Activ

CLS DIGIMED IT S.R.L.

CUI: 44281277
CIF: 44281277
Reg. Com.: J40/8625/2021
CAEN: 9511
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 mai 2021 · 5 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 17:34

Despre CLS DIGIMED IT S.R.L.

CLS DIGIMED IT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9511). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CLS DIGIMED IT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
112.400 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
111.474 RON
Casa & conturi bănci
926 RON
Capital propriu
112.400 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Ceahlăul nr. 19, 60374

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Ceahlăul nr. 19, 60374
Cod poștal: 60374
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Ceahlăul nr. 19, 60374
Cod postal
60374
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.05.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 323 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 323 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 323 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 112.400 RON 112.400 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 112.400 RON 112.400 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 111.474 RON 111.474 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 926 RON 926 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 112.400 RON 112.400 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active112.400RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale112.400 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 323 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 323 323
2022 299.903 +0,2% față de anul precedent 299.903 23.305 276.598 +45,6% față de anul precedent 267.601 +47,8% față de anul precedent 0 0
2021 299.456 299.496 109.490 190.006 181.022 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 112.400 112.400 0 111.474 926
2023 0 112.400 112.400 0 111.474 926
2022 0 402.389 402.389 0 384.420 17.969
2021 0 181.140 181.140 0 178.200 2.940

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 112.400 Neraportat 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 112.400 Neraportat 0
2022 22.666 +125.822,2% față de anul precedent 379.723 Neraportat 0
2021 18 181.122 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
323 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 299.903 RON. Profit: 267.601 RON

Cifra de afaceri: 299.903 RON. Profit: 267.601 RON

Cifra de afaceri
299.903 RON +0.15% față de anul precedent
Profit net
267.601 RON +47.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.666 RON +125822.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 299.456 RON. Profit: 181.022 RON

Cifra de afaceri: 299.456 RON. Profit: 181.022 RON

Cifra de afaceri
299.456 RON
Profit net
181.022 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCLS DIGIMED IT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9511 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CLS DIGIMED IT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9511 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9511, Municipiul Bucureşti

XYZTECHIO SERVICE S.R.L.
CUI: 44275771CAEN: 9511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
850 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ZOOM PRINT &SERVICE S.R.L.
CUI: 44370790CAEN: 9511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.460.947 RON
Profit
510.082 RON
Angajati
1
ITCREW S.R.L.
CUI: 44152779CAEN: 9511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-04-21
fara e-Factura
WISE COMPUTER SERVICE S.R.L.
CUI: 44634590CAEN: 9511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.022 RON
Profit
77.957 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

AMBIENTAL SMART DECO S.R.L.
CUI: 44281269CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
881.485 RON
Profit
474.460 RON
Angajati
3
TEHNOREAL CONSULTING S.R.L.
CUI: 44281285CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.067 RON
Profit
6.475 RON
Angajati
0
IDEAL ACCOUNTANT S.R.L.
CUI: 44279943CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.882 RON
Profit
70.384 RON
Angajati
2
IMD CATALYST S.R.L.
CUI: 44282647CAEN: 4677
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.514.404 RON
Profit
5.181 RON
Angajati
1
JUST IN TIME DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 44302965CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.578 RON
Profit
283.271 RON
Angajati
1
MOLDOVENII DISTRIBUTIEI S.R.L.
CUI: 44090056CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.286 RON
Profit
2.264 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.122 RON
Profit
3.893 RON
Angajati
1
COMIRBEB S.R.L.-D.
CUI: 42631570CAEN: 4751
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-06-16
fara e-Factura
EVA SALON MANIU S.R.L.
CUI: 45861353CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.541 RON
Profit
215.606 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CLS DIGIMED IT S.R.L.?

CUI-ul CLS DIGIMED IT S.R.L. este 44281277.

Unde este sediul CLS DIGIMED IT S.R.L.?

CLS DIGIMED IT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Ceahlăul nr. 19, 60374, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CLS DIGIMED IT S.R.L.?

CLS DIGIMED IT S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CLS DIGIMED IT S.R.L. in 2024?

In 2024, CLS DIGIMED IT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are CLS DIGIMED IT S.R.L.?

CLS DIGIMED IT S.R.L. are codul CAEN principal 9511.

Ce profit a inregistrat CLS DIGIMED IT S.R.L. in 2024?

CLS DIGIMED IT S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.