Activ Plătitor TVA

FAEK P & K SRL

CUI: 4466357
CIF: RO4466357
Reg. Com.: J19/728/1993
CAEN: 4511
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 august 1993 · 33 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:38

Despre FAEK P & K SRL

FAEK P & K SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Odorheiu Secuiesc, judetul HARGHITA, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4511). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FAEK P & K SRL a raportat o cifra de afaceri de 39.910 RON, in crestere fata de anul precedent (+20.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 50.547 RON in 2008 la 39.910 RON in 2024. Datoriile raportate (286.992 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
39.910 RON
Venituri totale
59.936 RON
Cheltuieli totale
105.963 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
8.354 RON
Active circulante
109.010 RON
Stocuri
91.099 RON
Creanțe
17.605 RON
Casa & conturi bănci
306 RON
Capital propriu
-169.628 RON

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc, Str. Bethlen Gábor nr. 61/A, 535600
Telefon0744399279

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc, Str. Bethlen Gábor nr. 61/A, 535600
Cod poștal: 535600
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc, Str. Bethlen Gábor nr. 61/A, 535600
Cod postal
535600
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 30.01.2003
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
39.910 RON
Rezultat net
-46.027 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 39.910 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 59.936 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 105.963 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 46.027 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 46.027 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8.354 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 109.010 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 117.364 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 91.099 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 17.605 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 306 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 286.992 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -169.628 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active117.364RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

244,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale117.364 RON
Datorii totale286.992 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,38 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-144,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 39.910 +20,7% față de anul precedent 59.936 105.963 0 0 46.027 46.027
2022 33.054 -6,4% față de anul precedent 46.555 58.195 0 0 11.640 12.422
2021 35.306 +35,3% față de anul precedent 45.451 73.297 0 0 27.846 28.199
2020 26.087 -81,7% față de anul precedent 26.457 47.179 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20.722 20.982
2019 142.152 +86,6% față de anul precedent 142.990 131.666 11.324 8.778 0 0
2018 76.165 +55,2% față de anul precedent 76.168 100.572 0 0 24.404 25.776
2017 49.074 -16,2% față de anul precedent 53.482 92.720 0 0 39.238 39.773
2016 58.529 -56,2% față de anul precedent 63.974 88.200 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 24.226 24.866
2015 133.668 -24,2% față de anul precedent 146.433 132.811 13.622 -43,4% față de anul precedent 9.230 -50,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 176.304 +45,2% față de anul precedent 179.497 155.443 24.054 +169,6% față de anul precedent 18.670 +264,7% față de anul precedent 0 0
2013 121.438 -1,8% față de anul precedent 135.688 126.767 8.921 +721,5% față de anul precedent 5.119 +468,8% față de anul precedent 0 0
2012 123.641 -17,5% față de anul precedent 128.620 127.534 1.086 -91,6% față de anul precedent 900 -92,9% față de anul precedent 0 0
2011 149.771 +140,6% față de anul precedent 165.282 152.399 12.883 12.732 0 0
2010 62.239 +23,1% față de anul precedent 66.318 68.665 0 0 2.347 5.572
2008 50.547 60.712 92.581 0 0 31.869 31.869

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 8.354 109.010 117.364 91.099 17.605 306
2022 6.800 161.140 167.940 104.305 55.148 1.687
2021 4.066 156.391 160.457 99.468 56.521 402
2020 5.532 156.046 161.578 96.166 59.457 423
2019 2.782 154.542 157.324 95.636 56.758 2.148
2018 5.171 152.716 157.887 94.244 57.104 1.368
2017 8.168 154.442 162.610 97.643 55.381 1.418
2016 2.425 148.851 151.276 93.237 50.914 4.700
2015 2.619 168.632 171.251 90.628 51.758 26.246
2014 2.812 103.775 106.587 83.572 19.065 1.138
2013 1.677 95.925 97.602 79.815 14.536 1.574
2012 2.766 107.891 110.657 87.083 19.124 1.684
2011 8.344 114.203 122.547 85.760 23.303 5.140
2010 15.702 126.316 142.018 93.615 48.382 -15.681
2008 66.549 114.716 181.265 77.940 36.676 100

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 286.992 +6,4% față de anul precedent -169.628 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 269.788 +8,0% față de anul precedent -100.284 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 249.883 +12,2% față de anul precedent -87.862 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 222.805 +12,8% față de anul precedent -59.663 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 197.568 -4,5% față de anul precedent -38.680 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 206.909 +11,3% față de anul precedent -47.458 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 185.856 +37,9% față de anul precedent -21.682 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2016 134.750 +3,8% față de anul precedent 18.090 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 129.859 +74,5% față de anul precedent 42.956 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2014 74.425 -11,3% față de anul precedent 33.726 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2013 83.910 -16,5% față de anul precedent 15.256 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2012 100.520 -11,3% față de anul precedent 10.137 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2011 113.311 -68,4% față de anul precedent 9.236 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2010 358.995 -1,6% față de anul precedent -216.977 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2008 364.893 -183.628 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 39.910 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.910 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.910 RON +20.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.027 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
286.992 RON +6.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 33.054 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.054 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.054 RON -6.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.422 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
269.788 RON +7.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20893/2022solicitant declaraţii şi

solicitant declaraţii şi

Deschide înregistrarea completă

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 35.306 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 35.306 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
35.306 RON +35.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.199 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
249.883 RON +12.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 26.087 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.087 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.087 RON -81.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.982 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
222.805 RON +12.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 142.152 RON. Profit: 8.778 RON

