Activ

DRĂGAN SECURITY S.R.L.

CUI: 44169231
CIF: 44169231
Reg. Com.: J2021001716352
CAEN: 8001
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 aprilie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Activități de investigații și servicii private de protecție

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 08:17

Despre DRĂGAN SECURITY S.R.L.

DRĂGAN SECURITY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de investigații și servicii private de protecție" (cod CAEN 8001), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DRĂGAN SECURITY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 270.300 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+222.0%). Profitul net inregistrat a fost de 152.629 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 30.800 RON in 2022 la 270.300 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
270.300 RON
Venituri totale
270.300 RON
Cheltuieli totale
115.022 RON
Profit brut
155.278 RON
Profit net
152.629 RON
Marja profit net
56,47%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
224.382 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
183.060 RON
Casa & conturi bănci
41.322 RON
Capital propriu
116.970 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Măcin nr. 7, 300137
Detalii adresaCAM. 2

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Măcin nr. 7, 300137
Cod poștal: 300137
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Măcin nr. 7, 300137
Detalii
CAM. 2
Cod postal
300137
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.04.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
270.300 RON
Rezultat net
152.629 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 270.300 RON 83.950 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 270.300 RON 83.950 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 115.022 RON 106.617 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 155.278 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 152.629 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 22.667 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 23.340 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 224.382 RON 11.255 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 224.382 RON 11.255 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 183.060 RON 10.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 41.322 RON 1.255 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 107.412 RON 46.914 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 116.970 RON -35.659 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active224.382RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

47,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale224.382 RON
Datorii totale107.412 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
68,0 %Profit net / active totale
ROE
130,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,09 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
52,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 270.300 +222,0% față de anul precedent 270.300 115.022 155.278 152.629 0 0
2023 83.950 +172,6% față de anul precedent 83.950 106.617 0 0 22.667 23.340
2022 30.800 30.800 32.522 0 0 1.722 2.030

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 224.382 224.382 0 183.060 41.322
2023 0 11.255 11.255 0 10.000 1.255
2022 0 7.074 7.074 0 6.654 420

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 107.412 +129,0% față de anul precedent 116.970 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 46.914 +141,9% față de anul precedent -35.659 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 19.393 -12.319 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

9din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare9 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 270.300 RON. Profit: 152.629 RON

Cifra de afaceri: 270.300 RON. Profit: 152.629 RON

Cifra de afaceri
270.300 RON +221.98% față de anul precedent
Profit net
152.629 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
107.412 RON +128.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 83.950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 83.950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
83.950 RON +172.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.340 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
46.914 RON +141.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 30.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.800 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.030 RON
Angajati
2
Datorii
19.393 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDRĂGAN SECURITY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8001 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

DRĂGAN SECURITY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8001 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8001, Timiş

PRO DETECTIVE AGENCY SRL
CUI: 18008740CAEN: 8001
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.084 RON
Profit
117.757 RON
Angajati
1
DGM DRAGON SECURITY S.R.L.
CUI: 45706970CAEN: 8001
Activ
TIMIŞ, Sat Dudeştii Noi Com. Dudeştii Noi2022-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.570 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
SECURITY M-BOX SRL
CUI: 11716227CAEN: 8001
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1999-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.100 RON
Profit
14.110 RON
Angajati
7
NATY RION SECURITY S.R.L.
CUI: 44577788CAEN: 8001
Activ
TIMIŞ, Sat Bulgarus Com. Lenauheim2021-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.825 RON
Profit
78.381 RON
Angajati
9
STIRION SECURITY SRL
CUI: 23707389CAEN: 8001
Activ
TIMIŞ, Sat Bulgarus Com. Lenauheim2008-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.043.036 RON
Profit
129.807 RON
Angajati
37

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8001, Timiş

SAMSON SECURITY S.R.L.
CUI: 43785306CAEN: 8001
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2021-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.207.850 RON
Profit
346.833 RON
Angajati
13
GIGANT FORCE SECURITY S.R.L.
CUI: 43536259CAEN: 8001
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2021-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.195.397 RON
Profit
149.449 RON
Angajati
15

Alte firme din Timiş

BUICIUC CONSTRUCTIONS S.R.L.
CUI: 44169215CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Cerneteaz Com. Giarmata2021-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADA SPORT JIMBOLIA S.R.L.
CUI: 44169983CAEN: 9319
Activ
TIMIŞ, Orş. Jimbolia2021-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CALYPSO CAB S.R.L.
CUI: 44177676CAEN: 4933
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.699 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FLOWING SOUL S.R.L.
CUI: 44092022CAEN: 8559
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.989 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RENDRE AMANET I.F.N. S.R.L.
CUI: 44230427CAEN: 6492
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.804 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AUSTROAGRO IMMO S.R.L.
CUI: 43538160CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Orş. Sânnicolau Mare2021-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
464.843 RON
Profit
156.323 RON
Angajati
0
AGROVAL B.T.S S.R.L.
CUI: 44816893CAEN: 4611
Activ
TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei2021-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.848.426 RON
Profit
2.034 RON
Angajati
1
360 MGA PROIECT SRL
CUI: 37321441CAEN: 4683
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2017-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.334.076 RON
Profit
50.920 RON
Angajati
1
L GAZON S.R.L.
CUI: 49912328CAEN: 8130
Activ
TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz2024-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DRĂGAN SECURITY S.R.L.?

CUI-ul DRĂGAN SECURITY S.R.L. este 44169231.

Unde este sediul DRĂGAN SECURITY S.R.L.?

DRĂGAN SECURITY S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Măcin nr. 7, 300137, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata DRĂGAN SECURITY S.R.L.?

DRĂGAN SECURITY S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DRĂGAN SECURITY S.R.L. in 2024?

In 2024, DRĂGAN SECURITY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 270.300 RON.

Cati angajati are DRĂGAN SECURITY S.R.L.?

DRĂGAN SECURITY S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are DRĂGAN SECURITY S.R.L.?

DRĂGAN SECURITY S.R.L. are codul CAEN principal 8001 (Activități de investigații și servicii private de protecție).

Ce profit a inregistrat DRĂGAN SECURITY S.R.L. in 2024?

DRĂGAN SECURITY S.R.L. a inregistrat un profit net de 152.629 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.