Activ

IUSTINA EVENTS S.R.L.

CUI: 44458906
CIF: 44458906
Reg. Com.: J27/764/2021
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 iunie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:52

Despre IUSTINA EVENTS S.R.L.

IUSTINA EVENTS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tazlău Com. Tazlău, judetul NEAMŢ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IUSTINA EVENTS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 19.600 RON, in scadere fata de anul precedent (-11.8%). Profitul net inregistrat a fost de 7.856 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 11.401 RON in 2022 la 19.600 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
19.600 RON
Venituri totale
19.600 RON
Cheltuieli totale
10.248 RON
Profit brut
9.352 RON
Profit net
7.856 RON
Marja profit net
40,08%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
28.084 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2 RON
Casa & conturi bănci
28.082 RON
Capital propriu
27.950 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Tazlău Com. Tazlău, Str. Zorilor nr. 2, 617460

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Tazlău Com. Tazlău, Str. Zorilor nr. 2, 617460
Cod poștal: 617460
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Tazlău Com. Tazlău, Str. Zorilor nr. 2, 617460
Cod postal
617460
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.06.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2022 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
19.600 RON
Rezultat net
7.856 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 19.600 RON 22.230 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 19.600 RON 22.230 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 10.248 RON 5.992 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 9.352 RON 16.238 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 7.856 RON 13.640 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 28.084 RON 20.094 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 28.084 RON 20.094 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2 RON 2 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 28.082 RON 20.092 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 134 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 27.950 RON 20.094 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active28.084RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale28.084 RON
Datorii totale134 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
28,0 %Profit net / active totale
ROE
28,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
209,58 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 19.600 -11,8% față de anul precedent 19.600 10.248 9.352 -42,4% față de anul precedent 7.856 -42,4% față de anul precedent 0 0
2023 22.230 +95,0% față de anul precedent 22.230 5.992 16.238 +121,1% față de anul precedent 13.640 +94,8% față de anul precedent 0 0
2022 11.401 11.401 4.055 7.346 7.004 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 28.084 28.084 0 2 28.082
2023 0 20.094 20.094 0 2 20.092
2022 0 7.726 7.726 750 200 6.776

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 134 27.950 Neraportat 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 20.094 Neraportat 0
2022 522 7.204 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 19.600 RON. Profit: 7.856 RON

Cifra de afaceri: 19.600 RON. Profit: 7.856 RON

Cifra de afaceri
19.600 RON -11.83% față de anul precedent
Profit net
7.856 RON -42.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
134 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 22.230 RON. Profit: 13.640 RON

Cifra de afaceri: 22.230 RON. Profit: 13.640 RON

Cifra de afaceri
22.230 RON +94.98% față de anul precedent
Profit net
13.640 RON +94.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 11.401 RON. Profit: 7.004 RON

Cifra de afaceri: 11.401 RON. Profit: 7.004 RON

Cifra de afaceri
11.401 RON
Profit net
7.004 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
522 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIUSTINA EVENTS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sat Tazlău Com. Tazlău (NEAMŢ)

IUSTINA EVENTS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sat Tazlău Com. Tazlău (NEAMŢ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Neamţ

TRADIŢIONAL MAM S.R.L.
CUI: 40325540CAEN: 9329
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2018-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FLORI PENTRU VOI SRL
CUI: 35791803CAEN: 9329
Activ
NEAMŢ, Sat Zăneşti Com. Zăneşti2016-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.520 RON
Profit
7.885 RON
Angajati
0
BIMO SPORTS S.R.L.
CUI: 44885729CAEN: 9329
Activ
NEAMŢ, Sat Bistriţa Com. Alexandru cel Bun2021-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.411 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DAVID STAR EVENTS S.R.L.
CUI: 48394040CAEN: 9329
Activ
NEAMŢ, Sat Dreptu Com. Poiana Teiului2023-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.655 RON
Profit
20.667 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Neamţ

TOMA ROYAL BUSINESS S.R.L.
CUI: 43931614CAEN: 9329
Activ
NEAMŢ, Sat Agapia Com. Agapia2021-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.230 RON
Profit
7.467 RON
Angajati
1
PM AGREMENT CEAHLĂU S.R.L.
CUI: 44504808CAEN: 9329
Activ
NEAMŢ, Sat Hangu Com. Hangu2021-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.210 RON
Profit
7.070 RON
Angajati
1
HIP BEBEBU S.R.L.
CUI: 43020877CAEN: 9329
Activ
NEAMŢ, Sat Hoiseşti Com. Mărgineni2020-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.049 RON
Profit
634 RON
Angajati
1

Alte firme din Neamţ

WORKSHOP OF HANDSOME S.R.L.
CUI: 44458892CAEN: 4771
Activ
NEAMŢ, Sat Săbăoani Com. Săbăoani2021-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
399 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LEONARD TIME S.R.L.
CUI: 44458990CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2021-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
416.821 RON
Profit
23.650 RON
Angajati
1
FINESS HOME STYLE S.R.L.
CUI: 44434451CAEN: 1399
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2021-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.273 RON
Profit
9.848 RON
Angajati
1
ARRA TEYVO S.R.L.
CUI: 44481003CAEN: 4120
Activ
NEAMŢ, Sat Căciuleşti Com. Girov2021-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.752 RON
Profit
111.643 RON
Angajati
1
BAIKONURPACK S.R.L.
CUI: 44692051CAEN: 1721
Activ
NEAMŢ, Orş. Bicaz2021-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.240 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TRKVIC TRANS S.R.L.
CUI: 42235665CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2020-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.447 RON
Profit
31.409 RON
Angajati
1
CONSULTGATE S.R.L.
CUI: 46518362CAEN: 7022
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2022-07-21
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IUSTINA EVENTS S.R.L.?

CUI-ul IUSTINA EVENTS S.R.L. este 44458906.

Unde este sediul IUSTINA EVENTS S.R.L.?

IUSTINA EVENTS S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Tazlău Com. Tazlău, Str. Zorilor nr. 2, 617460, Sat Tazlău Com. Tazlău, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata IUSTINA EVENTS S.R.L.?

IUSTINA EVENTS S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IUSTINA EVENTS S.R.L. in 2024?

In 2024, IUSTINA EVENTS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 19.600 RON.

Ce activitate are IUSTINA EVENTS S.R.L.?

IUSTINA EVENTS S.R.L. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat IUSTINA EVENTS S.R.L. in 2024?

IUSTINA EVENTS S.R.L. a inregistrat un profit net de 7.856 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.