Activ e‑Factură

TÂMPLARUL VESEL S.R.L.

CUI: 44416471
CIF: 44416471
Reg. Com.: J2021001462293
CAEN: 4332
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 iunie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:57

Despre TÂMPLARUL VESEL S.R.L.

TÂMPLARUL VESEL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bucov Com. Bucov, judetul PRAHOVA, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de tâmplărie şi dulgherie" (cod CAEN 4332), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TÂMPLARUL VESEL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 133.516 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+131.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Datoriile raportate (142.201 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
133.516 RON
Venituri totale
133.564 RON
Cheltuieli totale
218.413 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
236.907 RON
Active circulante
16.599 RON
Stocuri
9.510 RON
Creanțe
5.646 RON
Casa & conturi bănci
1.443 RON
Capital propriu
-88.690 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Bucov Com. Bucov, Str. Mihai Eminescu nr. 120, 107110
Telefon0727864086

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Bucov Com. Bucov, Str. Mihai Eminescu nr. 120, 107110
Cod poștal: 107110
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Bucov Com. Bucov, Str. Mihai Eminescu nr. 120, 107110
Cod postal
107110
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.06.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2026)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
133.516 RON
Rezultat net
-84.849 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 133.516 RON 57.753 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 133.564 RON 57.755 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 218.413 RON 57.172 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 583 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 374 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 84.849 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 84.849 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 236.907 RON 3.053 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 16.599 RON 77.321 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 253.506 RON 80.374 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.510 RON 9.510 RON
CreanțeSume de încasat 5.646 RON 647 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.443 RON 67.164 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 142.201 RON 84.531 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -88.690 RON -3.841 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active253.506RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

56,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale253.506 RON
Datorii totale142.201 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-35,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 133.516 +131,2% față de anul precedent 133.564 218.413 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 84.849 84.849
2023 57.753 +226,3% față de anul precedent 57.755 57.172 583 374 0 0
2022 17.701 17.732 19.087 0 0 1.355 1.887
2021 0 0 528 0 0 528 528

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 236.907 16.599 253.506 9.510 5.646 1.443
2023 3.053 77.321 80.374 9.510 647 67.164
2022 5.298 7.810 13.108 5.705 0 2.105
2021 0 222 222 0 0 222

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 142.201 +68,2% față de anul precedent -88.690 Neraportat 2
2023 84.531 +451,7% față de anul precedent -3.841 Neraportat 0
2022 15.323 +2.686,0% față de anul precedent -2.215 Neraportat 0
2021 550 -328 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IMION MĂLĂIŞTEANUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37543/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 133.516 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 133.516 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
133.516 RON +131.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
84.849 RON
Angajati
2
Datorii
142.201 RON +68.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 57.753 RON. Profit: 374 RON

Cifra de afaceri: 57.753 RON. Profit: 374 RON

Cifra de afaceri
57.753 RON +226.27% față de anul precedent
Profit net
374 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
84.531 RON +451.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 17.701 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 17.701 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
17.701 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.887 RON
Angajati
0
Datorii
15.323 RON +2686% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
528 RON
Angajati
0
Datorii
550 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTÂMPLARUL VESEL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4332 in Sat Bucov Com. Bucov (PRAHOVA)

TÂMPLARUL VESEL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4332 in Sat Bucov Com. Bucov (PRAHOVA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

12.102026Mentiune · Buletin 37543/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
TÂMPLARUL VESEL S.R.L.
CUI
44416471
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.10.2026
Registrul Comerțului
J29/1462/2021
EUID
ROONRC.J29/1462/2021
Sediu
Sat Bucov, Comuna Bucov, Jud. Prahova, Strada Mihai Eminescu, Nr. 120
Județ
Prahova
Număr încheiere
799102
Data încheierii
09.10.2026
Număr dosar
3588661
Data dosarului
08.09.2026
Tribunal
Prahova
Registrator
Adrian-Dumitru Solomon

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3588661 din 08.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 37543/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4332, Prahova

