LELL RESTAURATION SRL
CUI: 36910929CAEN: 2370
Activ
NEAMŢ, Sat Timişeşti Com. Timişeşti2017-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.853 RON
Profit
20.990 RON
Angajati
1
ASI STONE DESIGN SRL
CUI: 38187870CAEN: 2370
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2017-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.170 RON
Profit
1.840 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2370, Neamţ

DORCU GRANIT ART S.R.L.
CUI: 49451593CAEN: 2370
Activ
NEAMŢ, Sat Tămăşeni Com. Tămăşeni2024-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.008 RON
Profit
60.599 RON
Angajati
1

Alte firme din Neamţ

SAVA MCD CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43751931CAEN: 4120
Activ
NEAMŢ, Sat Sabasa Com. Borca2021-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RICHWORKS S.R.L.
CUI: 43727747CAEN: 8559
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2021-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.049 RON
Profit
23.318 RON
Angajati
1
DASTIM RUBBER S.R.L.
CUI: 43770011CAEN: 3821
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2021-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.428 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EUROSAPATURI S.R.L.
CUI: 43529987CAEN: 4120
Activ
NEAMŢ, Sat Şovoaia Com. Borleşti2021-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.850 RON
Profit
2.508 RON
Angajati
1
ADELIN EUROEXPRES S.R.L.
CUI: 41541372CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Sat Moldoveni Com. Moldoveni2019-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
495.044 RON
Profit
213.450 RON
Angajati
1
NUFĂRUL PIN S.R.L.
CUI: 45948981CAEN: 7810
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2022-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
796.252 RON
Profit
614.931 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CADENAL MARMI S.R.L.?

CUI-ul CADENAL MARMI S.R.L. este 43751958.

Unde este sediul CADENAL MARMI S.R.L.?

CADENAL MARMI S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Cut Com. Dumbrava Roşie, Str. Teiului nr. 98, 617187, Sat Cut Com. Dumbrava Roşie, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata CADENAL MARMI S.R.L.?

CADENAL MARMI S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CADENAL MARMI S.R.L. in 2024?

In 2024, CADENAL MARMI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 64.538 RON.

Cati angajati are CADENAL MARMI S.R.L.?

CADENAL MARMI S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CADENAL MARMI S.R.L.?

CADENAL MARMI S.R.L. are codul CAEN principal 2370 (Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei).

Ce profit a inregistrat CADENAL MARMI S.R.L. in 2024?

CADENAL MARMI S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 34.532 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.