Activ Plătitor TVAe‑Factură

AFFY TECHNOLOGIES S.R.L.

CUI: 44658386
CIF: RO44658386
Reg. Com.: J12/3606/2021
CAEN: 6201
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 iulie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:58

Despre AFFY TECHNOLOGIES S.R.L.

AFFY TECHNOLOGIES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6201). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AFFY TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 975.502 RON, in crestere fata de anul precedent (+22.7%). Profitul net inregistrat a fost de 865.858 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 91.188 RON in 2021 la 975.502 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
975.502 RON
Venituri totale
979.069 RON
Cheltuieli totale
84.436 RON
Profit brut
894.633 RON
Profit net
865.858 RON
Marja profit net
88,76%
Active imobilizate
91.081 RON
Active circulante
1.065.707 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
741.200 RON
Casa & conturi bănci
324.507 RON
Capital propriu
866.098 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Şesul de sus nr. 26, 407280
Telefon0747212926

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Şesul de sus nr. 26, 407280
Cod poștal: 407280
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Şesul de sus nr. 26, 407280
Cod postal
407280
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.07.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
975.502 RON
Rezultat net
865.858 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 975.502 RON 795.028 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 979.069 RON 798.614 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 84.436 RON 68.976 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 894.633 RON 729.638 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 865.858 RON 723.373 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 91.081 RON 19.178 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.065.707 RON 742.488 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.156.788 RON 761.666 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 741.200 RON 605.147 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 324.507 RON 137.341 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 290.690 RON 38.053 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 866.098 RON 723.613 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.156.788RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

25,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.156.788 RON
Datorii totale290.690 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
74,9 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,67 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
74,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 975.502 +22,7% față de anul precedent 979.069 84.436 894.633 +22,6% față de anul precedent 865.858 +19,7% față de anul precedent 0 0
2023 795.028 +144,7% față de anul precedent 798.614 68.976 729.638 +166,7% față de anul precedent 723.373 +172,0% față de anul precedent 0 0
2022 324.851 +256,2% față de anul precedent 325.106 51.542 273.564 +226,9% față de anul precedent 265.961 +228,6% față de anul precedent 0 0
2021 91.188 91.201 7.521 83.680 80.945 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 91.081 1.065.707 1.156.788 0 741.200 324.507
2023 19.178 742.488 761.666 0 605.147 137.341
2022 6.481 278.630 285.111 0 207.154 71.476
2021 0 85.865 85.865 0 0 85.865

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 290.690 +663,9% față de anul precedent 866.098 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 38.053 +101,2% față de anul precedent 723.613 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 18.910 +300,6% față de anul precedent 266.201 Neraportat 1
2021 4.720 81.145 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 975.502 RON. Profit: 865.858 RON

Cifra de afaceri: 975.502 RON. Profit: 865.858 RON

Cifra de afaceri
975.502 RON +22.7% față de anul precedent
Profit net
865.858 RON +19.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
290.690 RON +663.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 795.028 RON. Profit: 723.373 RON

Cifra de afaceri: 795.028 RON. Profit: 723.373 RON

Cifra de afaceri
795.028 RON +144.74% față de anul precedent
Profit net
723.373 RON +171.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.053 RON +101.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 324.851 RON. Profit: 265.961 RON

Cifra de afaceri: 324.851 RON. Profit: 265.961 RON

Cifra de afaceri
324.851 RON +256.24% față de anul precedent
Profit net
265.961 RON +228.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
18.910 RON +300.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 91.188 RON. Profit: 80.945 RON

Cifra de afaceri: 91.188 RON. Profit: 80.945 RON

Cifra de afaceri
91.188 RON
Profit net
80.945 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.720 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAFFY TECHNOLOGIES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

AFFY TECHNOLOGIES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6201, Cluj

INNOSERV EUROPE S.R.L.
CUI: 45170170CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
979.770 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
STARFISH TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 44577222CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
975.134 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
REVO TECH CJ S.R.L.
CUI: 48873646CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
969.118 RON
Profit
492.128 RON
Angajati
1
EMPOWER CONSULTING S.R.L.
CUI: 38270400CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.040.607 RON
Profit
300.315 RON
Angajati
7
NNSVG S.R.L.
CUI: 28687371CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
936.842 RON
Profit
762.330 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6201, Cluj

GENOMICA S.R.L.
CUI: 44629461CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.466 RON
Profit
135.260 RON
Angajati
1
WHILETRUE DEV S.R.L.
CUI: 44664663CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
567.650 RON
Profit
417.128 RON
Angajati
1
GERMAN IT S.R.L.
CUI: 44672810CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
642.201 RON
Profit
567.424 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

ELECTRO AMA CONCEPT S.R.L.
CUI: 44658300CAEN: 4321
Activ
CLUJ, Sat Ghirişu Român Com. Mociu2021-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.436 RON
Profit
1.858 RON
Angajati
1
ANTURAJ COFFEE BOX S.R.L.
CUI: 44658394CAEN: 5630
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2021-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.554 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRIOR OMNIA S.R.L.
CUI: 44650870CAEN: 6619
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2021-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.450 RON
Profit
4.037 RON
Angajati
0
NOI DOI MIHAI MIHAELA S.R.L.
CUI: 44664833CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.410 RON
Profit
52.989 RON
Angajati
1
SKY SPARKLE LIGHTS S.R.L.
CUI: 44610132CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Sat Ciucea Com. Ciucea2021-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
494.104 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PROFESSIONAL HOME DREAMER S.R.L.
CUI: 44710719CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2021-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.117 RON
Profit
120.922 RON
Angajati
1
ALGORITM TECH S.R.L.
CUI: 44158143CAEN: 4321
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2021-04-21
fara e-Factura
JURISTCAD CONSULTING S.R.L.
CUI: 45119231CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Sat Chinteni Com. Chinteni2021-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.260 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TFB EVOLUTION S.R.L.
CUI: 39378746CAEN: 9699
Activ
CLUJ, Orş. Huedin2018-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.214 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CASA CARPAT APUSEAN S.R.L.
CUI: 49026496CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Sat Sălicea Com. Ciurila2023-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.111 RON
Profit
14.397 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AFFY TECHNOLOGIES S.R.L.?

CUI-ul AFFY TECHNOLOGIES S.R.L. este 44658386.

Unde este sediul AFFY TECHNOLOGIES S.R.L.?

AFFY TECHNOLOGIES S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Şesul de sus nr. 26, 407280, Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata AFFY TECHNOLOGIES S.R.L.?

AFFY TECHNOLOGIES S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AFFY TECHNOLOGIES S.R.L. in 2024?

In 2024, AFFY TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 975.502 RON.

Cati angajati are AFFY TECHNOLOGIES S.R.L.?

AFFY TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AFFY TECHNOLOGIES S.R.L.?

AFFY TECHNOLOGIES S.R.L. are codul CAEN principal 6201.

Ce profit a inregistrat AFFY TECHNOLOGIES S.R.L. in 2024?

AFFY TECHNOLOGIES S.R.L. a inregistrat un profit net de 865.858 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.