Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 16:15
Despre VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L.
VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.060.746 RON, in crestere fata de anul precedent (+6.1%). Profitul net inregistrat a fost de 519.360 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 25, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 730.591 RON in 2021 la 2.060.746 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. In ultimele 12 luni au fost publicate 2 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 2.060.746 RON
- Venituri totale
- 2.060.746 RON
- Cheltuieli totale
- 1.482.654 RON
- Profit brut
- 578.092 RON
- Profit net
- 519.360 RON
- Marja profit net
- 25,20%
- Active imobilizate
- 49.320 RON
- Active circulante
- 698.255 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 675.831 RON
- Casa & conturi bănci
- 22.424 RON
- Capital propriu
- 519.560 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 14, 61706
- Cod postal
- 61706
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 25.05.2021
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 februarie 2024)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2021 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 2.060.746 RON
- Rezultat net
- 519.360 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 2.060.746 RON | 1.941.533 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 2.060.746 RON | 1.941.533 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.482.654 RON | 1.405.921 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 578.092 RON | 535.612 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 519.360 RON | 518.721 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 49.320 RON | 32.432 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 698.255 RON | 620.149 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 747.575 RON | 652.581 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 675.831 RON | 586.434 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 22.424 RON | 33.715 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 228.121 RON | 133.924 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 519.560 RON | 518.921 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 25 persoane | 27 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 69,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 100,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 3,06 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 69,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.060.746 +6,1% față de anul precedent | 2.060.746 | 1.482.654 | 578.092 +7,9% față de anul precedent | 519.360 +0,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 1.941.533 +8,9% față de anul precedent | 1.941.533 | 1.405.921 | 535.612 +5,9% față de anul precedent | 518.721 +6,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.783.155 +144,1% față de anul precedent | 1.783.155 | 1.277.188 | 505.967 +104,4% față de anul precedent | 488.492 +102,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 730.591 | 730.591 | 483.066 | 247.525 | 240.766 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 49.320 | 698.255 | 747.575 | 0 | 675.831 | 22.424 |
| 2023 | 32.432 | 620.149 | 652.581 | 0 | 586.434 | 33.715 |
| 2022 | 16.797 | 642.594 | 659.391 | 0 | 614.245 | 28.349 |
| 2021 | 4.535 | 397.720 | 402.255 | 2.090 | 314.107 | 81.523 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 228.121 +70,3% față de anul precedent | 519.560 | Neraportat | 25 -7,4% față de anul precedent |
| 2023 | 133.924 -21,7% față de anul precedent | 518.921 | Neraportat | 27 -6,9% față de anul precedent |
| 2022 | 171.121 +6,1% față de anul precedent | 488.692 | Neraportat | 29 +11,5% față de anul precedent |
| 2021 | 161.289 | 240.966 | Neraportat | 26 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| ALANIŞOARA LUPU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
9 repere. O singură cronologie.
Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 3 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11854/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9398/2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 8224/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, modificare date asociaţi persoane fizice
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, modificare date asociaţi persoane fizice
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.060.746 RON. Profit: 519.360 RON
Cifra de afaceri: 2.060.746 RON. Profit: 519.360 RON
- Cifra de afaceri
- 2.060.746 RON +6.14% față de anul precedent
- Profit net
- 519.360 RON +0.12% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 25 -7.41% față de anul precedent
- Datorii
- 228.121 RON +70.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.941.533 RON. Profit: 518.721 RON
Cifra de afaceri: 1.941.533 RON. Profit: 518.721 RON
- Cifra de afaceri
- 1.941.533 RON +8.88% față de anul precedent
- Profit net
- 518.721 RON +6.19% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 27 -6.9% față de anul precedent
- Datorii
- 133.924 RON -21.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.783.155 RON. Profit: 488.492 RON
Cifra de afaceri: 1.783.155 RON. Profit: 488.492 RON
- Cifra de afaceri
- 1.783.155 RON +144.07% față de anul precedent
- Profit net
- 488.492 RON +102.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 29 +11.54% față de anul precedent
- Datorii
- 171.121 RON +6.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 730.591 RON. Profit: 240.766 RON
Cifra de afaceri: 730.591 RON. Profit: 240.766 RON
- Cifra de afaceri
- 730.591 RON
- Profit net
- 240.766 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 26
- Datorii
- 161.289 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVLADY INTERACTIV MARKET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
27.032026Mentiune · Buletin 11854/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
- Companie
- VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L.
- CUI
- 44329480
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 27.03.2026
- Registrul Comerțului
- J2021009126401
- EUID
- ROONRC.J2021009126401
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 6, Prelungirea Ghencea, Nr. 14, Bl. R1, Scara A, Etaj 4, Ap. 18
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 256726
- Data încheierii
- 26.03.2026
- Număr dosar
- 1017979
- Data dosarului
- 06.03.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Iuliana Claudia Draganoiu
11.032026Mentiune · Buletin 9398/2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L.
- CUI
- 44329480
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 11.03.2026
- Registrul Comerțului
- J2021009126401
- EUID
- ROONRC.J2021009126401
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 6, Prelungirea Ghencea, Nr. 14, Bl. R1, Scara A, Etaj 4, Ap. 18
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 198534
- Data încheierii
- 09.03.2026
- Număr dosar
- 1013606
- Data dosarului
- 06.03.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Iuliana Claudia Draganoiu
04.032026Mentiune · Buletin 8224/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, modificare date asociaţi persoane fizice
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 23.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L.
- CUI
- 44329480
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 04.03.2026
- Registrul Comerțului
- J40/9126/2021
- EUID
- ROONRC.J40/9126/2021
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 6, Prelungirea Ghencea, Nr. 14, Bl. R1, Scara A, Etaj 4, Ap. 18
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 180375
- Data încheierii
- 03.03.2026
- Număr dosar
- 823899
- Data dosarului
- 23.02.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Iuliana Claudia Draganoiu
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, modificare date asociaţi persoane fizice
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 823899 din 23.02.2026
- Decizie asociat unic nr. 1 din 23.02.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L.?
CUI-ul VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L. este 44329480.
Unde este sediul VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L.?
VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 14, 61706, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L.?
VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L. in 2024?
In 2024, VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.060.746 RON.
Cati angajati are VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L.?
VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L. a raportat un numar mediu de 25 salariati in 2024.
Ce activitate are VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L.?
VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L. are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).
Ce profit a inregistrat VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L. in 2024?
VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L. a inregistrat un profit net de 519.360 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 3 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.