Activ Plătitor TVA

DAGRELACON S.R.L.

CUI: 44074395
CIF: RO44074395
Reg. Com.: J35/1489/2021
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 aprilie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:20

Despre DAGRELACON S.R.L.

DAGRELACON S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Buziaş, judetul TIMIŞ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DAGRELACON S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 198.030 RON, in crestere fata de anul precedent (+18.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 200.059 RON in 2021 la 198.030 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
198.030 RON
Venituri totale
198.025 RON
Cheltuieli totale
376.726 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
48.867 RON
Stocuri
1.562 RON
Creanțe
13.691 RON
Casa & conturi bănci
33.614 RON
Capital propriu
-127.189 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Orş. Buziaş, Str. Eroilor nr. 13, 305100
Detalii adresaCAMERA 2
Telefon0722383808

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Orş. Buziaş, Str. Eroilor nr. 13, 305100
Cod poștal: 305100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Orş. Buziaş, Str. Eroilor nr. 13, 305100
Detalii
CAMERA 2
Cod postal
305100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.04.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buziaş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
198.030 RON
Rezultat net
-178.701 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 198.030 RON 167.106 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 198.025 RON 167.107 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 376.726 RON 199.409 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 178.701 RON 32.302 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 178.701 RON 32.302 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 48.867 RON 67.668 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 48.867 RON 67.668 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.562 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 13.691 RON 45.519 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 33.614 RON 22.149 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 176.056 RON 16.156 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -127.189 RON 51.512 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active48.867RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

360,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale48.867 RON
Datorii totale176.056 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,28 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-260,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 198.030 +18,5% față de anul precedent 198.025 376.726 0 0 178.701 178.701
2023 167.106 +24,1% față de anul precedent 167.107 199.409 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 32.302 32.302
2022 134.634 -32,7% față de anul precedent 134.634 103.836 30.798 -51,0% față de anul precedent 26.759 -52,9% față de anul precedent 0 0
2021 200.059 200.059 137.202 62.857 56.855 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 48.867 48.867 1.562 13.691 33.614
2023 0 67.668 67.668 0 45.519 22.149
2022 0 104.943 104.943 0 88.407 16.536
2021 0 83.492 83.492 0 18.079 65.413

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 176.056 +989,7% față de anul precedent -127.189 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2023 16.156 -23,5% față de anul precedent 51.512 Neraportat 1
2022 21.129 -20,1% față de anul precedent 83.814 Neraportat 0
2021 26.437 57.055 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 198.030 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 198.030 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
198.030 RON +18.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
178.701 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
176.056 RON +989.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 167.106 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 167.106 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
167.106 RON +24.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
32.302 RON
Angajati
1
Datorii
16.156 RON -23.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 134.634 RON. Profit: 26.759 RON

Cifra de afaceri: 134.634 RON. Profit: 26.759 RON

Cifra de afaceri
134.634 RON -32.7% față de anul precedent
Profit net
26.759 RON -52.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
21.129 RON -20.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 200.059 RON. Profit: 56.855 RON

Cifra de afaceri: 200.059 RON. Profit: 56.855 RON

Cifra de afaceri
200.059 RON
Profit net
56.855 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
26.437 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDAGRELACON S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Orş. Buziaş (TIMIŞ)

DAGRELACON S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Orş. Buziaş (TIMIŞ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Timiş

RINCOSFLA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42320078CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Saravale Com. Saravale2020-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.104 RON
Profit
84.282 RON
Angajati
3
IMPULSO CONSTRUX S.R.L.
CUI: 50380550CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz2024-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.877 RON
Profit
164.067 RON
Angajati
1
OPICONS BUILDING SRL
CUI: 34204390CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei2015-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
GRĂDINI VERZI IVAŞCU SRL
CUI: 36567864CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2016-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.547 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Timiş

NIC PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44086632CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă2021-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
648.074 RON
Profit
325.597 RON
Angajati
4
BYAMAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44110080CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Peciu Nou Com. Peciu Nou2021-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.103 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Timiş

CONCEPTHYPE S.R.L.
CUI: 44074441CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2021-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.920.769 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KAW TIMCONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44005883CAEN: 4211
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2021-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.267.659 RON
Profit
974.460 RON
Angajati
12
CASA FABIAN S.R.L.
CUI: 44145640CAEN: 8730
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.665.175 RON
Profit
22.955 RON
Angajati
18
STARKS STRING SRL
CUI: 37650193CAEN: 1396
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
463.922 RON
Profit
56.039 RON
Angajati
0
DR. FORAL DENTAL CARE S.R.L.
CUI: 49411572CAEN: 8623
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2024-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.395 RON
Profit
2.456 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DAGRELACON S.R.L.?

CUI-ul DAGRELACON S.R.L. este 44074395.

Unde este sediul DAGRELACON S.R.L.?

DAGRELACON S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Orş. Buziaş, Str. Eroilor nr. 13, 305100, Orş. Buziaş, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata DAGRELACON S.R.L.?

DAGRELACON S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DAGRELACON S.R.L. in 2024?

In 2024, DAGRELACON S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 198.030 RON.

Cati angajati are DAGRELACON S.R.L.?

DAGRELACON S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are DAGRELACON S.R.L.?

DAGRELACON S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat DAGRELACON S.R.L. in 2024?

DAGRELACON S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 178.701 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.