Activ

HAKY CIGARS S.R.L.

CUI: 44678715
CIF: 44678715
Reg. Com.: J2021013220401
CAEN: 8299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 august 2021 · 5 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:21

Despre HAKY CIGARS S.R.L.

HAKY CIGARS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HAKY CIGARS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 220.363 RON, in crestere fata de anul precedent (+16.8%). Profitul net inregistrat a fost de 18.016 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 42.978 RON in 2021 la 220.363 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
220.363 RON
Venituri totale
220.363 RON
Cheltuieli totale
200.254 RON
Profit brut
20.109 RON
Profit net
18.016 RON
Marja profit net
8,18%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
107.761 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
107.761 RON
Capital propriu
84.720 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Hrisovului nr. 1
Detalii adresaCAMERA 3

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Hrisovului nr. 1
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Hrisovului nr. 1
Detalii
CAMERA 3
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.08.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
220.363 RON
Rezultat net
18.016 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 220.363 RON 188.620 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 220.363 RON 188.620 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 200.254 RON 99.082 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 20.109 RON 89.538 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 18.016 RON 87.745 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 107.761 RON 139.553 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 107.761 RON 139.553 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 4.000 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 786 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 107.761 RON 134.767 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 23.041 RON 1.436 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 84.720 RON 138.117 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active107.761RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale107.761 RON
Datorii totale23.041 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
16,7 %Profit net / active totale
ROE
21,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,68 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 220.363 +16,8% față de anul precedent 220.363 200.254 20.109 -77,5% față de anul precedent 18.016 -79,5% față de anul precedent 0 0
2023 188.620 +17,6% față de anul precedent 188.620 99.082 89.538 +23,3% față de anul precedent 87.745 +25,9% față de anul precedent 0 0
2022 160.459 +273,4% față de anul precedent 160.459 87.818 72.641 +973,6% față de anul precedent 69.708 +1.167,0% față de anul precedent 0 0
2021 42.978 42.978 36.212 6.766 5.502 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 107.761 107.761 0 0 107.761
2023 0 139.553 139.553 4.000 786 134.767
2022 158 71.699 71.857 0 19.536 52.163
2021 158 6.517 6.675 0 0 6.517

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 23.041 +1.504,5% față de anul precedent 84.720 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 1.436 -33,2% față de anul precedent 138.117 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 2.149 +83,2% față de anul precedent 69.708 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.173 5.502 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 220.363 RON. Profit: 18.016 RON

Cifra de afaceri: 220.363 RON. Profit: 18.016 RON

Cifra de afaceri
220.363 RON +16.83% față de anul precedent
Profit net
18.016 RON -79.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.041 RON +1504.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 188.620 RON. Profit: 87.745 RON

Cifra de afaceri: 188.620 RON. Profit: 87.745 RON

Cifra de afaceri
188.620 RON +17.55% față de anul precedent
Profit net
87.745 RON +25.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.436 RON -33.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 160.459 RON. Profit: 69.708 RON

Cifra de afaceri: 160.459 RON. Profit: 69.708 RON

Cifra de afaceri
160.459 RON +273.35% față de anul precedent
Profit net
69.708 RON +1166.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.149 RON +83.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 42.978 RON. Profit: 5.502 RON

Cifra de afaceri: 42.978 RON. Profit: 5.502 RON

Cifra de afaceri
42.978 RON
Profit net
5.502 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.173 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHAKY CIGARS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

HAKY CIGARS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

ANDROMAX & MORE S.R.L.
CUI: 49353129CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2024-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.870 RON
Profit
87.389 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.393 RON
Profit
63.621 RON
Angajati
0
RM EXPERT GROUP SRL
CUI: 14947781CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.650 RON
Profit
67.477 RON
Angajati
1
DB TEAM SUPPORT S.R.L.
CUI: 42854416CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.157 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EVOLUTION 4 SPIRIT S.R.L.
CUI: 49349624CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
224.544 RON
Profit
144.986 RON
Angajati
1
INTERADA SERVICE PATRU SRL
CUI: 17514529CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.069 RON
Profit
9.470 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

REVIKONT SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 44668592CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.000 RON
Profit
23.237 RON
Angajati
0
BPION ROMANIA S.R.L.
CUI: 44684318CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.686.024 RON
Profit
0 RON
Angajati
13
EDN & ANDRE S.R.L.
CUI: 44667929CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.247 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MCG TOP SERVICES S.R.L.
CUI: 44707292CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
815.422 RON
Profit
264.108 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MD LULU S.R.L.
CUI: 44678758CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.016 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SO & GE 2008 TRADING S.R.L.
CUI: 44678383CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.860 RON
Profit
8.582 RON
Angajati
0
AMBULANTA LIXMED CARE S.R.L.
CUI: 44679958CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ZOICO BEL S.R.L.
CUI: 44658882CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-07-28
fara e-Factura
TRENDSTARTER S.R.L.
CUI: 44695635CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.426.621 RON
Profit
71.195 RON
Angajati
1
TGA COSMIN S.R.L.
CUI: 44506744CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
568.825 RON
Profit
15.798 RON
Angajati
2
TALENT LATENT S.R.L.
CUI: 44856588CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TOTAL QUALITY CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43007002CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
802.190 RON
Profit
305.154 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HAKY CIGARS S.R.L.?

CUI-ul HAKY CIGARS S.R.L. este 44678715.

Unde este sediul HAKY CIGARS S.R.L.?

HAKY CIGARS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Hrisovului nr. 1, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata HAKY CIGARS S.R.L.?

HAKY CIGARS S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HAKY CIGARS S.R.L. in 2024?

In 2024, HAKY CIGARS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 220.363 RON.

Cati angajati are HAKY CIGARS S.R.L.?

HAKY CIGARS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are HAKY CIGARS S.R.L.?

HAKY CIGARS S.R.L. are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Ce profit a inregistrat HAKY CIGARS S.R.L. in 2024?

HAKY CIGARS S.R.L. a inregistrat un profit net de 18.016 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.