Activ

WIN HAPI CARS S.R.L.

CUI: 44634921
CIF: 44634921
Reg. Com.: J2021002444227
CAEN: 4933
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 iulie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:28

Despre WIN HAPI CARS S.R.L.

WIN HAPI CARS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă" (cod CAEN 4933), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, WIN HAPI CARS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 69.038 RON, in scadere fata de anul precedent (-31.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 21.790 RON in 2021 la 69.038 RON in 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
69.038 RON
Venituri totale
69.038 RON
Cheltuieli totale
71.419 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
5.165 RON
Active circulante
36.687 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
36.687 RON
Capital propriu
41.852 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. G-ral Toma Dimitrescu nr. 2, 700470
Detalii adresaparter

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. G-ral Toma Dimitrescu nr. 2, 700470
Cod poștal: 700470
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. G-ral Toma Dimitrescu nr. 2, 700470
Detalii
parter
Cod postal
700470
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.07.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
69.038 RON
Rezultat net
-2.381 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 69.038 RON 100.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 69.038 RON 100.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 71.419 RON 55.487 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 44.513 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 42.576 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.381 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.381 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.165 RON 14.020 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 36.687 RON 30.212 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 41.852 RON 44.232 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 2.220 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 36.687 RON 27.992 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 41.852 RON 44.232 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active41.852RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale41.852 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 69.038 -31,0% față de anul precedent 69.038 71.419 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.381 2.381
2022 100.000 +358,9% față de anul precedent 100.000 55.487 44.513 +2.957,2% față de anul precedent 42.576 +2.824,2% față de anul precedent 0 0
2021 21.790 21.790 20.334 1.456 1.456 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 5.165 36.687 41.852 0 0 36.687
2022 14.020 30.212 44.232 2.220 0 27.992
2021 22.875 5.781 28.656 2.220 0 3.561

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 0 41.852 Neraportat 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 44.232 Neraportat 0
2021 27.000 1.656 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 69.038 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 69.038 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
69.038 RON -30.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.381 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 100.000 RON. Profit: 42.576 RON

Cifra de afaceri: 100.000 RON. Profit: 42.576 RON

Cifra de afaceri
100.000 RON +358.93% față de anul precedent
Profit net
42.576 RON +2824.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 21.790 RON. Profit: 1.456 RON

Cifra de afaceri: 21.790 RON. Profit: 1.456 RON

Cifra de afaceri
21.790 RON
Profit net
1.456 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
27.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataWIN HAPI CARS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Iaşi (IAŞI)

WIN HAPI CARS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Iaşi (IAŞI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4933, Iaşi

M GALAXY TOUR S.R.L.
CUI: 46625644CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.292 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ŞTIRBUTOUR SRL
CUI: 33632739CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.827 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SUMAF TAXI SRL
CUI: 38058492CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.296 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
UBER TAXI SRL
CUI: 34145138CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.812 RON
Profit
2.615 RON
Angajati
1
CRYSTIAN TRANS LUX SRL
CUI: 29370575CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.202 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ŞTEFANIAN CV SRL
CUI: 27445868CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2010-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.073 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4933, Iaşi

RIMFLOR TAX S.R.L.
CUI: 44561030CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.070 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRANS GAL FLAVY S.R.L.
CUI: 44660777CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.168 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALEX NOVA TAXI S.R.L.
CUI: 44559587CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Sat Tansa Com. Belceşti2021-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.106 RON
Profit
6.033 RON
Angajati
0
ALEXPDR TXI S.R.L.
CUI: 44714575CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.058 RON
Profit
10.499 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

N.D. ŞAPE IAŞI S.R.L.
CUI: 44634883CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
564.409 RON
Profit
8.375 RON
Angajati
1
JUNIOR CODERS S.R.L.
CUI: 44634930CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.035 RON
Profit
26.481 RON
Angajati
1
FILM 21 S.R.L.
CUI: 44627495CAEN: 5911
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2021-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.310 RON
Profit
28.806 RON
Angajati
0
AUTO DRIVER IAȘI S.R.L.
CUI: 44559552CAEN: 8553
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
PROTURBO MOTO CLUB S.R.L.
CUI: 44698917CAEN: 2553
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.821 RON
Profit
96.082 RON
Angajati
1
ALFA NOVA S.R.L.
CUI: 43767903CAEN: 4791
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
482.455 RON
Profit
35.716 RON
Angajati
0
AVIIN PETROS 2021 S.R.L.
CUI: 45349630CAEN: 4399
Activ
IAŞI, Sat Lespezi Com. Lespezi2021-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
365.078 RON
Profit
40.068 RON
Angajati
1
BIO-ETALON SRL
CUI: 35385589CAEN: 4675
Activ
IAŞI, Sat Holboca Com. Holboca2016-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.679 RON
Profit
4.754 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul WIN HAPI CARS S.R.L.?

CUI-ul WIN HAPI CARS S.R.L. este 44634921.

Unde este sediul WIN HAPI CARS S.R.L.?

WIN HAPI CARS S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. G-ral Toma Dimitrescu nr. 2, 700470, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata WIN HAPI CARS S.R.L.?

WIN HAPI CARS S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a WIN HAPI CARS S.R.L. in 2023?

In 2023, WIN HAPI CARS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 69.038 RON.

Ce activitate are WIN HAPI CARS S.R.L.?

WIN HAPI CARS S.R.L. are codul CAEN principal 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă).

Ce profit a inregistrat WIN HAPI CARS S.R.L. in 2023?

WIN HAPI CARS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 2.381 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.