Activ Plătitor TVA

SALBERG INVESTIŢII S.R.L.

CUI: 44620659
CIF: RO44620659
Reg. Com.: J40/12528/2021
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 iulie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:25

Despre SALBERG INVESTIŢII S.R.L.

SALBERG INVESTIŢII S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SALBERG INVESTIŢII S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.339.625 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.3%). Profitul net inregistrat a fost de 1.262.695 RON (relativ stabila). Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 537.158 RON in 2021 la 1.339.625 RON in 2024. Datoriile raportate (12.336.319 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.339.625 RON
Venituri totale
1.661.596 RON
Cheltuieli totale
164.092 RON
Profit brut
1.497.504 RON
Profit net
1.262.695 RON
Marja profit net
94,26%
Active imobilizate
1.541.909 RON
Active circulante
4.850.380 RON
Stocuri
33 RON
Creanțe
4.538.782 RON
Casa & conturi bănci
311.565 RON
Capital propriu
-5.962.236 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Dumitru Brumărescu nr. 9A, 41839
Detalii adresaCONSTRUCTIA C1, PARTER

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Dumitru Brumărescu nr. 9A, 41839
Cod poștal: 41839
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Dumitru Brumărescu nr. 9A, 41839
Detalii
CONSTRUCTIA C1, PARTER
Cod postal
41839
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.07.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.339.625 RON
Rezultat net
1.262.695 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.339.625 RON 1.248.389 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.661.596 RON 1.517.551 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 164.092 RON 262.224 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.497.504 RON 1.255.327 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.262.695 RON 1.241.387 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.541.909 RON 1.554.446 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 4.850.380 RON 3.807.517 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 6.392.289 RON 5.361.963 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 33 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 4.538.782 RON 3.760.652 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 311.565 RON 46.865 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 12.336.319 RON 12.567.227 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -5.962.236 RON -7.224.931 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active6.392.289RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

193,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale6.392.289 RON
Datorii totale12.336.319 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
19,8 %Profit net / active totale
ROE
-21,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,39 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-93,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.339.625 +7,3% față de anul precedent 1.661.596 164.092 1.497.504 +19,3% față de anul precedent 1.262.695 +1,7% față de anul precedent 0 0
2023 1.248.389 +10,6% față de anul precedent 1.517.551 262.224 1.255.327 +7,9% față de anul precedent 1.241.387 +7,8% față de anul precedent 0 0
2022 1.129.196 +110,2% față de anul precedent 1.282.478 118.492 1.163.986 +154,9% față de anul precedent 1.151.731 +155,2% față de anul precedent 0 0
2021 537.158 546.852 90.117 456.735 451.292 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.541.909 4.850.380 6.392.289 33 4.538.782 311.565
2023 1.554.446 3.807.517 5.361.963 0 3.760.652 46.865
2022 1.530.414 2.760.612 4.291.026 0 1.623.344 38.498
2021 1.539.489 1.850.861 3.390.350 0 1.846.628 4.233

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 12.336.319 -1,8% față de anul precedent -5.962.236 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 12.567.227 -1,5% față de anul precedent -7.224.931 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 12.757.844 -1,9% față de anul precedent -8.466.318 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 13.009.149 -9.618.049 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.339.625 RON. Profit: 1.262.695 RON

Cifra de afaceri: 1.339.625 RON. Profit: 1.262.695 RON

Cifra de afaceri
1.339.625 RON +7.31% față de anul precedent
Profit net
1.262.695 RON +1.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
12.336.319 RON -1.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.248.389 RON. Profit: 1.241.387 RON

Cifra de afaceri: 1.248.389 RON. Profit: 1.241.387 RON

Cifra de afaceri
1.248.389 RON +10.56% față de anul precedent
Profit net
1.241.387 RON +7.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.567.227 RON -1.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.129.196 RON. Profit: 1.151.731 RON

Cifra de afaceri: 1.129.196 RON. Profit: 1.151.731 RON

Cifra de afaceri
1.129.196 RON +110.22% față de anul precedent
Profit net
1.151.731 RON +155.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.757.844 RON -1.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 537.158 RON. Profit: 451.292 RON

Cifra de afaceri: 537.158 RON. Profit: 451.292 RON

Cifra de afaceri
537.158 RON
Profit net
451.292 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
13.009.149 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSALBERG INVESTIŢII S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SALBERG INVESTIŢII S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

SAM TC PRODUCT SRL
CUI: 6717986CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1995-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.345.804 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
MOB PRODUCT EXPERT SRL
CUI: 19216863CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.338.223 RON
Profit
256.342 RON
Angajati
3
EP ENERGY PROJECTS (ROM) SRL
CUI: 21956472CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.349.962 RON
Profit
501.336 RON
Angajati
4
DOMINO ROMINVEST SRL
CUI: 15948467CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.337.716 RON
Profit
72.237 RON
Angajati
10
NEW STYLE CO SRL
CUI: 343980CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.371.605 RON
Profit
341.254 RON
Angajati
8
MIRA TRADING SRL
CUI: 433012CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.321.909 RON
Profit
748.169 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

MARANT ESTATE S.R.L.
CUI: 44619689CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-07-20
fara e-Factura
UNITED CAPITAL CONSULTING S.A.
CUI: 44620667CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
827.175 RON
Profit
318.498 RON
Angajati
1
CARPATHIAN LODGE MAGURA S.R.L.
CUI: 44614215CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.514 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
COMPLEX PANTELIMON 359 S.R.L.
CUI: 44708239CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.894 RON
Profit
47.488 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SINOPSIS REVOLUTION S.R.L.
CUI: 44620276CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.915 RON
Profit
34.671 RON
Angajati
1
MMM ALTERNATIV PARTNER S.R.L.
CUI: 44619581CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.936 RON
Profit
1.250 RON
Angajati
0
SDD INOX S.R.L.
CUI: 44621441CAEN: 2553
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.870.542 RON
Profit
644.344 RON
Angajati
10
BEST PURPOSE PROJECTS S.R.L.
CUI: 44604572CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.210 RON
Profit
84.847 RON
Angajati
0
MYCONNECTOR PLATFORM S.R.L.
CUI: 44637022CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.822.619 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
PRESTA SEEDS S.R.L.
CUI: 44448074CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.987 RON
Profit
63.179 RON
Angajati
1
EMBODIED LEARNING S.R.L.
CUI: 44796630CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.431 RON
Profit
40.635 RON
Angajati
0
ETM ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.
CUI: 42952759CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.488 RON
Profit
29.929 RON
Angajati
0
NIKOBAU CONSI COM S.R.L.
CUI: 46142895CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.612.812 RON
Profit
496.588 RON
Angajati
118

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SALBERG INVESTIŢII S.R.L.?

CUI-ul SALBERG INVESTIŢII S.R.L. este 44620659.

Unde este sediul SALBERG INVESTIŢII S.R.L.?

SALBERG INVESTIŢII S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Dumitru Brumărescu nr. 9A, 41839, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SALBERG INVESTIŢII S.R.L.?

SALBERG INVESTIŢII S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SALBERG INVESTIŢII S.R.L. in 2024?

In 2024, SALBERG INVESTIŢII S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.339.625 RON.

Ce activitate are SALBERG INVESTIŢII S.R.L.?

SALBERG INVESTIŢII S.R.L. are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat SALBERG INVESTIŢII S.R.L. in 2024?

SALBERG INVESTIŢII S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.262.695 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.