Activ

CREART CEN S.R.L.

CUI: 44206666
CIF: 44206666
Reg. Com.: J2021001467131
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 aprilie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 13:51

Despre CREART CEN S.R.L.

CREART CEN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CREART CEN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 57.941 RON, in scadere fata de anul precedent (-36.5%). Profitul net inregistrat a fost de 9.484 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut de la 40.958 RON in 2021 la 57.941 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
57.941 RON
Venituri totale
57.941 RON
Cheltuieli totale
46.851 RON
Profit brut
11.090 RON
Profit net
9.484 RON
Marja profit net
16,37%
Active imobilizate
36.944 RON
Active circulante
16.917 RON
Stocuri
156 RON
Creanțe
1.571 RON
Casa & conturi bănci
15.190 RON
Capital propriu
53.701 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Murelor nr. 12, 900508
Detalii adresaCAM.1
Telefon0726828318

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Murelor nr. 12, 900508
Cod poștal: 900508
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Murelor nr. 12, 900508
Detalii
CAM.1
Cod postal
900508
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.04.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
57.941 RON
Rezultat net
9.484 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 57.941 RON 91.215 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 57.941 RON 91.215 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 46.851 RON 51.487 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 11.090 RON 39.728 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 9.484 RON 34.223 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 36.944 RON 43.822 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 16.917 RON 20.399 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 53.861 RON 64.221 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 156 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.571 RON 1.224 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 15.190 RON 19.175 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 160 RON 4 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 53.701 RON 64.217 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active53.861RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale53.861 RON
Datorii totale160 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
17,6 %Profit net / active totale
ROE
17,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
105,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 57.941 -36,5% față de anul precedent 57.941 46.851 11.090 -72,1% față de anul precedent 9.484 -72,3% față de anul precedent 0 0
2023 91.215 -6,1% față de anul precedent 91.215 51.487 39.728 -8,5% față de anul precedent 34.223 -17,1% față de anul precedent 0 0
2022 97.128 +137,1% față de anul precedent 97.128 53.702 43.426 +405,0% față de anul precedent 41.304 +410,6% față de anul precedent 0 0
2021 40.958 40.966 32.366 8.600 8.090 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 36.944 16.917 53.861 156 1.571 15.190
2023 43.822 20.399 64.221 0 1.224 19.175
2022 28.212 21.881 50.093 0 2.450 19.431
2021 36.085 2.355 38.440 0 0 2.355

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 160 +3.900,0% față de anul precedent 53.701 Neraportat 0
2023 4 -99,2% față de anul precedent 64.217 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 499 -98,3% față de anul precedent 49.594 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 30.150 8.290 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CCCONSTANTIN- COSMIN BURLACUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34650/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 57.941 RON. Profit: 9.484 RON

Cifra de afaceri: 57.941 RON. Profit: 9.484 RON

Cifra de afaceri
57.941 RON -36.48% față de anul precedent
Profit net
9.484 RON -72.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
160 RON +3900% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 91.215 RON. Profit: 34.223 RON

Cifra de afaceri: 91.215 RON. Profit: 34.223 RON

Cifra de afaceri
91.215 RON -6.09% față de anul precedent
Profit net
34.223 RON -17.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
4 RON -99.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 97.128 RON. Profit: 41.304 RON

Cifra de afaceri: 97.128 RON. Profit: 41.304 RON

Cifra de afaceri
97.128 RON +137.14% față de anul precedent
Profit net
41.304 RON +410.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
499 RON -98.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 40.958 RON. Profit: 8.090 RON

Cifra de afaceri: 40.958 RON. Profit: 8.090 RON

Cifra de afaceri
40.958 RON
Profit net
8.090 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
30.150 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCREART CEN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

CREART CEN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.092026Mentiune · Buletin 34650/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
CREART CEN S.R.L.
CUI
44206666
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.09.2026
Registrul Comerțului
J13/1467/2021
EUID
ROONRC.J13/1467/2021
Sediu
Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, Aleea MURELOR, Nr. 12, CAM.1, Bl. BC3, Scara A,
Județ
Constanţa
Număr încheiere
732311
Data încheierii
17.09.2026
Număr dosar
3391669
Data dosarului
26.08.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Mihaela Bejenariu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3391669 din 26.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34650/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Constanţa

ELITE LASH ROOM SRL
CUI: 38277808CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.930 RON
Profit
49.783 RON
Angajati
0
DELEA S.R.L.
CUI: 48601340CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2023-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.700 RON
Profit
30.991 RON
Angajati
0
B19 DISTRIBUTIE S.R.L.
CUI: 49298741CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.000 RON
Profit
12.617 RON
Angajati
1
KAMPANIA ADVERTISING MEDIA SRL
CUI: 16968799CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.378 RON
Profit
1.896 RON
Angajati
1
GMC ART DESIGN SRL
CUI: 16371056CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Sat 23 August Com. 23 August2004-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.741 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Constanţa

COJO COLAB S.R.L.
CUI: 44140685CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.506 RON
Profit
91.653 RON
Angajati
1
PRO SOCIAL MEDIA S.R.L.
CUI: 44215273CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.868 RON
Profit
41.182 RON
Angajati
1
ONLY RAVEN ENTERPRISE S.R.L.
CUI: 44131490CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Sat Tuzla Com. Tuzla2021-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
353.052 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
REWIRE AGENCY S.R.L.
CUI: 44263173CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.622 RON
Profit
6.236 RON
Angajati
0

Alte firme din Constanţa

SUNNY YULY RESIDENCE S.R.L.
CUI: 44199020CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2021-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.415 RON
Profit
39.498 RON
Angajati
1
AQUA SERVROM UTIL S.R.L.
CUI: 44206704CAEN: 4120
Activ
CONSTANŢA, Orş. Cernavodă2021-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.426 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SEASCAPE TRAVEL S.R.L.
CUI: 44198636CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Sat 2 Mai Com. Limanu2021-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.800 RON
Profit
19.517 RON
Angajati
2
EAGLE QUANTIC TRANS S.R.L.
CUI: 44213981CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2021-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SAGITTAS RESTAURANT S.R.L.
CUI: 44133521CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
380.655 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADUDUCAI PRODUCT S.R.L.
CUI: 44296715CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2021-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.988 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LIZETTE BEAUTY S.R.L.
CUI: 43344504CAEN: 9623
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2020-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.650 RON
Profit
3.160 RON
Angajati
1
IDO BEST SPEED S.R.L.
CUI: 45037352CAEN: 4789
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.361 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BELLA MODA VERONA SRL
CUI: 35228932CAEN: 4771
Activ
CONSTANŢA, Sat Schitu Com. Costineşti2015-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.562 RON
Profit
114.134 RON
Angajati
1
OSMAN EDVIN S.R.L.
CUI: 51401686CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Văleni Com. Dobromir2025-03-05
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CREART CEN S.R.L.?

CUI-ul CREART CEN S.R.L. este 44206666.

Unde este sediul CREART CEN S.R.L.?

CREART CEN S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Murelor nr. 12, 900508, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata CREART CEN S.R.L.?

CREART CEN S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CREART CEN S.R.L. in 2024?

In 2024, CREART CEN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 57.941 RON.

Ce activitate are CREART CEN S.R.L.?

CREART CEN S.R.L. are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat CREART CEN S.R.L. in 2024?

CREART CEN S.R.L. a inregistrat un profit net de 9.484 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.