Activ

ANMTP FARM S.R.L.

CUI: 44387562
CIF: 44387562
Reg. Com.: J40/9791/2021
CAEN: 4646
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 iunie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:27

Despre ANMTP FARM S.R.L.

ANMTP FARM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale" (cod CAEN 4646), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ANMTP FARM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
6.695 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
25 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
25 RON
Capital propriu
-186.860 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Pomârla nr. 2, 41463

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Pomârla nr. 2, 41463
Cod poștal: 41463
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Pomârla nr. 2, 41463
Cod postal
41463
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.06.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-6.695 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 6.695 RON 91.116 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 6.695 RON 91.116 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 6.695 RON 91.116 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 25 RON 6.720 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 25 RON 6.720 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 6.695 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25 RON 25 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 186.885 RON 186.885 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -186.860 RON -180.165 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active25RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

747.540,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale25 RON
Datorii totale186.885 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-747.440,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 6.695 0 0 6.695 6.695
2023 0 0 91.116 0 0 91.116 91.116
2022 0 0 87.927 0 0 87.927 87.927
2021 0 0 1.122 0 0 1.122 1.122

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 25 25 0 0 25
2023 0 6.720 6.720 6.695 0 25
2022 0 211 211 0 0 211
2021 0 9.878 9.878 6.298 0 3.580

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 186.885 0,0% față de anul precedent -186.860 Neraportat 0
2023 186.885 +109,4% față de anul precedent -180.165 Neraportat 0
2022 89.260 +711,5% față de anul precedent -89.049 Neraportat 0
2021 11.000 -1.122 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.695 RON
Angajati
0
Datorii
186.885 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
91.116 RON
Angajati
0
Datorii
186.885 RON +109.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
87.927 RON
Angajati
0
Datorii
89.260 RON +711.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.122 RON
Angajati
0
Datorii
11.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANMTP FARM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4646 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ANMTP FARM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4646 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4646, Municipiul Bucureşti

BIOGENETICA S.R.L.
CUI: 44417523CAEN: 4646
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
630.776 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HEALTH SUPPLY S.R.L.
CUI: 44224972CAEN: 4646
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.530.117 RON
Profit
6.050.266 RON
Angajati
6
NEW STOMACARE S.R.L.
CUI: 44424610CAEN: 4646
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.107 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BIAEWA CONSULTING S.R.L.
CUI: 44386982CAEN: 4211
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.967.074 RON
Profit
1.145.500 RON
Angajati
6
LAGUNA ESTATES S.R.L.
CUI: 44384736CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
322.476 RON
Profit
312.919 RON
Angajati
1
BIA CREATIVE VISION S.R.L.
CUI: 44389776CAEN: 6312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.807 RON
Profit
124.544 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
643.308 RON
Profit
446.062 RON
Angajati
1
AUTOCINETI PARTS S.R.L.
CUI: 44405235CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.332 RON
Profit
68.321 RON
Angajati
1
ALFATERNA KONSULTING S.R.L.
CUI: 44196651CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.570.003 RON
Profit
73.309 RON
Angajati
0
EPANTOFI MODIVO S.R.L.
CUI: 44565813CAEN: 4772
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
500.162.423 RON
Profit
0 RON
Angajati
54
SIMPLIWORKS S.R.L.
CUI: 45938180CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.688 RON
Profit
130.053 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANMTP FARM S.R.L.?

CUI-ul ANMTP FARM S.R.L. este 44387562.

Unde este sediul ANMTP FARM S.R.L.?

ANMTP FARM S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Pomârla nr. 2, 41463, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ANMTP FARM S.R.L.?

ANMTP FARM S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANMTP FARM S.R.L. in 2024?

In 2024, ANMTP FARM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ANMTP FARM S.R.L.?

ANMTP FARM S.R.L. are codul CAEN principal 4646 (Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale).

Ce profit a inregistrat ANMTP FARM S.R.L. in 2024?

ANMTP FARM S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 6.695 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.