Activ Plătitor TVA

RAMDECO CONCEPT S.R.L.

CUI: 44157423
CIF: RO44157423
Reg. Com.: J2021001034030
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 aprilie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:00

Despre RAMDECO CONCEPT S.R.L.

RAMDECO CONCEPT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, RAMDECO CONCEPT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 772 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-99.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Datoriile raportate (62.939 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
772 RON
Venituri totale
1.535 RON
Cheltuieli totale
7.086 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
16.058 RON
Stocuri
-151 RON
Creanțe
12.326 RON
Casa & conturi bănci
3.883 RON
Capital propriu
-46.331 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti, Str. Paltinului nr. 16, 117721
Telefon0737526588

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti, Str. Paltinului nr. 16, 117721
Cod poștal: 117721
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti, Str. Paltinului nr. 16, 117721
Cod postal
117721
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.04.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
27 august 2024
Data reactivare
5 martie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
772 RON
Rezultat net
-5.551 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 772 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.535 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 7.086 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 5.551 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 5.551 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 16.058 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 16.058 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc -151 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 12.326 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.883 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 62.939 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -46.331 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active16.058RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

391,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale16.058 RON
Datorii totale62.939 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,26 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-288,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 772 -99,3% față de anul precedent 1.535 7.086 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.551 5.551
2021 115.981 118.639 110.816 7.823 4.263 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 16.058 16.058 -151 12.326 3.883
2021 0 36.229 36.229 6.789 19.350 10.090

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 62.939 +98,1% față de anul precedent -46.331 Neraportat 0
2021 31.766 4.463 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2024 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 772 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 772 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
772 RON -99.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.551 RON
Angajati
0
Datorii
62.939 RON +98.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 115.981 RON. Profit: 4.263 RON

Cifra de afaceri: 115.981 RON. Profit: 4.263 RON

Cifra de afaceri
115.981 RON
Profit net
4.263 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
31.766 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRAMDECO CONCEPT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti (ARGEŞ)

RAMDECO CONCEPT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti (ARGEŞ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Argeş

BIF TRANS SUPORT S.R.L.
CUI: 50160695CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Siliştea Com. Căteasca2024-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000 RON
Profit
617 RON
Angajati
0
TRANSORT AGREGATE SRL
CUI: 17387905CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2005-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
78 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALEX NICOL TRANS TIR S.R.L.
CUI: 40046252CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş2018-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DECORA LUX A&B TRADING SRL
CUI: 21295583CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2007-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
4 RON
Profit
4 RON
Angajati
0
IONUŢ YAR TRANSPORT S.R.L.
CUI: 47749241CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş2023-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.370 RON
Profit
59 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Argeş

MONALISA RYA TRANS S.R.L.
CUI: 44148131CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Berevoeşti Com. Berevoeşti2021-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.732 RON
Profit
1.254 RON
Angajati
0
DENIS LUC CEREAL S.R.L.
CUI: 44195044CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Slobozia Com. Slobozia2021-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALEX SPEED WALL TRANS S.R.L.
CUI: 44140510CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Priseaca Com. Coşeşti2021-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.696.957 RON
Profit
25.467 RON
Angajati
4
DIADOR CARGO TRANS S.R.L.
CUI: 44203414CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Ungureni Com. Valea Iaşului2021-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
399.430 RON
Profit
32.975 RON
Angajati
1

Alte firme din Argeş

FUTURE VISION AGENCY S.R.L.
CUI: 44157393CAEN: 6202
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2021-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.901 RON
Profit
175.068 RON
Angajati
1
FLORY BEAUTY STYLE S.R.L.
CUI: 44157431CAEN: 9621
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2021-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.109 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NED MEDITATII MATEMATICA S.R.L.
CUI: 44148093CAEN: 8559
Activ
ARGEŞ, Sat Negeşti Com. Cotmeana2021-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.000 RON
Profit
15.477 RON
Angajati
1
AXA AUTO TEST S.R.L.
CUI: 44053910CAEN: 7120
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2021-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
513.554 RON
Profit
204.954 RON
Angajati
3
DORAX PRO IMPEX S.R.L.
CUI: 43150338CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Sat Slobozia Com. Slobozia2020-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
357.793 RON
Profit
2.720 RON
Angajati
1
GIAVET HELP S.R.L.
CUI: 45287847CAEN: 7500
Activ
ARGEŞ, Sat Fântânea Com. Valea Mare Pravăţ2021-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.423 RON
Profit
131.429 RON
Angajati
2
EDILITAR MĂRĂCINENI SRL
CUI: 30798240CAEN: 8130
Activ
ARGEŞ, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2012-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.199.132 RON
Profit
199.828 RON
Angajati
16
LCL S.R.L.
CUI: 54136789CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2026-03-02
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RAMDECO CONCEPT S.R.L.?

CUI-ul RAMDECO CONCEPT S.R.L. este 44157423.

Unde este sediul RAMDECO CONCEPT S.R.L.?

RAMDECO CONCEPT S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti, Str. Paltinului nr. 16, 117721, Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata RAMDECO CONCEPT S.R.L.?

RAMDECO CONCEPT S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RAMDECO CONCEPT S.R.L. in 2023?

In 2023, RAMDECO CONCEPT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 772 RON.

Ce activitate are RAMDECO CONCEPT S.R.L.?

RAMDECO CONCEPT S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat RAMDECO CONCEPT S.R.L. in 2023?

RAMDECO CONCEPT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 5.551 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.