Activ

SEVA NORANG S.R.L.

CUI: 43940388
CIF: 43940388
Reg. Com.: J2021000690037
CAEN: 5320
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 martie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Alte activităţi poştale şi de curier

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:43

Despre SEVA NORANG S.R.L.

SEVA NORANG S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cieşti Com. Lunca Corbului, judetul ARGEŞ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi poştale şi de curier" (cod CAEN 5320), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SEVA NORANG S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 8.653 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-2.6%). Profitul net inregistrat a fost de 4.142 RON (in crestere). Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut de la 7.111 RON in 2021 la 8.653 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
8.653 RON
Venituri totale
9.424 RON
Cheltuieli totale
4.493 RON
Profit brut
4.931 RON
Profit net
4.142 RON
Marja profit net
47,87%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
23.594 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
23.594 RON
Capital propriu
23.175 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Sat Cieşti Com. Lunca Corbului, Str. Măghiranului nr. 65, 117438

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Sat Cieşti Com. Lunca Corbului, Str. Măghiranului nr. 65, 117438
Cod poștal: 117438
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Sat Cieşti Com. Lunca Corbului, Str. Măghiranului nr. 65, 117438
Cod postal
117438
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.03.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Costeşti
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
8.653 RON
Rezultat net
4.142 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 8.653 RON 8.880 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 9.424 RON 9.418 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.493 RON 5.653 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.931 RON 3.765 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.142 RON 3.163 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 23.594 RON 20.090 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 23.594 RON 20.090 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 187 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 23.594 RON 19.903 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 419 RON 1.057 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 23.175 RON 19.033 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active23.594RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale23.594 RON
Datorii totale419 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
17,6 %Profit net / active totale
ROE
17,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
56,31 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 8.653 -2,6% față de anul precedent 9.424 4.493 4.931 +31,0% față de anul precedent 4.142 +31,0% față de anul precedent 0 0
2023 8.880 -65,6% față de anul precedent 9.418 5.653 3.765 -81,8% față de anul precedent 3.163 -84,2% față de anul precedent 0 0
2022 25.834 +263,3% față de anul precedent 25.834 5.171 20.663 +250,8% față de anul precedent 19.993 +252,2% față de anul precedent 0 0
2021 7.111 7.111 1.221 5.890 5.677 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 23.594 23.594 0 0 23.594
2023 0 20.090 20.090 0 187 19.903
2022 0 26.028 26.028 0 0 26.028
2021 0 5.987 5.987 0 0 5.987

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 419 -60,4% față de anul precedent 23.175 Neraportat 0
2023 1.057 +569,0% față de anul precedent 19.033 Neraportat 0
2022 158 +43,6% față de anul precedent 25.870 Neraportat 0
2021 110 5.877 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 8.653 RON. Profit: 4.142 RON

Cifra de afaceri: 8.653 RON. Profit: 4.142 RON

Cifra de afaceri
8.653 RON -2.56% față de anul precedent
Profit net
4.142 RON +30.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
419 RON -60.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.880 RON. Profit: 3.163 RON

Cifra de afaceri: 8.880 RON. Profit: 3.163 RON

Cifra de afaceri
8.880 RON -65.63% față de anul precedent
Profit net
3.163 RON -84.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.057 RON +568.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 25.834 RON. Profit: 19.993 RON

Cifra de afaceri: 25.834 RON. Profit: 19.993 RON

Cifra de afaceri
25.834 RON +263.3% față de anul precedent
Profit net
19.993 RON +252.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
158 RON +43.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 7.111 RON. Profit: 5.677 RON

Cifra de afaceri: 7.111 RON. Profit: 5.677 RON

Cifra de afaceri
7.111 RON
Profit net
5.677 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
110 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSEVA NORANG S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5320 in Sat Cieşti Com. Lunca Corbului (ARGEŞ)

SEVA NORANG S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5320 in Sat Cieşti Com. Lunca Corbului (ARGEŞ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5320, Argeş

ALEX IONELA DELIVERY S.R.L.
CUI: 51068760CAEN: 5320
Activ
ARGEŞ, Sat Sămăila Com. Priboieni2024-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.142 RON
Profit
7.715 RON
Angajati
0
ALMA STAR TOP S.R.L.
CUI: 49927191CAEN: 5320
Activ
ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia2024-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.117 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADI ELA TRANSPORTING S.R.L.
CUI: 50729465CAEN: 5320
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2024-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.835 RON
Profit
3.085 RON
Angajati
0
DAVANYS SPEDITION S.R.L.
CUI: 50696724CAEN: 5320
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2024-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.898 RON
Profit
1.702 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5320, Argeş

ERK TOP SPEED S.R.L.
CUI: 43810833CAEN: 5320
Activ
ARGEŞ, Sat Boteni Com. Boteni2021-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
769.195 RON
Profit
11.200 RON
Angajati
3
BAG TOP EXPEDITION S.R.L.
CUI: 43949824CAEN: 5320
Activ
ARGEŞ, Sat Bascov Com. Bascov2021-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.042 RON
Profit
3.275 RON
Angajati
1
S.I.DANIELL GRAND S.R.L.
CUI: 43797289CAEN: 5320
Activ
ARGEŞ, Sat Dobrogostea Com. Merişani2021-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.769 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LUCIAN TROPICAL LUX S.R.L.
CUI: 44015461CAEN: 5320
Activ
ARGEŞ, Sat Budeasa Mare Com. Budeasa2021-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.996 RON
Profit
4.459 RON
Angajati
0

Alte firme din Argeş

A5S SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 43931045CAEN: 8694
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2021-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
680.488 RON
Profit
213.994 RON
Angajati
1
DULCEMANIA SOCIAL S.R.L.
CUI: 43942265CAEN: 5520
Activ
ARGEŞ, Sat Boţeşti Com. Boţeşti2021-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.637 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SIMONETTA TRANS INFINITTY S.R.L.
CUI: 44043399CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Pătuleni Com. Răteşti2021-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
405.006 RON
Profit
114.618 RON
Angajati
1
COSMIN TRUCK SERVICE S.R.L.
CUI: 42913423CAEN: 4782
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2020-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
428.788 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SEVA NORANG S.R.L.?

CUI-ul SEVA NORANG S.R.L. este 43940388.

Unde este sediul SEVA NORANG S.R.L.?

SEVA NORANG S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Cieşti Com. Lunca Corbului, Str. Măghiranului nr. 65, 117438, Sat Cieşti Com. Lunca Corbului, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata SEVA NORANG S.R.L.?

SEVA NORANG S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SEVA NORANG S.R.L. in 2024?

In 2024, SEVA NORANG S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 8.653 RON.

Ce activitate are SEVA NORANG S.R.L.?

SEVA NORANG S.R.L. are codul CAEN principal 5320 (Alte activităţi poştale şi de curier).

Ce profit a inregistrat SEVA NORANG S.R.L. in 2024?

SEVA NORANG S.R.L. a inregistrat un profit net de 4.142 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.