Activ

PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 44211247
CIF: 44211247
Reg. Com.: J04/840/2021
CAEN: 6831
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 aprilie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 17:36

Despre PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L.

PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oneşti, judetul BACĂU, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare" (cod CAEN 6831), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
55.917 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
25.332 RON
Casa & conturi bănci
30.585 RON
Capital propriu
39.686 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Mun. Oneşti, Str. Libertăţii nr. 5, 601062

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Mun. Oneşti, Str. Libertăţii nr. 5, 601062
Cod poștal: 601062
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Oneşti, Str. Libertăţii nr. 5, 601062
Cod postal
601062
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.04.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Oneşti
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 55.917 RON 55.917 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 55.917 RON 55.917 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 25.332 RON 25.332 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 30.585 RON 30.585 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 16.231 RON 16.231 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 39.686 RON 39.686 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active55.917RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

29,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale55.917 RON
Datorii totale16.231 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,45 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
71,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2022 40.570 +142,5% față de anul precedent 40.570 13 40.557 +143,6% față de anul precedent 39.340 +143,7% față de anul precedent 0 0
2021 16.732 16.732 85 16.647 16.145 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 55.917 55.917 0 25.332 30.585
2023 0 55.917 55.917 0 25.332 30.585
2022 0 55.917 55.917 0 25.332 30.585
2021 0 16.714 16.714 0 0 16.714

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 16.231 0,0% față de anul precedent 39.686 Neraportat 0
2023 16.231 0,0% față de anul precedent 39.686 Neraportat 0
2022 16.231 -0,8% față de anul precedent 39.686 Neraportat 0
2021 16.369 345 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.231 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.231 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 40.570 RON. Profit: 39.340 RON

Cifra de afaceri: 40.570 RON. Profit: 39.340 RON

Cifra de afaceri
40.570 RON +142.47% față de anul precedent
Profit net
39.340 RON +143.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.231 RON -0.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 16.732 RON. Profit: 16.145 RON

Cifra de afaceri: 16.732 RON. Profit: 16.145 RON

Cifra de afaceri
16.732 RON
Profit net
16.145 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.369 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Oneşti (BACĂU)

PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Oneşti (BACĂU)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6831, Bacău

SMART TRANSFER S.R.L.
CUI: 43871881CAEN: 6831
Activ
BACĂU, Mun. Moineşti2021-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.342 RON
Profit
7.809 RON
Angajati
0
AME SKY CONS S.R.L.
CUI: 44366810CAEN: 6831
Activ
BACĂU, Sat Măgura Com. Măgura2021-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.482 RON
Profit
21.396 RON
Angajati
0
FILIP EVOLUTION S.R.L.
CUI: 43716187CAEN: 6831
Activ
BACĂU, Sat Racova Com. Racova2021-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.595 RON
Profit
39.556 RON
Angajati
0

Alte firme din Bacău

ALETRANSTAXI S.R.L.
CUI: 44211239CAEN: 4932
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2021-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.310 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
IDA MEDICAL CENTER S.R.L.
CUI: 44211298CAEN: 8622
Activ
BACĂU, Orş. Târgu Ocna2021-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.500 RON
Profit
113.029 RON
Angajati
0
VOIO CONSULT S.R.L.
CUI: 44194472CAEN: 4724
Activ
BACĂU, Sat Răcăuţi Com. Buciumi2021-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.221 RON
Profit
200.444 RON
Angajati
0
MARAZZY CREATIONS S.R.L.
CUI: 44237476CAEN: 4712
Activ
BACĂU, Sat Săuceşti Com. Săuceşti2021-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
497 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MADSERV CONSULT S.R.L.
CUI: 44022930CAEN: 7490
Activ
BACĂU, Sat Valea Budului Com. Mărgineni2021-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.985.396 RON
Profit
1.098.093 RON
Angajati
1
TRANSMRC LOGISTIK S.R.L.
CUI: 44399222CAEN: 4941
Activ
BACĂU, Sat Letea Veche Com. Letea Veche2021-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
604.221 RON
Profit
192.648 RON
Angajati
1
GLOW DESIGN STUDIO S.R.L.
CUI: 45711607CAEN: 7111
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2022-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.962 RON
Profit
97.323 RON
Angajati
1
P. TRANS SRL
CUI: 17129450CAEN: 4941
Activ
BACĂU, Mun. Moineşti2005-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.633.325 RON
Profit
13.740 RON
Angajati
28

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L. este 44211247.

Unde este sediul PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L.?

PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, BACĂU, Mun. Oneşti, Str. Libertăţii nr. 5, 601062, Mun. Oneşti, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L.?

PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L.?

PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 6831 (Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare).

Ce profit a inregistrat PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

PATRYO EDIL CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.