Activ

FERMA FERENCZ S.R.L.

CUI: 44400190
CIF: 44400190
Reg. Com.: J12/2704/2021
CAEN: 0142
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 iunie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Creşterea altor bovine

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:11

Despre FERMA FERENCZ S.R.L.

FERMA FERENCZ S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Feldioara Com. Cătina, judetul CLUJ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea altor bovine" (cod CAEN 0142), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FERMA FERENCZ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
461.351 RON
Active circulante
209 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
209 RON
Capital propriu
-12.137 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Feldioara Com. Cătina, FELDIOARA nr. 298, 407172

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Feldioara Com. Cătina, FELDIOARA nr. 298, 407172
Cod poștal: 407172
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Feldioara Com. Cătina, FELDIOARA nr. 298, 407172
Cod postal
407172
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.06.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
17 februarie 2022
Data reactivare
27 iunie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 461.351 RON 461.351 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 209 RON 209 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 461.560 RON 461.560 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 209 RON 209 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 473.697 RON 473.697 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -12.137 RON -12.137 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active461.560RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

102,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale461.560 RON
Datorii totale473.697 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 9 12.346 0 0 12.337 12.337

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 461.351 209 461.560 0 0 209
2023 461.351 209 461.560 0 0 209
2022 461.351 209 461.560 0 0 209

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 473.697 0,0% față de anul precedent -12.137 Neraportat 0
2023 473.697 0,0% față de anul precedent -12.137 Neraportat 0
2022 473.697 -12.137 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
473.697 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
473.697 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.337 RON
Angajati
0
Datorii
473.697 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2021 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFERMA FERENCZ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0142 in Sat Feldioara Com. Cătina (CLUJ)

FERMA FERENCZ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0142 in Sat Feldioara Com. Cătina (CLUJ)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0142, Cluj

TNY PRO INVEST S.R.L.
CUI: 43710761CAEN: 0142
Activ
CLUJ, Sat Bociu Com. Mărgău2021-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
688.664 RON
Profit
81.223 RON
Angajati
1
MIRON PELEŢI S.R.L.
CUI: 45029554CAEN: 0142
Activ
CLUJ, Sat Pădureni Com. Tritenii de Jos2021-10-08
fara e-Factura
LEO AUBRAC FARM S.R.L.
CUI: 43612623CAEN: 0142
Activ
CLUJ, Sat Inucu Com. Aghireşu2021-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
620.628 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MSE S.R.L.
CUI: 48135339CAEN: 0142
Activ
CLUJ, Sat Macău Com. Aghireşu2023-05-10
fara e-Factura

Alte firme din Cluj

AXYUTA S.R.L.
CUI: 44400181CAEN: 8299
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2021-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
648.857 RON
Profit
278.771 RON
Angajati
6
GPXSPEED ALV TRANS S.R.L.
CUI: 44401403CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Dej2021-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.900 RON
Profit
3.127 RON
Angajati
0
HONORIUSART S.R.L.
CUI: 44392704CAEN: 9602
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.328 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VDT LABS S.R.L.
CUI: 44331251CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.114 RON
Profit
105.362 RON
Angajati
1
OWNIDEAL S.R.L.
CUI: 44443328CAEN: 9623
Activ
CLUJ, Sat Vâlcele Com. Feleacu2021-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.178 RON
Profit
36.212 RON
Angajati
2
DANZAG LOGISTIC S.R.L.
CUI: 43843890CAEN: 4622
Activ
CLUJ, Mun. Dej2021-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.025 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MAGIA PICATURILOR S.R.L.
CUI: 44884944CAEN: 4618
Activ
CLUJ, Sat Nireş Com. Mica2021-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.054 RON
Profit
132.212 RON
Angajati
1
XEGORA S.R.L.
CUI: 39061240CAEN: 9510
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.361 RON
Profit
47.631 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FERMA FERENCZ S.R.L.?

CUI-ul FERMA FERENCZ S.R.L. este 44400190.

Unde este sediul FERMA FERENCZ S.R.L.?

FERMA FERENCZ S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Feldioara Com. Cătina, FELDIOARA nr. 298, 407172, Sat Feldioara Com. Cătina, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata FERMA FERENCZ S.R.L.?

FERMA FERENCZ S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FERMA FERENCZ S.R.L. in 2024?

In 2024, FERMA FERENCZ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are FERMA FERENCZ S.R.L.?

FERMA FERENCZ S.R.L. are codul CAEN principal 0142 (Creşterea altor bovine).

Ce profit a inregistrat FERMA FERENCZ S.R.L. in 2024?

FERMA FERENCZ S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.