Activ

ALTRO CHE S.R.L.

CUI: 44526717
CIF: 44526717
Reg. Com.: J2021001691163
CAEN: 4776
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 iulie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:03

Despre ALTRO CHE S.R.L.

ALTRO CHE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea" (cod CAEN 4776), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALTRO CHE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 159.613 RON, in scadere fata de anul precedent (-9.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 26.591 RON in 2021 la 159.613 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
159.613 RON
Venituri totale
159.613 RON
Cheltuieli totale
182.064 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
12.000 RON
Active circulante
9.920 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
9.433 RON
Casa & conturi bănci
487 RON
Capital propriu
-65.188 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Popescu Voiteşti nr. 10
Telefon01726245345

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Popescu Voiteşti nr. 10
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Popescu Voiteşti nr. 10
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.07.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
159.613 RON
Rezultat net
-24.047 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 159.613 RON 175.700 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 159.613 RON 175.706 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 182.064 RON 193.227 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 22.451 RON 17.521 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 24.047 RON 19.278 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 12.000 RON 12.000 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.920 RON 33.215 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 21.920 RON 45.215 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 30.404 RON
CreanțeSume de încasat 9.433 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 487 RON 2.811 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 87.108 RON 86.356 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -65.188 RON -41.141 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active21.920RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

397,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale21.920 RON
Datorii totale87.108 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,11 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-297,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 159.613 -9,2% față de anul precedent 159.613 182.064 0 0 22.451 24.047
2023 175.700 -1,1% față de anul precedent 175.706 193.227 0 0 17.521 19.278
2022 177.590 +567,9% față de anul precedent 177.613 193.447 0 0 15.834 17.272
2021 26.591 26.591 31.282 0 0 4.691 4.691

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 12.000 9.920 21.920 0 9.433 487
2023 12.000 33.215 45.215 30.404 0 2.811
2022 12.000 46.168 58.168 42.879 0 3.289
2021 12.000 37.871 49.871 22.991 0 14.880

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 87.108 +0,9% față de anul precedent -65.188 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 86.356 +7,9% față de anul precedent -41.141 Neraportat 1
2022 80.031 +47,0% față de anul precedent -21.863 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 54.462 -4.591 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 159.613 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 159.613 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
159.613 RON -9.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.047 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
87.108 RON +0.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 175.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 175.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
175.700 RON -1.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.278 RON
Angajati
1
Datorii
86.356 RON +7.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 177.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 177.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
177.590 RON +567.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.272 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
80.031 RON +46.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 26.591 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.591 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.591 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.691 RON
Angajati
1
Datorii
54.462 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALTRO CHE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4776 in Mun. Craiova (DOLJ)

ALTRO CHE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4776 in Mun. Craiova (DOLJ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4776, Dolj

LORIMY TREND SRL
CUI: 37097043CAEN: 4776
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.699 RON
Profit
23.243 RON
Angajati
1
ETYCOS MEH S.R.L.
CUI: 40112313CAEN: 4776
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.140 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EVA MIRAGIO S.R.L.
CUI: 43140890CAEN: 4776
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2020-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.372 RON
Profit
16.760 RON
Angajati
1
PRIMROSE S.R.L.
CUI: 49582041CAEN: 4776
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2024-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.287 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DAVIAD COM S.R.L.
CUI: 47854026CAEN: 4776
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.938 RON
Profit
5.482 RON
Angajati
0
CULADELIZ CRIS S.R.L.
CUI: 41041520CAEN: 4776
Activ
DOLJ, Mun. Băileşti2019-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.821 RON
Profit
19.739 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4776, Dolj

MARYOOSAMARYEL S.R.L.
CUI: 44254264CAEN: 4776
Activ
DOLJ, Sat Bucovăţ Com. Bucovăţ2021-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.269 RON
Profit
88 RON
Angajati
1
MIAS OUTLET BOUTIQUE S.R.L.
CUI: 44238790CAEN: 4776
Activ
DOLJ, Orş. Filiaşi2021-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.845 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRANDAFIRII VESELI S.R.L.
CUI: 44804228CAEN: 4776
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2021-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.082.136 RON
Profit
42.500 RON
Angajati
7

Alte firme din Dolj

UROQUIX S.R.L.
CUI: 44525371CAEN: 8622
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2021-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.877 RON
Profit
103.084 RON
Angajati
1
LUKARIS PRODMOB S.R.L.
CUI: 44526725CAEN: 3101
Activ
DOLJ, Sat Horezu Poenari Com. Valea Stanciului2021-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.612.913 RON
Profit
84.407 RON
Angajati
1
COGAL ELECTROCONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44513237CAEN: 4100
Activ
DOLJ, Sat Galicea Mare Com. Galicea Mare2021-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.317.326 RON
Profit
517.409 RON
Angajati
9
WORKSTATION INVEST S.R.L.
CUI: 44536877CAEN: 4100
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2021-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.751 RON
Profit
60.244 RON
Angajati
0
LIXALEX STYLE S.R.L.
CUI: 43579144CAEN: 1812
Activ
DOLJ, Sat Prapor Com. Amărăştii de Jos2021-01-19
fara e-Factura
GLOB CONSERV S.R.L.
CUI: 33132598CAEN: 3212
Activ
DOLJ, Sat Galicea Mare Com. Galicea Mare2014-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.225 RON
Profit
258.547 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALTRO CHE S.R.L.?

CUI-ul ALTRO CHE S.R.L. este 44526717.

Unde este sediul ALTRO CHE S.R.L.?

ALTRO CHE S.R.L. are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Popescu Voiteşti nr. 10, Mun. Craiova, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata ALTRO CHE S.R.L.?

ALTRO CHE S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALTRO CHE S.R.L. in 2024?

In 2024, ALTRO CHE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 159.613 RON.

Cati angajati are ALTRO CHE S.R.L.?

ALTRO CHE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ALTRO CHE S.R.L.?

ALTRO CHE S.R.L. are codul CAEN principal 4776 (Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea).

Ce profit a inregistrat ALTRO CHE S.R.L. in 2024?

ALTRO CHE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 24.047 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.