Inactiv

DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L.

CUI: 43907063
CIF: 43907063
Reg. Com.: J38/332/2021
CAEN: 5630
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 martie 2021 · 5 ani
Inactivă din: 10 iulie 2025
Distribuie:

Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 22:20

Despre DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L.

DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cueni Com. Roeşti, judetul VÂLCEA, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din iulie 2025).

In 2023, DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 15.179 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-78.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 44.943 RON in 2021 la 15.179 RON in 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
15.179 RON
Venituri totale
15.179 RON
Cheltuieli totale
27.542 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
27.220 RON
Stocuri
12.926 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
14.294 RON
Capital propriu
20.226 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Sat Cueni Com. Roeşti, Str. La Bibanu nr. 13, 247546

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Sat Cueni Com. Roeşti, Str. La Bibanu nr. 13, 247546
Cod poștal: 247546
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Sat Cueni Com. Roeşti, Str. La Bibanu nr. 13, 247546
Cod postal
247546
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.03.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Băbeni
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
10 iulie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
15.179 RON
Rezultat net
-12.515 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 15.179 RON 71.398 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 15.179 RON 71.727 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 27.542 RON 50.945 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 20.782 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 18.918 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 12.363 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 12.515 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 27.220 RON 40.392 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 27.220 RON 40.392 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 12.926 RON 13.884 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.294 RON 26.508 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.994 RON 7.650 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 20.226 RON 32.742 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active27.220RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

25,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale27.220 RON
Datorii totale6.994 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,89 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
74,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 15.179 -78,7% față de anul precedent 15.179 27.542 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.363 12.515
2022 71.398 +58,9% față de anul precedent 71.727 50.945 20.782 +43,4% față de anul precedent 18.918 +38,9% față de anul precedent 0 0
2021 44.943 44.943 30.448 14.495 13.624 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 27.220 27.220 12.926 0 14.294
2022 0 40.392 40.392 13.884 0 26.508
2021 0 22.608 22.608 7.046 0 15.562

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 6.994 -8,6% față de anul precedent 20.226 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 7.650 -12,9% față de anul precedent 32.742 Neraportat 1
2021 8.784 13.824 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 15.179 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.179 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.179 RON -78.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.515 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.994 RON -8.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9073/2023sedii secundare

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 71.398 RON. Profit: 18.918 RON

Cifra de afaceri: 71.398 RON. Profit: 18.918 RON

Cifra de afaceri
71.398 RON +58.86% față de anul precedent
Profit net
18.918 RON +38.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
7.650 RON -12.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 44.943 RON. Profit: 13.624 RON

Cifra de afaceri: 44.943 RON. Profit: 13.624 RON

Cifra de afaceri
44.943 RON
Profit net
13.624 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.784 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sat Cueni Com. Roeşti (VÂLCEA)

DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sat Cueni Com. Roeşti (VÂLCEA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.032023Mentiune · Buletin 9073/2023sedii secundare

sedii secundare

Companie
DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L.
CUI
43907063
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.03.2023
EUID
ROONRC.J38/332/2021
Sediu
Sat Cueni, Comuna Roeşti, Strada La Bibanu, Nr. 13, Judet Vâlcea
Număr încheiere
2901
Număr dosar
7475
Data dosarului
28.03.2023
Tribunal
Vâlcea

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Decizie nr. 686 din 28.03.2023
Vezi Buletinul ONRC nr. 9073/2023 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 5630, Vâlcea

BLACK CORNER PUB S.R.L.
CUI: 31055448CAEN: 5630
Activ
VÂLCEA, Orş. Ocnele Mari2013-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.060.975 RON
Profit
937.933 RON
Angajati
5
MIRAPET SRL
CUI: 10775225CAEN: 5630
Activ
VÂLCEA, Sat Cerna Com. Vaideeni1998-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.946.268 RON
Profit
510.302 RON
Angajati
16
MORARII SRL
CUI: 3829098CAEN: 5630
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1993-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.510.997 RON
Profit
486.145 RON
Angajati
17
MIHGEO COM SRL
CUI: 15540190CAEN: 5630
Activ
VÂLCEA, Orş. Brezoi2003-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.320.314 RON
Profit
323.188 RON
Angajati
11
STELDAN S.R.L.
CUI: 1503310CAEN: 5630
Activ
VÂLCEA, Orş. Horezu1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.319.011 RON
Profit
60.384 RON
Angajati
16
TRADELEAD S.R.L.
CUI: 45823686CAEN: 5630
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2022-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.552.394 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
JENIK IMPEX SRL
CUI: 23153356CAEN: 5630
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2008-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.336.284 RON
Profit
880 RON
Angajati
5
FLORIASOL S.R.L.
CUI: 32698492CAEN: 5630
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2014-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
977.953 RON
Profit
5.406 RON
Angajati
9
FOL-EURO SRL
CUI: 9057264CAEN: 5630
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1997-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
874.012 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DYNAMIC PLAY S.R.L.
CUI: 47156198CAEN: 5630
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2022-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
835.744 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L.?

CUI-ul DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L. este 43907063.

Unde este sediul DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L.?

DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L. are sediul in Romania, VÂLCEA, Sat Cueni Com. Roeşti, Str. La Bibanu nr. 13, 247546, Sat Cueni Com. Roeşti, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L.?

DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L. in 2023?

In 2023, DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 15.179 RON.

Cati angajati are DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L.?

DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L.?

DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L. are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).

Ce profit a inregistrat DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L. in 2023?

DIACONU TOPDAL LUCKY S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 12.515 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.