MERONIUC DULGHERIE S.R.L.
CUI: 46628160CAEN: 4332
Activ
PRAHOVA, Sat Ţânţăreni Com. Blejoi2022-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.349 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROCK DEZIGN MOB S.R.L.
CUI: 42450337CAEN: 4332
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2020-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.868 RON
Profit
13.843 RON
Angajati
1
PĂTRAŞCU PTK SERVICES S.R.L.
CUI: 42632932CAEN: 4332
Activ
PRAHOVA, Sat Filipeştii de Pădure Com. Filipeştii de Pădure2020-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.767 RON
Profit
4.685 RON
Angajati
1
WINFENSTER SYSTEM SRL
CUI: 15866987CAEN: 4332
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2003-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.841 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DEDU SERV INSTAL S.R.L.
CUI: 48196948CAEN: 4332
Activ
PRAHOVA, Sat Păuleşti Com. Păuleşti2023-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.097 RON
Profit
20.534 RON
Angajati
2
THERMO ACTIV CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 38373937CAEN: 4332
Activ
PRAHOVA, Sat Ologeni Com. Poienarii Burchii2017-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.231 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4332, Prahova

SIMIGLAS S.R.L.
CUI: 44366055CAEN: 4332
Activ
PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi2021-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
667.481 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BBO MONTART S.R.L.
CUI: 44697067CAEN: 4332
Activ
PRAHOVA, Sat Negoieşti Com. Brazi2021-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.570 RON
Profit
109.138 RON
Angajati
3
ALEXDAR LIFE S.R.L.
CUI: 44313387CAEN: 4332
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2021-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.623 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TERMO ROOF S.R.L.
CUI: 44823114CAEN: 4332
Activ
PRAHOVA, Sat Plopeni Com. Dumbrăveşti2021-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
457.228 RON
Profit
15.900 RON
Angajati
0

Alte firme din Prahova

ATELIERUL AMEDEEA S.R.L.
CUI: 44415352CAEN: 3299
Activ
PRAHOVA, Sat Buda Com. Ariceştii Rahtivani2021-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.380 RON
Profit
8.442 RON
Angajati
1
GHAMALEX TOUR S.R.L.
CUI: 44416498CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Nedelea Com. Ariceştii Rahtivani2021-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.200 RON
Profit
1.641 RON
Angajati
0
VIDU SPEED CARGO S.R.L.
CUI: 44411016CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Brebu Mânăstirei Com. Brebu2021-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
554.167 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
QUALITY INOLUX BBN S.R.L.
CUI: 44335628CAEN: 2511
Activ
PRAHOVA, Sat Rotari Com. Ceptura2021-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.402 RON
Profit
19.898 RON
Angajati
0
TASNIM FL S.R.L.
CUI: 44519795CAEN: 4618
Activ
PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte2021-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.249 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PETAL FLOWERS BLOOM S.R.L.
CUI: 43440110CAEN: 4622
Activ
PRAHOVA, Sat Ploieştiori Com. Blejoi2020-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.722.661 RON
Profit
56.459 RON
Angajati
1
CASINO INSIDE S.R.L.
CUI: 45407145CAEN: 9329
Activ
PRAHOVA, Sat Iordăcheanu Com. Iordăcheanu2021-12-27
fara e-Factura
TERRA STRADE TOTAL CONSTRUCT SRL
CUI: 33151042CAEN: 4211
Activ
PRAHOVA, Sat Pleaşa Com. Bucov2014-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.011.489 RON
Profit
1.120.474 RON
Angajati
60

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TÂMPLARUL VESEL S.R.L.?

CUI-ul TÂMPLARUL VESEL S.R.L. este 44416471.

Unde este sediul TÂMPLARUL VESEL S.R.L.?

TÂMPLARUL VESEL S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Bucov Com. Bucov, Str. Mihai Eminescu nr. 120, 107110, Sat Bucov Com. Bucov, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata TÂMPLARUL VESEL S.R.L.?

TÂMPLARUL VESEL S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TÂMPLARUL VESEL S.R.L. in 2024?

In 2024, TÂMPLARUL VESEL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 133.516 RON.

Cati angajati are TÂMPLARUL VESEL S.R.L.?

TÂMPLARUL VESEL S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are TÂMPLARUL VESEL S.R.L.?

TÂMPLARUL VESEL S.R.L. are codul CAEN principal 4332 (Lucrări de tâmplărie şi dulgherie).

Ce profit a inregistrat TÂMPLARUL VESEL S.R.L. in 2024?

TÂMPLARUL VESEL S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 84.849 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.