Activ Plătitor TVA

LGE TRUST MOTION S.R.L.

CUI: 43753150
CIF: RO43753150
Reg. Com.: J2022014062407
CAEN: 4618
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 februarie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 05:32

Despre LGE TRUST MOTION S.R.L.

LGE TRUST MOTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a." (cod CAEN 4618), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, LGE TRUST MOTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.701.482 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+80.3%). Profitul net inregistrat a fost de 551 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 441.170 RON in 2021 la 1.701.482 RON in 2023.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.701.482 RON
Venituri totale
1.701.820 RON
Cheltuieli totale
1.701.269 RON
Profit brut
551 RON
Profit net
551 RON
Marja profit net
0,03%
Active imobilizate
26.207 RON
Active circulante
428.878 RON
Stocuri
405.891 RON
Creanțe
13.378 RON
Casa & conturi bănci
9.609 RON
Capital propriu
-113.630 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Slt. Pompiliu Manoliu nr. 13, 21922

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Slt. Pompiliu Manoliu nr. 13, 21922
Cod poștal: 21922
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Slt. Pompiliu Manoliu nr. 13, 21922
Cod postal
21922
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 20.07.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
1.701.482 RON
Rezultat net
551 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.701.482 RON 943.771 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.701.820 RON 951.149 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.701.269 RON 1.045.337 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 551 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 551 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 94.188 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 103.625 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 26.207 RON 13.107 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 428.878 RON 773.536 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 455.085 RON 786.643 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 405.891 RON 757.142 RON
CreanțeSume de încasat 13.378 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.609 RON 16.394 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 568.715 RON 900.823 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -113.630 RON -114.180 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active455.085RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

125,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale455.085 RON
Datorii totale568.715 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,1 %Profit net / active totale
ROE
-0,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,75 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-25,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 1.701.482 +80,3% față de anul precedent 1.701.820 1.701.269 551 551 0 0
2022 943.771 +113,9% față de anul precedent 951.149 1.045.337 0 0 94.188 103.625
2021 441.170 441.497 446.889 0 0 5.392 10.755

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 26.207 428.878 455.085 405.891 13.378 9.609
2022 13.107 773.536 786.643 757.142 0 16.394
2021 0 231.473 231.473 226.090 52 5.331

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 568.715 -36,9% față de anul precedent -113.630 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 900.823 +272,2% față de anul precedent -114.180 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 242.028 -10.555 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.701.482 RON. Profit: 551 RON

Cifra de afaceri: 1.701.482 RON. Profit: 551 RON

Cifra de afaceri
1.701.482 RON +80.29% față de anul precedent
Profit net
551 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
568.715 RON -36.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 943.771 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 943.771 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
943.771 RON +113.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
103.625 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
900.823 RON +272.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 441.170 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 441.170 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
441.170 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.755 RON
Angajati
1
Datorii
242.028 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLGE TRUST MOTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4618 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

LGE TRUST MOTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4618 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4618, Municipiul Bucureşti

S&S PROD 2003 SRL
CUI: 15639062CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.761.776 RON
Profit
29.066 RON
Angajati
1
INTERDI LINE SRL
CUI: 22313602CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.696.382 RON
Profit
414.430 RON
Angajati
6
MICROPOOL TRADE S.R.L.
CUI: 47095546CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.791.730 RON
Profit
247.002 RON
Angajati
1
PROMO & PRINT SOLUTION SRL
CUI: 32425956CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.646.922 RON
Profit
309.256 RON
Angajati
1
OZONOVAN IMPEX SRL
CUI: 34048496CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.175.702 RON
Profit
283.122 RON
Angajati
1
A&D MEDICAL DEVICES SRL
CUI: 32554519CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.512.672 RON
Profit
271.654 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4618, Municipiul Bucureşti

GROHE INTERNATIONAL RO S.R.L.
CUI: 43732760CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.219.279 RON
Profit
1.162.179 RON
Angajati
16
WHYTE YNTACT PROTECTYON S.R.L.
CUI: 43777630CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.063.788 RON
Profit
94.883 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.000 RON
Profit
136.115 RON
Angajati
1
LUXSIT PARTNERS S.R.L.
CUI: 43793600CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.569 RON
Profit
20.699 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SUPERBRAIN S.R.L.
CUI: 43753053CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.028.773 RON
Profit
932.610 RON
Angajati
8
ACALONIA S.R.L.
CUI: 43753398CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.536 RON
Profit
110.241 RON
Angajati
1
PRIO Q DEV S.R.L.
CUI: 43750928CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-02-17
fara e-Factura
TRANSCOLLECT BATMAR S.R.L.
CUI: 43756785CAEN: 5229
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.936.491 RON
Profit
145.586 RON
Angajati
1
FBR FIXIKI S.R.L.
CUI: 43736974CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.050 RON
Profit
148.098 RON
Angajati
1
EDITURA KAFKA S.R.L.
CUI: 43768275CAEN: 5811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EDU PLUS S.R.L.
CUI: 43583617CAEN: 8569
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
714.470 RON
Profit
503.458 RON
Angajati
1
SIR TECHNODENT S.R.L.
CUI: 43928830CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.110.770 RON
Profit
182.872 RON
Angajati
5
OMBAS SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 42079922CAEN: 6202
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
679.070 RON
Profit
509.192 RON
Angajati
1
XELLENDENT EXPERT S.R.L.
CUI: 45433080CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.451 RON
Profit
32.066 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LGE TRUST MOTION S.R.L.?

CUI-ul LGE TRUST MOTION S.R.L. este 43753150.

Unde este sediul LGE TRUST MOTION S.R.L.?

LGE TRUST MOTION S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Slt. Pompiliu Manoliu nr. 13, 21922, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata LGE TRUST MOTION S.R.L.?

LGE TRUST MOTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LGE TRUST MOTION S.R.L. in 2023?

In 2023, LGE TRUST MOTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.701.482 RON.

Cati angajati are LGE TRUST MOTION S.R.L.?

LGE TRUST MOTION S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are LGE TRUST MOTION S.R.L.?

LGE TRUST MOTION S.R.L. are codul CAEN principal 4618 (Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.).

Ce profit a inregistrat LGE TRUST MOTION S.R.L. in 2023?

LGE TRUST MOTION S.R.L. a inregistrat un profit net de 551 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.