Activ

R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L.

CUI: 43928325
CIF: 43928325
Reg. Com.: J17/488/2021
CAEN: 4312
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 martie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Lucrări de pregătire a terenului

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:34

Despre R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L.

R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Fântânele Com. Scânteieşti, judetul GALAŢI, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pregătire a terenului" (cod CAEN 4312), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
10.496 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
19.067 RON
Active circulante
183.415 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
135.118 RON
Casa & conturi bănci
48.297 RON
Capital propriu
151.228 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Sat Fântânele Com. Scânteieşti, Str. Nicolae Iorga nr. 23, 807261
Detalii adresaconstrucție C1
Telefon0749917288

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Sat Fântânele Com. Scânteieşti, Str. Nicolae Iorga nr. 23, 807261
Cod poștal: 807261
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Sat Fântânele Com. Scânteieşti, Str. Nicolae Iorga nr. 23, 807261
Detalii
construcție C1
Cod postal
807261
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.03.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-10.496 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 364.510 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 364.510 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 10.496 RON 219.117 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 145.393 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 123.293 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 10.496 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 10.496 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 19.067 RON 29.377 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 183.415 RON 184.880 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 202.482 RON 214.257 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 135.118 RON 136.583 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 48.297 RON 48.297 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 51.254 RON 52.533 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 151.228 RON 161.724 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active202.482RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

25,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale202.482 RON
Datorii totale51.254 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,58 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
74,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 10.496 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.496 10.496
2023 364.510 364.510 219.117 145.393 123.293 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 400 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 400 400
2021 295.550 295.550 253.873 41.677 38.780 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 19.067 183.415 202.482 0 135.118 48.297
2023 29.377 184.880 214.257 0 136.583 48.297
2022 36.251 28.397 64.648 0 26.057 2.340
2021 36.251 31.278 67.529 0 26.057 5.221

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 51.254 -2,4% față de anul precedent 151.228 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 52.533 +100,4% față de anul precedent 161.724 Neraportat 4
2022 26.218 -8,6% față de anul precedent 38.430 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 28.699 38.830 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.496 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
51.254 RON -2.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 364.510 RON. Profit: 123.293 RON

Cifra de afaceri: 364.510 RON. Profit: 123.293 RON

Cifra de afaceri
364.510 RON
Profit net
123.293 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
52.533 RON +100.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
400 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
26.218 RON -8.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 295.550 RON. Profit: 38.780 RON

Cifra de afaceri: 295.550 RON. Profit: 38.780 RON

Cifra de afaceri
295.550 RON
Profit net
38.780 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
28.699 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataR.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4312 in Sat Fântânele Com. Scânteieşti (GALAŢI)

R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4312 in Sat Fântânele Com. Scânteieşti (GALAŢI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4312, Galaţi

CALVINTERA GAL S.R.L.
CUI: 43441248CAEN: 4312
Activ
GALAŢI, Sat Vânători Com. Vânători2020-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.775 RON
Profit
30.226 RON
Angajati
0
KARBEZMAN PRESTALL S.R.L.
CUI: 45670949CAEN: 4312
Activ
GALAŢI, Sat Independenţa Com. Independenţa2022-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.200 RON
Profit
8.878 RON
Angajati
1
TACORDUM GG EXCAVAȚII S.R.L.
CUI: 43276876CAEN: 4312
Activ
GALAŢI, Sat Brătuleşti Com. Corod2020-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Galaţi

SAVUROS BY OLGA S.R.L.
CUI: 43928317CAEN: 5610
Activ
GALAŢI, Sat Smârdan Com. Smârdan2021-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.503 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
NIKU SILVER LOGISTIC S.R.L.
CUI: 43928350CAEN: 4941
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2021-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
583.604 RON
Profit
133.083 RON
Angajati
2
CERASTEEL TRADE S.R.L.
CUI: 43919521CAEN: 4682
Activ
GALAŢI, Sat Lieşti Com. Lieşti2021-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.194 RON
Profit
25.353 RON
Angajati
0
VELTRUST LEV S.R.L.
CUI: 43948578CAEN: 4120
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2021-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
316.951 RON
Profit
37.426 RON
Angajati
1
MMT CONSULTING ADVISOR S.R.L.
CUI: 43770534CAEN: 6619
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2021-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.389 RON
Profit
54.065 RON
Angajati
1
RIZEA IMOBILIARE RGA S.R.L.
CUI: 44104836CAEN: 6831
Activ
GALAŢI, Sat Smârdan Com. Smârdan2021-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.000 RON
Profit
51.459 RON
Angajati
0
BLUE LARVA TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 45514460CAEN: 6201
Activ
GALAŢI, Sat Matca Com. Matca2022-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.660 RON
Profit
233.562 RON
Angajati
1
BOBAUTO SRL
CUI: 15153134CAEN: 5630
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2003-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.368 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L.?

CUI-ul R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L. este 43928325.

Unde este sediul R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L.?

R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L. are sediul in Romania, GALAŢI, Sat Fântânele Com. Scânteieşti, Str. Nicolae Iorga nr. 23, 807261, Sat Fântânele Com. Scânteieşti, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L.?

R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L. in 2024?

In 2024, R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L.?

R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L. are codul CAEN principal 4312 (Lucrări de pregătire a terenului).

Ce profit a inregistrat R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L. in 2024?

R.M.D CONSTRUCT COFRAJE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 10.496 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.