Activ

CSEROS SZABOLCS CSABA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 44424806
CIF: 44424806
Reg. Com.: F2021001252050
CAEN: 4399
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 11 iunie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 13:38

Despre CSEROS SZABOLCS CSABA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CSEROS SZABOLCS CSABA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Săldăbagiu de Munte Com. Paleu, judetul BIHOR, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte lucrări speciale de construcții n.c.a." (cod CAEN 4399), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 11.06.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4399, Bihor

DEME MACARALE SRL
CUI: 6073087CAEN: 4399
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.221.380 RON
Profit
18.289.678 RON
Angajati
190
ILE VIOREL CONSTRUCT SRL
CUI: 18954315CAEN: 4399
Activ
BIHOR, Sat Tărcăiţa Com. Tărcaia2006-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.469.397 RON
Profit
30.053.214 RON
Angajati
69
VILADINA CONSTRUCTII SRL
CUI: 15579734CAEN: 4399
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2003-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.940.045 RON
Profit
7.963.247 RON
Angajati
118
RIVOLTO CONS SRL
CUI: 18751701CAEN: 4399
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2006-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.340.641 RON
Profit
95.174 RON
Angajati
26
DEME&CO SRL
CUI: 15067491CAEN: 4399
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2002-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.667.441 RON
Profit
969.675 RON
Angajati
88
UVMEC CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 38621579CAEN: 4399
Activ
BIHOR, Sat Botean Com. Ineu2017-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.322.514 RON
Profit
198.072 RON
Angajati
23
GLORY RESIDENCE S.R.L.
CUI: 30102320CAEN: 4399
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2012-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.930.314 RON
Profit
1.778.228 RON
Angajati
12
PCG MONTAJ SRL
CUI: 36591897CAEN: 4399
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2016-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.238.009 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VOX BRIO CONSTRUCT SRL
CUI: 18631845CAEN: 4399
Activ
BIHOR, Sat Apateu Com. Nojorid2006-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.066.358 RON
Profit
4.748 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CSEROS SZABOLCS CSABA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul CSEROS SZABOLCS CSABA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 44424806.

Cand a fost infiintata CSEROS SZABOLCS CSABA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CSEROS SZABOLCS CSABA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Ce activitate are CSEROS SZABOLCS CSABA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CSEROS SZABOLCS CSABA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4399 (Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.