Activ

ROUA MONTESSORI S.R.L.

CUI: 44686653
CIF: 44686653
Reg. Com.: J13/2628/2021
CAEN: 8891
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 august 2021 · 5 ani
Distribuie:

Activități de îngrijire zilnică pentru copii

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:22

Despre ROUA MONTESSORI S.R.L.

ROUA MONTESSORI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de îngrijire zilnică pentru copii" (cod CAEN 8891), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ROUA MONTESSORI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
373 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
0 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
-157.281 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Tomis nr. 321
Detalii adresaCAMERA NR. 1
Telefon0726136877

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Tomis nr. 321
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Tomis nr. 321
Detalii
CAMERA NR. 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.08.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-373 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 226.527 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 234.127 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 373 RON 284.066 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 373 RON 49.939 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 373 RON 52.121 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 0 RON 373 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 0 RON 373 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 373 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 157.281 RON 157.281 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -157.281 RON -156.908 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Totalul raportat este zero.

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

Neraportat

Datorii totale / active totale afișate

Active totale0 RON
Datorii totale157.281 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
Neraportat Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
Neraportat Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 373 0 0 373 373
2023 226.527 -22,6% față de anul precedent 234.127 284.066 0 0 49.939 52.121
2022 292.760 +730,1% față de anul precedent 299.975 344.016 0 0 44.041 47.042
2021 35.270 37.270 94.840 0 0 57.570 57.945

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 0 0 0 0 0
2023 0 373 373 0 0 373
2022 0 5.553 5.553 457 1.850 3.246
2021 60 324 384 170 0 154

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 157.281 0,0% față de anul precedent -157.281 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 157.281 +42,4% față de anul precedent -156.908 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 110.440 +90,0% față de anul precedent -104.787 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 58.129 -57.745 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
373 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
157.281 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 226.527 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 226.527 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
226.527 RON -22.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
52.121 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
157.281 RON +42.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 292.760 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 292.760 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
292.760 RON +730.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
47.042 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
110.440 RON +89.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 35.270 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 35.270 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
35.270 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
57.945 RON
Angajati
1
Datorii
58.129 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROUA MONTESSORI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8891 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

ROUA MONTESSORI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8891 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8891, Constanţa

MOTHER GOOSE MAMAIA S.R.L.
CUI: 44587633CAEN: 8891
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2021-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.650 RON
Profit
12.624 RON
Angajati
0
GRADINA LUI PETICEL S.R.L.
CUI: 45429682CAEN: 8891
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna2022-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.175 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
UNICORN EMPIRE S.R.L.
CUI: 43898690CAEN: 8891
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2021-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.085 RON
Profit
0 RON
Angajati
10

Alte firme din Constanţa

TRANSILV CARGO EXPRESS S.R.L.
CUI: 44686645CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
420.999 RON
Profit
170.422 RON
Angajati
1
EVERGLADES FLORIDA S.R.L.
CUI: 44692833CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie2021-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.759 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CISMARU GABRIEL COSMIN S.R.L.
CUI: 44610043CAEN: 7111
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.192 RON
Profit
65.910 RON
Angajati
1
REGAL WASH S.R.L.
CUI: 44762246CAEN: 9531
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2021-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
THE STUDENT WEB S.R.L.
CUI: 45517318CAEN: 6312
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.798 RON
Profit
1.383 RON
Angajati
0
DAVINCI LUXURY SRL
CUI: 35970604CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.963.796 RON
Profit
279.561 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROUA MONTESSORI S.R.L.?

CUI-ul ROUA MONTESSORI S.R.L. este 44686653.

Unde este sediul ROUA MONTESSORI S.R.L.?

ROUA MONTESSORI S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Tomis nr. 321, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata ROUA MONTESSORI S.R.L.?

ROUA MONTESSORI S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ROUA MONTESSORI S.R.L. in 2024?

In 2024, ROUA MONTESSORI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ROUA MONTESSORI S.R.L.?

ROUA MONTESSORI S.R.L. are codul CAEN principal 8891 (Activități de îngrijire zilnică pentru copii).

Ce profit a inregistrat ROUA MONTESSORI S.R.L. in 2024?

ROUA MONTESSORI S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 373 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.