Activ

VLASE AURELIAN-IONUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 44668924
CIF: 44668924
Reg. Com.: F2021000447101
CAEN: 4671
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 30 iulie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al autovehiculelor

Surse și actualizare

Despre VLASE AURELIAN-IONUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

VLASE AURELIAN-IONUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Focşănei Com. Vadu Paşii, judetul BUZĂU, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al autovehiculelor" (cod CAEN 4671), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 30.07.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4671, Buzău

PCC MARA TRANS SRL
CUI: 23112623CAEN: 4671
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2008-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.112.313 RON
Profit
51.771 RON
Angajati
5
MAF AUTO FUL PIETROASELE S.R.L.
CUI: 41777765CAEN: 4671
Activ
BUZĂU, Sat Pietroasele Com. Pietroasele2019-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.495.544 RON
Profit
81.454 RON
Angajati
1
MILIDAR ACTIV FOREST S.R.L.
CUI: 39368998CAEN: 4671
Activ
BUZĂU, Sat Vadu Paşii Com. Vadu Paşii2018-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
987.273 RON
Profit
6.727 RON
Angajati
2
PCC OILS & PARTS S.R.L.
CUI: 47736110CAEN: 4671
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2023-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
387.170 RON
Profit
19.090 RON
Angajati
0
ISAVO CARS DELIVERY S.R.L.
CUI: 48515010CAEN: 4671
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2023-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
342.302 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FUS AUTOCENTER BOBOC S.R.L.
CUI: 48752431CAEN: 4671
Activ
BUZĂU, Sat Cochirleanca Com. Cochirleanca2023-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.748 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PALTIN WOOD ANDREI S.R.L.
CUI: 41516573CAEN: 4671
Activ
BUZĂU, Sat Terca Com. Lopătari2019-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.801 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LUPOMIH FOREST SRL
CUI: 35663413CAEN: 4671
Activ
BUZĂU, Sat Buda Com. Buda2016-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.692 RON
Profit
24.408 RON
Angajati
0
CBN BIANCA ETNO FOREST S.R.L.
CUI: 48744943CAEN: 4671
Activ
BUZĂU, Sat Policiori Com. Scorţoasa2023-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.799 RON
Profit
53 RON
Angajati
0
EST STREAM ENERGY AG S.R.L.
CUI: 50958116CAEN: 4671
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2024-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.000 RON
Profit
13.829 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VLASE AURELIAN-IONUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul VLASE AURELIAN-IONUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 44668924.

Cand a fost infiintata VLASE AURELIAN-IONUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VLASE AURELIAN-IONUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Ce activitate are VLASE AURELIAN-IONUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VLASE AURELIAN-IONUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4671 (Comerţ cu ridicata al autovehiculelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
18 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
18 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.