Transporturi rutiere de mărfuri
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 21:38
Despre DELIA & ANTO TRANS S.R.L.
DELIA & ANTO TRANS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Zăneşti Com. Zăneşti, judetul NEAMŢ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DELIA & ANTO TRANS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 138.450 RON, in scadere fata de anul precedent (-18.1%). Profitul net inregistrat a fost de 1.179 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 6.780 RON in 2021 la 138.450 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 138.450 RON
- Venituri totale
- 138.450 RON
- Cheltuieli totale
- 135.886 RON
- Profit brut
- 2.564 RON
- Profit net
- 1.179 RON
- Marja profit net
- 0,85%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 11.726 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 11.726 RON
- Capital propriu
- -6.146 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, NEAMŢ, Sat Zăneşti Com. Zăneşti, Str. Viorelelor nr. 472, 617515
- Cod postal
- 617515
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 04.03.2021
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2021 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 138.450 RON
- Rezultat net
- 1.179 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 138.450 RON | 169.036 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 138.450 RON | 169.036 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 135.886 RON | 176.173 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 2.564 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 1.179 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 7.137 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 8.827 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 11.726 RON | 2.723 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 11.726 RON | 2.723 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 11.726 RON | 2.723 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 17.872 RON | 10.047 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -6.146 RON | -7.324 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 3 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 10,1 %Profit net / active totale
- ROE
- -19,2 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,66 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -52,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 138.450 -18,1% față de anul precedent | 138.450 | 135.886 | 2.564 | 1.179 | 0 | 0 |
| 2023 | 169.036 +28,0% față de anul precedent | 169.036 | 176.173 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 7.137 | 8.827 |
| 2022 | 132.050 +1.847,6% față de anul precedent | 132.050 | 130.366 | 1.684 +44,8% față de anul precedent | 522 -40,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 6.780 | 28.780 | 27.617 | 1.163 | 881 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 11.726 | 11.726 | 0 | 0 | 11.726 |
| 2023 | 0 | 2.723 | 2.723 | 0 | 0 | 2.723 |
| 2022 | 0 | 11.722 | 11.722 | 0 | 0 | 11.722 |
| 2021 | 0 | 4.261 | 4.261 | 0 | 0 | 4.261 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17.872 +77,9% față de anul precedent | -6.146 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2023 | 10.047 -1,7% față de anul precedent | -7.324 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 10.219 +211,6% față de anul precedent | 1.503 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 3.280 | 981 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| IMIOAN MÂNDRU | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
6 repere. O singură cronologie.
Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10500/2026modificare dovada sediu social
modificare dovada sediu social
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 138.450 RON. Profit: 1.179 RON
Cifra de afaceri: 138.450 RON. Profit: 1.179 RON
- Cifra de afaceri
- 138.450 RON -18.09% față de anul precedent
- Profit net
- 1.179 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 17.872 RON +77.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 169.036 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 169.036 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 169.036 RON +28.01% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 8.827 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 10.047 RON -1.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 132.050 RON. Profit: 522 RON
Cifra de afaceri: 132.050 RON. Profit: 522 RON
- Cifra de afaceri
- 132.050 RON +1847.64% față de anul precedent
- Profit net
- 522 RON -40.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 10.219 RON +211.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 6.780 RON. Profit: 881 RON
Cifra de afaceri: 6.780 RON. Profit: 881 RON
- Cifra de afaceri
- 6.780 RON
- Profit net
- 881 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 3.280 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDELIA & ANTO TRANS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Zăneşti Com. Zăneşti (NEAMŢ)
DELIA & ANTO TRANS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Zăneşti Com. Zăneşti (NEAMŢ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
18.032026Mentiune · Buletin 10500/2026modificare dovada sediu social
modificare dovada sediu social
- Companie
- DELIA & ANTO TRANS S.R.L.
- CUI
- 43854163
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 18.03.2026
- Registrul Comerțului
- J27/295/2021
- EUID
- ROONRC.J27/295/2021
- Sediu
- Jud. Neamţ, Sat Zăneşti, Comuna Zăneşti, Strada Viorelelor, Nr. 472
- Județ
- Neamţ
- Număr încheiere
- 222629
- Data încheierii
- 17.03.2026
- Număr dosar
- 1139288
- Data dosarului
- 16.03.2026
- Tribunal
- Neamt
- Registrator
- Daniela Miloiu
Subiecte
modificare dovada sediu social
Documente menționate
- Contract de comodat nr. 2 din 10.02.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Neamţ
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Neamţ
Alte firme din Neamţ
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DELIA & ANTO TRANS S.R.L.?
CUI-ul DELIA & ANTO TRANS S.R.L. este 43854163.
Unde este sediul DELIA & ANTO TRANS S.R.L.?
DELIA & ANTO TRANS S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Zăneşti Com. Zăneşti, Str. Viorelelor nr. 472, 617515, Sat Zăneşti Com. Zăneşti, judetul NEAMŢ.
Cand a fost infiintata DELIA & ANTO TRANS S.R.L.?
DELIA & ANTO TRANS S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DELIA & ANTO TRANS S.R.L. in 2024?
In 2024, DELIA & ANTO TRANS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 138.450 RON.
Cati angajati are DELIA & ANTO TRANS S.R.L.?
DELIA & ANTO TRANS S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.
Ce activitate are DELIA & ANTO TRANS S.R.L.?
DELIA & ANTO TRANS S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).
Ce profit a inregistrat DELIA & ANTO TRANS S.R.L. in 2024?
DELIA & ANTO TRANS S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.179 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.