Activ

B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L.

CUI: 43847379
CIF: 43847379
Reg. Com.: J2021000776223
CAEN: 6831
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 martie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 15:49

Despre B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L.

B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ciurbeşti Com. Miroslava, judetul IAŞI, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare" (cod CAEN 6831), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 98.008 RON, in scadere fata de anul precedent (-42.5%). Profitul net inregistrat a fost de 46.641 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a scazut de la 169.247 RON in 2021 la 98.008 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
98.008 RON
Venituri totale
98.008 RON
Cheltuieli totale
39.912 RON
Profit brut
58.096 RON
Profit net
46.641 RON
Marja profit net
47,59%
Active imobilizate
8.048 RON
Active circulante
47.955 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
35.329 RON
Casa & conturi bănci
12.626 RON
Capital propriu
52.483 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Ciurbeşti Com. Miroslava, Str. Movilei nr. 1F, 707308

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Ciurbeşti Com. Miroslava, Str. Movilei nr. 1F, 707308
Cod poștal: 707308
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Ciurbeşti Com. Miroslava, Str. Movilei nr. 1F, 707308
Cod postal
707308
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.03.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
98.008 RON
Rezultat net
46.641 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 98.008 RON 170.549 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 98.008 RON 170.549 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 39.912 RON 32.931 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 58.096 RON 137.618 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 46.641 RON 112.231 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8.048 RON 7.475 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 47.955 RON 125.363 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 56.003 RON 132.838 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 35.329 RON 108.462 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.626 RON 16.901 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.520 RON 3.221 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 52.483 RON 129.617 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active56.003RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale56.003 RON
Datorii totale3.520 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
83,3 %Profit net / active totale
ROE
88,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
13,62 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 98.008 -42,5% față de anul precedent 98.008 39.912 58.096 -57,8% față de anul precedent 46.641 -58,4% față de anul precedent 0 0
2023 170.549 -4,5% față de anul precedent 170.549 32.931 137.618 -19,6% față de anul precedent 112.231 -32,3% față de anul precedent 0 0
2022 178.500 +5,5% față de anul precedent 178.500 7.406 171.094 +10,0% față de anul precedent 165.739 +9,7% față de anul precedent 0 0
2021 169.247 169.247 13.733 155.514 151.147 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 8.048 47.955 56.003 0 35.329 12.626
2023 7.475 125.363 132.838 0 108.462 16.901
2022 0 167.386 167.386 710 150.000 16.676
2021 0 154.160 154.160 710 133.427 20.023

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.520 +9,3% față de anul precedent 52.483 Neraportat 0
2023 3.221 129.617 Neraportat 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 167.386 Neraportat 0
2021 2.513 151.647 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CBCĂTĂLIN BUŢUGANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 2600/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 98.008 RON. Profit: 46.641 RON

Cifra de afaceri: 98.008 RON. Profit: 46.641 RON

Cifra de afaceri
98.008 RON -42.53% față de anul precedent
Profit net
46.641 RON -58.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.520 RON +9.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 170.549 RON. Profit: 112.231 RON

Cifra de afaceri: 170.549 RON. Profit: 112.231 RON

Cifra de afaceri
170.549 RON -4.45% față de anul precedent
Profit net
112.231 RON -32.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.221 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 178.500 RON. Profit: 165.739 RON

Cifra de afaceri: 178.500 RON. Profit: 165.739 RON

Cifra de afaceri
178.500 RON +5.47% față de anul precedent
Profit net
165.739 RON +9.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 169.247 RON. Profit: 151.147 RON

Cifra de afaceri: 169.247 RON. Profit: 151.147 RON

Cifra de afaceri
169.247 RON
Profit net
151.147 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.513 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataB & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Sat Ciurbeşti Com. Miroslava (IAŞI)

B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Sat Ciurbeşti Com. Miroslava (IAŞI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.012026Mentiune · Buletin 2600/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L.
CUI
43847379
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.01.2026
Registrul Comerțului
J22/776/2021
EUID
ROONRC.J22/776/2021
Sediu
Jud. Iaşi, Sat Ciurbeşti, Comuna Miroslava, Strada MOVILEI, Nr. 1F
Județ
Iaşi
Număr încheiere
52188
Data încheierii
23.01.2026
Număr dosar
281855
Data dosarului
22.01.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Cătălina Ioana BALAN

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 281855 din 22.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 2600/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6831, Iaşi

LEONA & ANOEL S.R.L.
CUI: 45157839CAEN: 6831
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.933 RON
Profit
55.742 RON
Angajati
1
IMO IQ S.R.L.
CUI: 38622680CAEN: 6831
Activ
IAŞI, Sat Corneşti Com. Miroslava2017-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.893 RON
Profit
27.016 RON
Angajati
0
CONSTRUCT INVEST ECOTEAM S.R.L.
CUI: 31844255CAEN: 6831
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2013-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.216 RON
Profit
67.634 RON
Angajati
1
PANORAMIC TC2013 SRL
CUI: 31433535CAEN: 6831
Activ
IAŞI, Sat Horpaz Com. Miroslava2013-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.419 RON
Profit
12.987 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6831, Iaşi

TOP IMOBIL 2F S.R.L.
CUI: 43630557CAEN: 6831
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.777 RON
Profit
14.189 RON
Angajati
2
BOKKA IMOBILIARE S.R.L.
CUI: 43945733CAEN: 6831
Activ
IAŞI, Sat Horpaz Com. Miroslava2021-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.207 RON
Profit
20.545 RON
Angajati
1
LEGACY RUN.BIZ S.R.L.
CUI: 43549755CAEN: 6831
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.407 RON
Profit
3.775 RON
Angajati
0
STEF IMOBIL CAPITAL S.R.L.
CUI: 44101716CAEN: 6831
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.875 RON
Profit
2.898 RON
Angajati
0

Alte firme din Iaşi

CONSTRUCT AMBIENCE ADI S.R.L.
CUI: 43847336CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Moimeşti Com. Popricani2021-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.529 RON
Profit
127.309 RON
Angajati
1
GIOSANU INOVATIVE COM S.R.L.
CUI: 43855991CAEN: 4712
Activ
IAŞI, Sat Belceşti Com. Belceşti2021-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
235.906 RON
Profit
55.951 RON
Angajati
1
CYBERSHARE S.R.L.
CUI: 43761706CAEN: 6202
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
714.785 RON
Profit
605.138 RON
Angajati
1
NEXUS TECH SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 44694940CAEN: 6210
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
252.032 RON
Profit
184.182 RON
Angajati
1
ARNIA TOURISM SRL
CUI: 34050666CAEN: 5510
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.626.246 RON
Profit
717.391 RON
Angajati
16

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L.?

CUI-ul B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L. este 43847379.

Unde este sediul B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L.?

B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Sat Ciurbeşti Com. Miroslava, Str. Movilei nr. 1F, 707308, Sat Ciurbeşti Com. Miroslava, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L.?

B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L. in 2024?

In 2024, B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 98.008 RON.

Ce activitate are B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L.?

B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L. are codul CAEN principal 6831 (Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare).

Ce profit a inregistrat B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L. in 2024?

B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L. a inregistrat un profit net de 46.641 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.