Activ

EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L.

CUI: 44235025
CIF: 44235025
Reg. Com.: J05/1227/2021
CAEN: 4333
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 mai 2021 · 5 ani
Distribuie:

Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 04:37

Despre EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L.

EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Foglaş Com. Suplacu de Barcău, judetul BIHOR, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor" (cod CAEN 4333), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
227 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
10.068 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
10.068 RON
Capital propriu
4.626 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Foglaş Com. Suplacu de Barcău, FOGLAŞ nr. 55, 417538
Telefon0751810884

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Foglaş Com. Suplacu de Barcău, FOGLAŞ nr. 55, 417538
Cod poștal: 417538
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Foglaş Com. Suplacu de Barcău, FOGLAŞ nr. 55, 417538
Cod postal
417538
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.05.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Marghita
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-227 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 43.316 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 43.316 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 227 RON 38.539 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 4.777 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 4.117 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 227 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 227 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 10.068 RON 14.452 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 10.068 RON 14.452 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.068 RON 14.452 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.442 RON 9.599 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 4.626 RON 4.853 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active10.068RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

54,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale10.068 RON
Datorii totale5.442 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,85 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
45,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 227 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 227 227
2022 43.316 +75,5% față de anul precedent 43.316 38.539 4.777 -57,7% față de anul precedent 4.117 -62,8% față de anul precedent 0 0
2021 24.680 24.680 13.375 11.305 11.063 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 10.068 10.068 0 0 10.068
2022 0 14.452 14.452 0 0 14.452
2021 0 21.427 21.427 0 10.527 10.900

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 5.442 -43,3% față de anul precedent 4.626 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 9.599 -5,6% față de anul precedent 4.853 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 10.164 11.263 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

56din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
227 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
5.442 RON -43.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 43.316 RON. Profit: 4.117 RON

Cifra de afaceri: 43.316 RON. Profit: 4.117 RON

Cifra de afaceri
43.316 RON +75.51% față de anul precedent
Profit net
4.117 RON -62.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.599 RON -5.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 24.680 RON. Profit: 11.063 RON

Cifra de afaceri: 24.680 RON. Profit: 11.063 RON

Cifra de afaceri
24.680 RON
Profit net
11.063 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
10.164 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEDYLINE DRYWALL CONST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4333 in Sat Foglaş Com. Suplacu de Barcău (BIHOR)

EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4333 in Sat Foglaş Com. Suplacu de Barcău (BIHOR)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4333, Bihor

CASA PAVAJELOR S.R.L.
CUI: 44217274CAEN: 4333
Activ
BIHOR, Sat Gepiu Com. Gepiu2021-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
442.837 RON
Profit
65.104 RON
Angajati
1
BUBU PARDOSELI S.R.L.
CUI: 44365947CAEN: 4333
Activ
BIHOR, Sat Drăgoteni Com. Remetea2021-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.677.829 RON
Profit
989.957 RON
Angajati
15
BENAC WALLDESIGN S.R.L.
CUI: 44442160CAEN: 4333
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2021-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.018 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Bihor

STARWOOD VIP S.R.L.
CUI: 44235017CAEN: 3314
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2021-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DOMBI S&H FARM S.R.L.
CUI: 44235033CAEN: 0113
Activ
BIHOR, Sat Balc Com. Balc2021-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.263 RON
Profit
42.134 RON
Angajati
0
APĂ CANAL TĂRCAIA S.R.L.
CUI: 44220440CAEN: 3700
Activ
BIHOR, Sat Tărcaia Com. Tărcaia2021-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.232 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BOOST LIFE S.R.L.
CUI: 44241590CAEN: 4619
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2021-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.052 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MIKROBIKE SHOP S.R.L.
CUI: 44128533CAEN: 4763
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2021-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.410 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VERTICAL CODE S.R.L.
CUI: 44344405CAEN: 9319
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2021-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.953 RON
Profit
11.690 RON
Angajati
0
CHEF STORY S.R.L.
CUI: 45152173CAEN: 1812
Activ
BIHOR, Sat Oşorhei Com. Oşorhei2021-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
733.682 RON
Profit
289.335 RON
Angajati
0
JAZMIN TRANS SRL
CUI: 34383318CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Marghita2015-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.980 RON
Profit
9.699 RON
Angajati
1
HOMEFIX S.R.L.
CUI: 52357449CAEN: 4712
Activ
BIHOR, Sat Cihei Com. Sânmartin2025-08-21
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L.?

CUI-ul EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L. este 44235025.

Unde este sediul EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L.?

EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Sat Foglaş Com. Suplacu de Barcău, FOGLAŞ nr. 55, 417538, Sat Foglaş Com. Suplacu de Barcău, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L.?

EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L. in 2023?

In 2023, EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L.?

EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L. are codul CAEN principal 4333 (Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor).

Ce profit a inregistrat EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L. in 2023?

EDYLINE DRYWALL CONST S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 227 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.