Activ Plătitor TVA

FIBRA MEDICAL S.R.L.

CUI: 43927567
CIF: RO43927567
Reg. Com.: J2021004771402
CAEN: 4619
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 martie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu produse diverse

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:33

Despre FIBRA MEDICAL S.R.L.

FIBRA MEDICAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FIBRA MEDICAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 978.095 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+52.2%). Profitul net inregistrat a fost de 878.699 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 283.915 RON in 2021 la 978.095 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
978.095 RON
Venituri totale
978.095 RON
Cheltuieli totale
77.394 RON
Profit brut
900.701 RON
Profit net
878.699 RON
Marja profit net
89,84%
Active imobilizate
36.675 RON
Active circulante
1.163.584 RON
Stocuri
1.145 RON
Creanțe
892.073 RON
Casa & conturi bănci
270.366 RON
Capital propriu
879.279 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Odei nr. 168A
Detalii adresaCAMERA NR. 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Odei nr. 168A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Odei nr. 168A
Detalii
CAMERA NR. 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.03.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
978.095 RON
Rezultat net
878.699 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 978.095 RON 642.744 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 978.095 RON 642.734 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 77.394 RON 88.516 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 900.701 RON 554.218 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 878.699 RON 547.917 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 36.675 RON 31.947 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.163.584 RON 587.648 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.200.259 RON 619.595 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.145 RON 519 RON
CreanțeSume de încasat 892.073 RON 339.774 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 270.366 RON 247.355 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 321.084 RON 71.276 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 879.279 RON 548.397 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.200.259RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

26,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.200.259 RON
Datorii totale321.084 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
73,2 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,62 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
73,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 978.095 +52,2% față de anul precedent 978.095 77.394 900.701 +62,5% față de anul precedent 878.699 +60,4% față de anul precedent 0 0
2023 642.744 +19,4% față de anul precedent 642.734 88.516 554.218 +8,7% față de anul precedent 547.917 +9,7% față de anul precedent 0 0
2022 538.182 +89,6% față de anul precedent 538.182 28.440 509.742 +85,9% față de anul precedent 499.273 +87,8% față de anul precedent 0 0
2021 283.915 283.915 9.765 274.150 265.802 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 36.675 1.163.584 1.200.259 1.145 892.073 270.366
2023 31.947 587.648 619.595 519 339.774 247.355
2022 1.568 542.238 543.806 0 300.950 241.288
2021 5.059 266.200 271.259 0 40.199 226.001

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 321.084 +350,5% față de anul precedent 879.279 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 71.276 +61,8% față de anul precedent 548.397 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 44.053 +771,1% față de anul precedent 499.753 Neraportat 1
2021 5.057 266.202 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 978.095 RON. Profit: 878.699 RON

Cifra de afaceri: 978.095 RON. Profit: 878.699 RON

Cifra de afaceri
978.095 RON +52.17% față de anul precedent
Profit net
878.699 RON +60.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
321.084 RON +350.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 642.744 RON. Profit: 547.917 RON

Cifra de afaceri: 642.744 RON. Profit: 547.917 RON

Cifra de afaceri
642.744 RON +19.43% față de anul precedent
Profit net
547.917 RON +9.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
71.276 RON +61.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 538.182 RON. Profit: 499.273 RON

Cifra de afaceri: 538.182 RON. Profit: 499.273 RON

Cifra de afaceri
538.182 RON +89.56% față de anul precedent
Profit net
499.273 RON +87.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
44.053 RON +771.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 283.915 RON. Profit: 265.802 RON

Cifra de afaceri: 283.915 RON. Profit: 265.802 RON

Cifra de afaceri
283.915 RON
Profit net
265.802 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.057 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFIBRA MEDICAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

FIBRA MEDICAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4619, Municipiul Bucureşti

EDMAT UPSCALE S.R.L.
CUI: 49882650CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2024-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
983.670 RON
Profit
507.895 RON
Angajati
1
DICO TRADE CONSULT SRL
CUI: 17727764CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
976.152 RON
Profit
768.013 RON
Angajati
1
RPG TECHNOLOGY PROFESSIONAL SRL
CUI: 33528119CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
990.056 RON
Profit
50.244 RON
Angajati
3
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
973.151 RON
Profit
697.846 RON
Angajati
2
3MTV INTERMED SRL
CUI: 35285318CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.054.653 RON
Profit
694.396 RON
Angajati
2
REDBOX TELECOM SOLUTIONS SRL
CUI: 33964614CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
959.166 RON
Profit
179.160 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Municipiul Bucureşti

SALES FORCE CARGO S.R.L.
CUI: 43884644CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.485.171 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FACILHAB 90 S.R.L.
CUI: 43945610CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.939 RON
Profit
48.737 RON
Angajati
0
IT INTERCONECT SOLUTION S.R.L.
CUI: 43864507CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.396 RON
Profit
32.004 RON
Angajati
0
CMC OPTIM SALES S.R.L.
CUI: 43952480CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-03-22
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

UM ENT CLINIC S.R.L.
CUI: 43927559CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
311.525 RON
Profit
235.616 RON
Angajati
1
ABUENGO S.R.L.
CUI: 43927583CAEN: 3299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.657 RON
Profit
2.834 RON
Angajati
0
ANNA PAINT & MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 43925604CAEN: 4769
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
224.367 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
JECO ESTATES S.R.L.
CUI: 43929860CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-03-17
fara e-Factura
DEEYO TEAM S.R.L.
CUI: 43909129CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
353.515 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
CRISTIAN FOOD CONCEPT S.R.L.
CUI: 43945199CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
852.055 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
WEB ATELIER DESIGN S.R.L.
CUI: 44117682CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.200 RON
Profit
929 RON
Angajati
0
ALEX CALANCEA INSTAL S.R.L.
CUI: 42271315CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.706 RON
Profit
21.857 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FIBRA MEDICAL S.R.L.?

CUI-ul FIBRA MEDICAL S.R.L. este 43927567.

Unde este sediul FIBRA MEDICAL S.R.L.?

FIBRA MEDICAL S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Odei nr. 168A, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FIBRA MEDICAL S.R.L.?

FIBRA MEDICAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FIBRA MEDICAL S.R.L. in 2024?

In 2024, FIBRA MEDICAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 978.095 RON.

Cati angajati are FIBRA MEDICAL S.R.L.?

FIBRA MEDICAL S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FIBRA MEDICAL S.R.L.?

FIBRA MEDICAL S.R.L. are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).

Ce profit a inregistrat FIBRA MEDICAL S.R.L. in 2024?

FIBRA MEDICAL S.R.L. a inregistrat un profit net de 878.699 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.