Activ

SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 44625729
CIF: 44625729
Reg. Com.: J30/725/2021
CAEN: 4333
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 iulie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:21

Despre SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L.

SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Turţ Com. Turţ, judetul SATU MARE, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor" (cod CAEN 4333), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 139.985 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+442.6%). Profitul net inregistrat a fost de 23.508 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a scazut de la 190.000 RON in 2021 la 139.985 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
139.985 RON
Venituri totale
139.985 RON
Cheltuieli totale
115.146 RON
Profit brut
24.839 RON
Profit net
23.508 RON
Marja profit net
16,79%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
69.488 RON
Stocuri
19.063 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
50.425 RON
Capital propriu
45.159 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Sat Turţ Com. Turţ, Str. Vâlceleni nr. 85, 447330

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Sat Turţ Com. Turţ, Str. Vâlceleni nr. 85, 447330
Cod poștal: 447330
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Sat Turţ Com. Turţ, Str. Vâlceleni nr. 85, 447330
Cod postal
447330
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.07.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
139.985 RON
Rezultat net
23.508 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 139.985 RON 25.800 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 139.985 RON 25.800 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 115.146 RON 69.556 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 24.839 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 23.508 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 43.756 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 44.001 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 69.488 RON 59.545 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 69.488 RON 59.545 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 19.063 RON 31.016 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 50.425 RON 28.529 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 24.329 RON 16.153 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 45.159 RON 43.392 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active69.488RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

35,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale69.488 RON
Datorii totale24.329 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
33,8 %Profit net / active totale
ROE
52,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,86 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
65,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 139.985 +442,6% față de anul precedent 139.985 115.146 24.839 23.508 0 0
2023 25.800 +32,3% față de anul precedent 25.800 69.556 0 0 43.756 44.001
2022 19.500 -89,7% față de anul precedent 19.500 36.459 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 16.959 17.154
2021 190.000 190.000 80.067 109.933 104.347 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 69.488 69.488 19.063 0 50.425
2023 0 59.545 59.545 31.016 0 28.529
2022 0 101.118 101.118 31.016 114 69.988
2021 372 109.448 109.820 19.063 0 90.385

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 24.329 +50,6% față de anul precedent 45.159 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 16.153 +17,7% față de anul precedent 43.392 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 13.725 +160,3% față de anul precedent 87.393 Neraportat 1
2021 5.273 104.547 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

3din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 139.985 RON. Profit: 23.508 RON

Cifra de afaceri: 139.985 RON. Profit: 23.508 RON

Cifra de afaceri
139.985 RON +442.58% față de anul precedent
Profit net
23.508 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.329 RON +50.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 25.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.800 RON +32.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.001 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.153 RON +17.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 19.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.500 RON -89.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
17.154 RON
Angajati
1
Datorii
13.725 RON +160.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 190.000 RON. Profit: 104.347 RON

Cifra de afaceri: 190.000 RON. Profit: 104.347 RON

Cifra de afaceri
190.000 RON
Profit net
104.347 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.273 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4333 in Sat Turţ Com. Turţ (SATU MARE)

SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4333 in Sat Turţ Com. Turţ (SATU MARE)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4333, Satu Mare

FINTA PROD SERV S.R.L.
CUI: 48140521CAEN: 4333
Activ
SATU MARE, Sat Bixad Com. Bixad2023-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.256 RON
Profit
1.761 RON
Angajati
3
INTERFIN DECOR S.R.L.
CUI: 46202547CAEN: 4333
Activ
SATU MARE, Sat Botiz Com. Botiz2022-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.219 RON
Profit
43.781 RON
Angajati
2
RECALO MRMA S.R.L.
CUI: 47383972CAEN: 4333
Activ
SATU MARE, Sat Micula Com. Micula2022-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.535 RON
Profit
36.821 RON
Angajati
2
EMIL BATIMENT S.R.L.
CUI: 22277399CAEN: 4333
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2007-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
300.378 RON
Profit
119.404 RON
Angajati
0
ART ROL DUO CONS S.R.L.
CUI: 49842508CAEN: 4333
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2024-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.540 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4333, Satu Mare

NELU MARY VILLAS S.R.L.
CUI: 43765732CAEN: 4333
Activ
SATU MARE, Sat Tarna Mare Com. Tarna Mare2021-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.008.536 RON
Profit
1.036.764 RON
Angajati
4
BTP TEAM PREST S.R.L.
CUI: 43050452CAEN: 4333
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2020-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.989 RON
Profit
261 RON
Angajati
2

Alte firme din Satu Mare

PP SONS DABB IMOBILE S.R.L.
CUI: 44625710CAEN: 6820
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2021-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.949 RON
Profit
41.955 RON
Angajati
1
SCHVARCZKOPF FUNERAR S.R.L.
CUI: 44592419CAEN: 9630
Activ
SATU MARE, Sat Turulung Com. Turulung2021-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELECTROSMART CTR S.R.L.
CUI: 44386060CAEN: 4321
Activ
SATU MARE, Sat Vama Com. Vama2021-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.090 RON
Profit
17.030 RON
Angajati
1
ZOA S.R.L.-D.
CUI: 44848739CAEN: 1419
Activ
SATU MARE, Sat Lazuri Com. Lazuri2021-09-03
fara e-Factura
ONICA ESTETICA S.R.L.
CUI: 42244205CAEN: 8622
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2020-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.590 RON
Profit
2.403 RON
Angajati
0
PHONE LAB S.R.L.
CUI: 46689702CAEN: 4740
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2022-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.080 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L. este 44625729.

Unde este sediul SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L.?

SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Sat Turţ Com. Turţ, Str. Vâlceleni nr. 85, 447330, Sat Turţ Com. Turţ, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L.?

SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 139.985 RON.

Cati angajati are SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L.?

SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L.?

SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4333 (Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor).

Ce profit a inregistrat SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

SFÂRCIOC & TODERAȘ CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 23.508 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.