Inactiv

RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L.

CUI: 43908360
CIF: 43908360
Reg. Com.: J23/1628/2021
CAEN: 4939
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 martie 2021 · 5 ani
Inactivă din: 27 februarie 2024
Distribuie:

Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:03

Despre RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L.

RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti, judetul ILFOV, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte transporturi terestre de călători n.c.a." (cod CAEN 4939), in sectorul transport si depozitare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din februarie 2024).

In 2022, RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 61.097 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-59.9%). Profitul net inregistrat a fost de 3.421 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
61.097 RON
Venituri totale
61.097 RON
Cheltuieli totale
56.063 RON
Profit brut
5.034 RON
Profit net
3.421 RON
Marja profit net
5,60%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
95.162 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
87.807 RON
Casa & conturi bănci
7.355 RON
Capital propriu
86.170 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti, Str. Ana Ipătescu nr. 21, 77085
Detalii adresaConstrucția C2

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti, Str. Ana Ipătescu nr. 21, 77085
Cod poștal: 77085
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti, Str. Ana Ipătescu nr. 21, 77085
Detalii
Construcția C2
Cod postal
77085
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.03.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
27 februarie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2022 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2022
Cifră de afaceri
61.097 RON
Rezultat net
3.421 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2022 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2022 2021
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 61.097 RON 152.441 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 61.097 RON 152.441 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 56.063 RON 65.319 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.034 RON 87.122 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.421 RON 82.549 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 95.162 RON 92.703 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 95.162 RON 92.703 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 135 RON
CreanțeSume de încasat 87.807 RON 90.323 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.355 RON 2.245 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 9.117 RON 10.179 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 86.170 RON 82.749 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2022

Total active95.162RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2022

9,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale95.162 RON
Datorii totale9.117 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2022

ROA
3,6 %Profit net / active totale
ROE
4,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
10,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
90,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2022 61.097 -59,9% față de anul precedent 61.097 56.063 5.034 -94,2% față de anul precedent 3.421 -95,9% față de anul precedent 0 0
2021 152.441 152.441 65.319 87.122 82.549 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2022 0 95.162 95.162 0 87.807 7.355
2021 0 92.703 92.703 135 90.323 2.245

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2022 9.117 -10,4% față de anul precedent 86.170 Neraportat 1
2021 10.179 82.749 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2022

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ATALEXANDRA TILICAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 10758/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 61.097 RON. Profit: 3.421 RON

Cifra de afaceri: 61.097 RON. Profit: 3.421 RON

Cifra de afaceri
61.097 RON -59.92% față de anul precedent
Profit net
3.421 RON -95.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
9.117 RON -10.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 152.441 RON. Profit: 82.549 RON

Cifra de afaceri: 152.441 RON. Profit: 82.549 RON

Cifra de afaceri
152.441 RON
Profit net
82.549 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.179 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRAIDSHERING TRANSPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4939 in Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti (ILFOV)

RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4939 in Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti (ILFOV)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

19.032026Dizolvare · Buletin 10758/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L.
CUI
43908360
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
19.03.2026
Registrul Comerțului
J23/1628/2021
EUID
ROONRC.J23/1628/2021
Sediu
Jud. Ilfov, Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Strada ANA IPĂTESCU, Nr. 21, Construcţia
Județ
Ilfov
Număr încheiere
232480
Data încheierii
19.03.2026
Număr dosar
888706
Data dosarului
26.02.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Maria Cristina Covaşă
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 10758/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4939, Ilfov

LPG CARS MOBILITY S.R.L.
CUI: 5909010CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari1994-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.100.221 RON
Profit
2.430.352 RON
Angajati
12
DM TRAVEL TRANS SRL
CUI: 22311598CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2007-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.752.615 RON
Profit
413.489 RON
Angajati
104
APEX SALTRANS SRL
CUI: 29489755CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2011-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.233.171 RON
Profit
1.872.462 RON
Angajati
106
EPICK ROMANIA S.R.L.
CUI: 42928033CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2020-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.991.463 RON
Profit
160.378 RON
Angajati
1
MATRIX TRANS S.R.L.
CUI: 48978065CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2023-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.610.079 RON
Profit
42.910 RON
Angajati
85
TRUE TRANSPORT AGENCY S.R.L.
CUI: 48951000CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2023-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.491.856 RON
Profit
76.344 RON
Angajati
0
MATEO TOUR LINE S.R.L.
CUI: 32124112CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Sat Clinceni Com. Clinceni2013-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.318.346 RON
Profit
1.653.489 RON
Angajati
4
APEX SERVICE AUTO S.R.L.
CUI: 45612662CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2022-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.361.538 RON
Profit
993.056 RON
Angajati
25
ECOMOBILITY SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 43146973CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2020-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.522.121 RON
Profit
44.316 RON
Angajati
1
ROB SMART DRIVE S.R.L.
CUI: 47224039CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2022-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.381.177 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L.?

CUI-ul RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L. este 43908360.

Unde este sediul RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L.?

RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti, Str. Ana Ipătescu nr. 21, 77085, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L.?

RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L. in 2022?

In 2022, RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 61.097 RON.

Cati angajati are RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L.?

RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2022.

Ce activitate are RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L.?

RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L. are codul CAEN principal 4939 (Alte transporturi terestre de călători n.c.a.).

Ce profit a inregistrat RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L. in 2022?

RAIDSHERING TRANSPORT S.R.L. a inregistrat un profit net de 3.421 RON in 2022.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.