Radiat

ATELIER MAMUSILY S.R.L.

CUI: 44018239
CIF: 44018239
Reg. Com.: J26/551/2021
CAEN: 7410
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 martie 2021 · 4 ani
Radiată din: 30 decembrie 2025
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 22:49

Despre ATELIER MAMUSILY S.R.L.

ATELIER MAMUSILY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Budiu Mic Com. Crăciuneşti, judetul MUREŞ, infiintata in 2021 (4 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7410). Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din decembrie 2025).

In 2021, ATELIER MAMUSILY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 5.414 RON. Profitul net inregistrat a fost de 2.067 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
5.414 RON
Venituri totale
5.414 RON
Cheltuieli totale
3.185 RON
Profit brut
2.229 RON
Profit net
2.067 RON
Marja profit net
38,18%
Active imobilizate
296 RON
Active circulante
2.367 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
2.367 RON
Capital propriu
2.267 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Budiu Mic Com. Crăciuneşti, Str. Primăverii nr. 12, 547176

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Budiu Mic Com. Crăciuneşti, Str. Primăverii nr. 12, 547176
Cod poștal: 547176
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Budiu Mic Com. Crăciuneşti, Str. Primăverii nr. 12, 547176
Cod postal
547176
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
30 decembrie 2025

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 30.12.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
28 februarie 2024
Data radiere
30 decembrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2021 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2021
Cifră de afaceri
5.414 RON
Rezultat net
2.067 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2021 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2021 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 5.414 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.414 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.185 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.229 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.067 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 296 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.367 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.663 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 0 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.367 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 396 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.267 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2021

Total active2.663RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2021

14,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.663 RON
Datorii totale396 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2021

ROA
77,6 %Profit net / active totale
ROE
91,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,98 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2021 5.414 5.414 3.185 2.229 2.067 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2021 296 2.367 2.663 0 0 2.367

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2021 396 2.267 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2021

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2025 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 51531/2025conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.414 RON. Profit: 2.067 RON

Cifra de afaceri: 5.414 RON. Profit: 2.067 RON

Cifra de afaceri
5.414 RON
Profit net
2.067 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
396 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataATELIER MAMUSILY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7410 in Sat Budiu Mic Com. Crăciuneşti (MUREŞ)

ATELIER MAMUSILY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7410 in Sat Budiu Mic Com. Crăciuneşti (MUREŞ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.122025Radiere · Buletin 51531/2025conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
ATELIER MAMUSILY S.R.L.
CUI
44018239
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
30.12.2025
Registrul Comerțului
J26/551/2021
EUID
ROONRC.J26/551/2021
Sediu
Jud. Mureş, Sat Budiu Mic, Comuna Crăciuneşti, Strada Primăverii, Nr. 12
Județ
Mureş
Număr încheiere
1030036
Data încheierii
30.12.2025
Număr dosar
5025267
Data dosarului
29.12.2025
Tribunal
Mures
Registrator
Nicolae Octavian Rusu
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 51531/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7410, Mureş

DESIGN SOLUTIONS CONSULTING SRL
CUI: 33882875CAEN: 7410
Activ
MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni2014-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.521.736 RON
Profit
519.364 RON
Angajati
3
BAPLAN BAU SRL
CUI: 35993470CAEN: 7410
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2016-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.302.006 RON
Profit
161.228 RON
Angajati
2
YOSHIMURA SRL
CUI: 17620910CAEN: 7410
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2005-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
950.947 RON
Profit
247.485 RON
Angajati
1
CASTELLO M-TEX S.R.L.
CUI: 43484524CAEN: 7410
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2020-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
577.376 RON
Profit
51.420 RON
Angajati
7
DISPCNET SRL
CUI: 36197605CAEN: 7410
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2016-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
571.872 RON
Profit
352.087 RON
Angajati
1
KHAOS CREATIVE ARTS S.R.L.
CUI: 38608294CAEN: 7410
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2017-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
511.639 RON
Profit
297.025 RON
Angajati
1
IDARC S.R.L.
CUI: 48169927CAEN: 7410
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2023-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
501.997 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DIABUGA DESIGN S.R.L.
CUI: 41524274CAEN: 7410
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2019-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
403.314 RON
Profit
236.465 RON
Angajati
1
RETOUCH S.R.L.
CUI: 39790134CAEN: 7410
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2018-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
395.545 RON
Profit
7.158 RON
Angajati
3
ALPHA CREATIVE DESIGN S.R.L.
CUI: 40497015CAEN: 7410
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2019-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
366.208 RON
Profit
245.263 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ATELIER MAMUSILY S.R.L.?

CUI-ul ATELIER MAMUSILY S.R.L. este 44018239.

Unde este sediul ATELIER MAMUSILY S.R.L.?

ATELIER MAMUSILY S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Budiu Mic Com. Crăciuneşti, Str. Primăverii nr. 12, 547176, Sat Budiu Mic Com. Crăciuneşti, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata ATELIER MAMUSILY S.R.L.?

ATELIER MAMUSILY S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (4 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ATELIER MAMUSILY S.R.L. in 2021?

In 2021, ATELIER MAMUSILY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 5.414 RON.

Ce activitate are ATELIER MAMUSILY S.R.L.?

ATELIER MAMUSILY S.R.L. are codul CAEN principal 7410.

Ce profit a inregistrat ATELIER MAMUSILY S.R.L. in 2021?

ATELIER MAMUSILY S.R.L. a inregistrat un profit net de 2.067 RON in 2021.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.