Activ

JILĂVEANU CĂTĂLIN IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 43965480
CIF: 43965480
Reg. Com.: F2021000306295
CAEN: 9610
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 23 martie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană

Surse și actualizare

Despre JILĂVEANU CĂTĂLIN IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

JILĂVEANU CĂTĂLIN IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Orş. Băicoi, judetul PRAHOVA, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană" (cod CAEN 9610), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 23.03.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9610, Prahova

UZINA DE SPALAT SRL
CUI: 22547484CAEN: 9610
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2007-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.389.211 RON
Profit
0 RON
Angajati
11
LOCONT CLEAN S.R.L.
CUI: 39901518CAEN: 9610
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia2018-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.351.596 RON
Profit
235.760 RON
Angajati
7
LARRO ATRO S.R.L.
CUI: 43155653CAEN: 9610
Activ
PRAHOVA, Sat Scorţeni Com. Scorţeni2020-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.152.802 RON
Profit
351.639 RON
Angajati
5
AQUA OCEAN SRL
CUI: 34431709CAEN: 9610
Activ
PRAHOVA, Orş. Plopeni2015-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.047.717 RON
Profit
17.715 RON
Angajati
12
ARIELHAS SRL
CUI: 16307975CAEN: 9610
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2004-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
862.743 RON
Profit
2.963 RON
Angajati
11
SISTERS 4 YOU S.R.L.
CUI: 38710919CAEN: 9610
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
821.708 RON
Profit
201.836 RON
Angajati
3
RINEEA CONCEPT SRL
CUI: 31664963CAEN: 9610
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2013-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
632.771 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DAF EXPERT GROUP S.R.L.
CUI: 18821025CAEN: 9610
Activ
PRAHOVA, Orş. Breaza2006-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
508.453 RON
Profit
22.733 RON
Angajati
5
AB FAMILY CLEAN SRL
CUI: 37684838CAEN: 9610
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2017-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
367.053 RON
Profit
17.305 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul JILĂVEANU CĂTĂLIN IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul JILĂVEANU CĂTĂLIN IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 43965480.

Cand a fost infiintata JILĂVEANU CĂTĂLIN IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

JILĂVEANU CĂTĂLIN IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Ce activitate are JILĂVEANU CĂTĂLIN IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

JILĂVEANU CĂTĂLIN IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 9610 (Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
21 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
21 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.