Cifra de afaceri: 142.152 RON. Profit: 8.778 RON

Cifra de afaceri
142.152 RON +86.64% față de anul precedent
Profit net
8.778 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
197.568 RON -4.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 76.165 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 76.165 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
76.165 RON +55.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.776 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
206.909 RON +11.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 49.074 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 49.074 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
49.074 RON -16.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.773 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
185.856 RON +37.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 58.529 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 58.529 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
58.529 RON -56.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
24.866 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
134.750 RON +3.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 133.668 RON. Profit: 9.230 RON

Cifra de afaceri: 133.668 RON. Profit: 9.230 RON

Cifra de afaceri
133.668 RON -24.18% față de anul precedent
Profit net
9.230 RON -50.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
129.859 RON +74.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 176.304 RON. Profit: 18.670 RON

Cifra de afaceri: 176.304 RON. Profit: 18.670 RON

Cifra de afaceri
176.304 RON +45.18% față de anul precedent
Profit net
18.670 RON +264.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
74.425 RON -11.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 121.438 RON. Profit: 5.119 RON

Cifra de afaceri: 121.438 RON. Profit: 5.119 RON

Cifra de afaceri
121.438 RON -1.78% față de anul precedent
Profit net
5.119 RON +468.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
83.910 RON -16.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 123.641 RON. Profit: 900 RON

Cifra de afaceri: 123.641 RON. Profit: 900 RON

Cifra de afaceri
123.641 RON -17.45% față de anul precedent
Profit net
900 RON -92.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
100.520 RON -11.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 149.771 RON. Profit: 12.732 RON

Cifra de afaceri: 149.771 RON. Profit: 12.732 RON

Cifra de afaceri
149.771 RON +140.64% față de anul precedent
Profit net
12.732 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
113.311 RON -68.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 62.239 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 62.239 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
62.239 RON +23.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.572 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
358.995 RON -1.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 50.547 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 50.547 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
50.547 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.869 RON
Angajati
1
Datorii
364.893 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFAEK P & K SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4511 in Mun. Odorheiu Secuiesc (HARGHITA)

FAEK P & K SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4511 in Mun. Odorheiu Secuiesc (HARGHITA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.052022Mentiune · Buletin 20893/2022solicitant declaraţii şi

solicitant declaraţii şi înregistrarea datelor din declaraţia tip - model 3 pe propria răspundere în registrul comerţului privind autorizarea funcţionării

Companie
FAEK P & K SRL
CUI
4466357
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.05.2022
Registrul Comerțului
J19/728/1993
EUID
ROONRC.J19/728/1993
Număr încheiere
2620
Număr dosar
18172
Data dosarului
04.05.2022
Tribunal
Harghita
Registrator
Vasile Vîlcan

Subiecte

solicitant declaraţii şi

Documente menționate

  • Declaraţie-tip pe propria răspundere - model 3 nr. 18172 din 04.05.2022
Vezi Buletinul ONRC nr. 20893/2022 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4511, Harghita

ROYAL AUTO M-CIUC S.R.L.
CUI: 47593346CAEN: 4511
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2023-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.064 RON
Profit
9.802 RON
Angajati
0
DIAMANT TECH-COM S.R.L.
CUI: 21996752CAEN: 4511
Activ
HARGHITA, Sat Lupeni Com. Lupeni2007-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.148 RON
Profit
12.866 RON
Angajati
0
MITLOF SRL
CUI: 15825316CAEN: 4511
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2003-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.819 RON
Profit
10.965 RON
Angajati
0
P & M AUTO MOBILE S.R.L.
CUI: 525485CAEN: 4511
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DEMACO SRL
CUI: 524447CAEN: 4511
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
757.637 RON
Profit
0 RON
Angajati
8

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4511, Harghita

SEBEX GROUP SRL
CUI: 3944631CAEN: 4511
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni1993-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.670 RON
Profit
1.453 RON
Angajati
1
PROD BECZE M.C. S.R.L.
CUI: 3495060CAEN: 4511
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc1993-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
492.211 RON
Profit
17.044 RON
Angajati
2
CSIK AUTO LAND SRL
CUI: 16062026CAEN: 4511
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2004-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.518.496 RON
Profit
91.701 RON
Angajati
6

Alte firme din Harghita

ARMENIA SRL
CUI: 4466152CAEN: 6820
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1993-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.910 RON
Profit
11.153 RON
Angajati
2
FARMACIA NOVA SRL
CUI: 4367299CAEN: 4773
Activ
HARGHITA, Mun. Topliţa1993-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.180.810 RON
Profit
169.442 RON
Angajati
14
PALOMA IMPEX SRL
CUI: 4466837CAEN: 4772
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni1993-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.442.685 RON
Profit
190.391 RON
Angajati
4
BAMCOT SRL
CUI: 3715638CAEN: 1611
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc1993-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.454.780 RON
Profit
123.883 RON
Angajati
18
TIBSIL SRL
CUI: 5101014CAEN: 1623
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni1994-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.996.188 RON
Profit
7.652 RON
Angajati
14
COLUMBIA S.R.L.
CUI: 11728329CAEN: 6612
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc1999-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRIME STAGE S.R.L.
CUI: 52927124CAEN: 8230
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2025-11-17
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FAEK P & K SRL?

CUI-ul FAEK P & K SRL este 4466357.

Unde este sediul FAEK P & K SRL?

FAEK P & K SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc, Str. Bethlen Gábor nr. 61/A, 535600, Mun. Odorheiu Secuiesc, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata FAEK P & K SRL?

FAEK P & K SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FAEK P & K SRL in 2024?

In 2024, FAEK P & K SRL a raportat o cifra de afaceri de 39.910 RON.

Cati angajati are FAEK P & K SRL?

FAEK P & K SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FAEK P & K SRL?

FAEK P & K SRL are codul CAEN principal 4511.

Ce profit a inregistrat FAEK P & K SRL in 2024?

FAEK P & K SRL a inregistrat o pierdere neta de 46.027 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.