Activ

STEF COST SPEDITION S.R.L.

CUI: 44032411
CIF: 44032411
Reg. Com.: J15/520/2021
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 aprilie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:10

Despre STEF COST SPEDITION S.R.L.

STEF COST SPEDITION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STEF COST SPEDITION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 29.085 RON. Profitul net inregistrat a fost de 4.926 RON. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 500 RON in 2021 la 29.085 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
29.085 RON
Venituri totale
29.085 RON
Cheltuieli totale
23.790 RON
Profit brut
5.295 RON
Profit net
4.926 RON
Marja profit net
16,94%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
2.555 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
2.555 RON
Capital propriu
2.186 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii, 137245
Detalii adresacamera 1
Telefon0728571959

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii, 137245
Cod poștal: 137245
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii, 137245
Detalii
camera 1
Cod postal
137245
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.04.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 mai 2021 - 12 ianuarie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
29.085 RON
Rezultat net
4.926 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 29.085 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 29.085 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 23.790 RON 886 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.295 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.926 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 886 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 886 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.555 RON 4.087 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.555 RON 4.087 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 16 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.555 RON 4.071 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 369 RON 6.827 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.186 RON -2.740 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.555RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.555 RON
Datorii totale369 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
192,8 %Profit net / active totale
ROE
225,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,92 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 29.085 29.085 23.790 5.295 4.926 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 886 0 0 886 886
2022 84 -83,2% față de anul precedent 84 656 0 0 572 575
2021 500 500 1.959 0 0 1.459 1.479

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 2.555 2.555 0 0 2.555
2023 0 4.087 4.087 0 16 4.071
2022 0 23 23 0 16 7
2021 0 21 21 0 14 7

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 369 -94,6% față de anul precedent 2.186 Neraportat 0
2023 6.827 +263,7% față de anul precedent -2.740 Neraportat 0
2022 1.877 +44,4% față de anul precedent -1.854 Neraportat 0
2021 1.300 -1.279 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 29.085 RON. Profit: 4.926 RON

Cifra de afaceri: 29.085 RON. Profit: 4.926 RON

Cifra de afaceri
29.085 RON
Profit net
4.926 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
369 RON -94.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
886 RON
Angajati
0
Datorii
6.827 RON +263.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 84 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 84 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
84 RON -83.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
575 RON
Angajati
0
Datorii
1.877 RON +44.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
500 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.479 RON
Angajati
0
Datorii
1.300 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTEF COST SPEDITION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii (DÂMBOVIŢA)

STEF COST SPEDITION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii (DÂMBOVIŢA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Dâmboviţa

ILIE TRANS EXPRES S.R.L.
CUI: 49727819CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Hăbeni Com. Bucşani2024-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.680 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRANS ARCOSIA S.R.L.
CUI: 23624232CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Drăgăeşti Pământeni Com. Măneşti2008-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.944 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FAST PALLET TRANS S.R.L.
CUI: 45744841CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Săcueni Com. Gura Ocniţei2022-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.034 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SELMAX TRANS SRL
CUI: 7915507CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte1995-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.630 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TITITROM TRANS SRL
CUI: 17283220CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Caselor Com. Valea Mare2005-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.976 RON
Profit
5.663 RON
Angajati
0
SERV CONSTRUCT LUNGULEŢU SRL
CUI: 18677591CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Lunguleţu Com. Lunguleţu2006-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.242 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Dâmboviţa

RZW MIRA TRANSPORT S.R.L.
CUI: 44022299CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Brezoaia Com. Brezoaele2021-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.419 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GALIEDOM TRANS S.R.L.
CUI: 44035531CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Voineşti Com. Voineşti2021-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
327.117 RON
Profit
80.944 RON
Angajati
1
MACO TARTASESTI TRANS S.R.L.
CUI: 44015836CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti2021-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
412.665 RON
Profit
110.012 RON
Angajati
1
PHILIP & SARA TOP TRANS S.R.L.
CUI: 44041991CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Cojasca Com. Cojasca2021-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
414.257 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Dâmboviţa

TEAM CONSTRUCT ZEN S.R.L.
CUI: 44032403CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Răzvad Com. Răzvad2021-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.300 RON
Profit
3.152 RON
Angajati
0
EQUATOR GARANT CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44032543CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Răcari Orş. Răcari2021-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.458 RON
Profit
29.808 RON
Angajati
4
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bilciureşti Com. Bilciureşti2021-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.231.293 RON
Profit
270.128 RON
Angajati
2
IZA PREST PLANT S.R.L.
CUI: 43870711CAEN: 4776
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad2021-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.837.768 RON
Profit
333.553 RON
Angajati
1
JOHN TRANSLOGISTICS S.R.L.
CUI: 44205830CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ioneşti Com. Petreşti2021-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
828.803 RON
Profit
11.508 RON
Angajati
2
GIULI MĂNDECI CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42235894CAEN: 4683
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Săcueni Com. Gura Ocniţei2020-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.938 RON
Profit
30.449 RON
Angajati
1
BE PREMIUM SALON S.R.L.
CUI: 45737216CAEN: 9622
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2022-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.310 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STEF COST SPEDITION S.R.L.?

CUI-ul STEF COST SPEDITION S.R.L. este 44032411.

Unde este sediul STEF COST SPEDITION S.R.L.?

STEF COST SPEDITION S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii, 137245, Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata STEF COST SPEDITION S.R.L.?

STEF COST SPEDITION S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STEF COST SPEDITION S.R.L. in 2024?

In 2024, STEF COST SPEDITION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 29.085 RON.

Ce activitate are STEF COST SPEDITION S.R.L.?

STEF COST SPEDITION S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat STEF COST SPEDITION S.R.L. in 2024?

STEF COST SPEDITION S.R.L. a inregistrat un profit net de 4.926 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.