Activ

CEBUC CBI S.R.L.

CUI: 44701516
CIF: 44701516
Reg. Com.: J2021001196208
CAEN: 4933
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 august 2021 · 5 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:32

Despre CEBUC CBI S.R.L.

CEBUC CBI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Petroşani, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă" (cod CAEN 4933), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CEBUC CBI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 135.644 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+120.5%). Profitul net inregistrat a fost de 10.527 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 9.312 RON in 2021 la 135.644 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
135.644 RON
Venituri totale
135.644 RON
Cheltuieli totale
123.078 RON
Profit brut
12.566 RON
Profit net
10.527 RON
Marja profit net
7,76%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
63.909 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
47.534 RON
Casa & conturi bănci
16.375 RON
Capital propriu
12.325 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Petroşani, Str. Cloşca, 332013
Telefon0734258014

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Petroşani, Str. Cloşca, 332013
Cod poștal: 332013
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Petroşani, Str. Cloşca, 332013
Cod postal
332013
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.08.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Petroşani
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
135.644 RON
Rezultat net
10.527 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 135.644 RON 61.523 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 135.644 RON 61.523 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 123.078 RON 9.731 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 12.566 RON 51.792 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 10.527 RON 43.898 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 63.909 RON 90.710 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 63.909 RON 90.710 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 47.534 RON 52.488 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 16.375 RON 38.222 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 51.584 RON 43.911 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 12.325 RON 46.799 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active63.909RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

80,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale63.909 RON
Datorii totale51.584 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
16,5 %Profit net / active totale
ROE
85,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,24 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
19,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 135.644 +120,5% față de anul precedent 135.644 123.078 12.566 -75,7% față de anul precedent 10.527 -76,0% față de anul precedent 0 0
2023 61.523 +214,7% față de anul precedent 61.523 9.731 51.792 +311,6% față de anul precedent 43.898 +265,8% față de anul precedent 0 0
2022 19.547 +109,9% față de anul precedent 22.752 10.169 12.583 +37,1% față de anul precedent 12.002 +34,9% față de anul precedent 0 0
2021 9.312 9.312 134 9.178 8.898 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 63.909 63.909 0 47.534 16.375
2023 0 90.710 90.710 0 52.488 38.222
2022 0 21.137 21.137 0 16.036 5.101
2021 0 9.060 9.060 0 3.956 5.104

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 51.584 +17,5% față de anul precedent 12.325 Neraportat 0
2023 43.911 +18.506,4% față de anul precedent 46.799 Neraportat 0
2022 236 +46,6% față de anul precedent 20.901 Neraportat 0
2021 161 8.899 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

27din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ACADRIAN CONSTANTIN CEBUCadministratorNeraportatăNeraportată
ACADRIAN- CONSTANTIN CEBUCadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23680/2026Numire administrator persoane împuternicite

Numire administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6486/2026numire, modificare puteri persoane împuternicite

numire, modificare puteri persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 135.644 RON. Profit: 10.527 RON

Cifra de afaceri: 135.644 RON. Profit: 10.527 RON

Cifra de afaceri
135.644 RON +120.48% față de anul precedent
Profit net
10.527 RON -76.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
51.584 RON +17.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 61.523 RON. Profit: 43.898 RON

Cifra de afaceri: 61.523 RON. Profit: 43.898 RON

Cifra de afaceri
61.523 RON +214.74% față de anul precedent
Profit net
43.898 RON +265.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
43.911 RON +18506.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 19.547 RON. Profit: 12.002 RON

Cifra de afaceri: 19.547 RON. Profit: 12.002 RON

Cifra de afaceri
19.547 RON +109.91% față de anul precedent
Profit net
12.002 RON +34.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
236 RON +46.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 9.312 RON. Profit: 8.898 RON

Cifra de afaceri: 9.312 RON. Profit: 8.898 RON

Cifra de afaceri
9.312 RON
Profit net
8.898 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
161 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCEBUC CBI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Petroşani (HUNEDOARA)

CEBUC CBI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Petroşani (HUNEDOARA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

22.062026Mentiune · Buletin 23680/2026Numire administrator persoane împuternicite

Numire administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.06.2026

Companie
CEBUC CBI S.R.L.
CUI
44701516
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.06.2026
Registrul Comerțului
J2021001196208
EUID
ROONRC.J2021001196208
Sediu
Municipiul Petroşani, Jud. Hunedoara, Strada CLOŞCA, Bl. 4, Scara 1, Etaj 2, Ap. 6
Județ
Hunedoara
Număr încheiere
497415
Data încheierii
19.06.2026
Număr dosar
2402730
Data dosarului
16.06.2026
Tribunal
Hunedoara
Registrator
Anca-Laura Anton

Subiecte

Numire administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 10.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 23680/2026 (PDF)
18.022026Mentiune · Buletin 6486/2026numire, modificare puteri persoane împuternicite

numire, modificare puteri persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.02.2026

Companie
CEBUC CBI S.R.L.
CUI
44701516
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.02.2026
Registrul Comerțului
J2021001196208
EUID
ROONRC.J2021001196208
Sediu
Jud. Hunedoara, Municipiul Petroşani, Strada CLOŞCA, Bl. 4, Scara 1, Etaj 2, Ap. 6
Județ
Hunedoara
Număr încheiere
138561
Data încheierii
18.02.2026
Număr dosar
677279
Data dosarului
13.02.2026
Tribunal
Hunedoara
Registrator
Bianca-Maria Penişoară

Subiecte

numire, modificare puteri persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 10.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6486/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4933, Hunedoara

DODO CREM TRANS S.R.L.
CUI: 41763824CAEN: 4933
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2019-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.312 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
KRISS SPEEDTAXI S.R.L.
CUI: 40125372CAEN: 4933
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2018-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.981 RON
Profit
28.051 RON
Angajati
1
ALERA SPRINT S.R.L.
CUI: 40048261CAEN: 4933
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2018-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.729 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PROMTAX S.R.L.
CUI: 46204599CAEN: 4933
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2022-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.271 RON
Profit
17.908 RON
Angajati
1
BONITA TRANS TOUR SRL
CUI: 36700382CAEN: 4933
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2016-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.595 RON
Profit
57.115 RON
Angajati
1
RATINELA SRL
CUI: 10988878CAEN: 4933
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara1998-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.335 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4933, Hunedoara

MAT TRANS AUTO S.R.L.
CUI: 44665340CAEN: 4933
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2021-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.422 RON
Profit
810 RON
Angajati
0
RAMNYKTRANS S.R.L.
CUI: 44944744CAEN: 4933
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2021-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.670 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ANDORIAS TRANSPORT S.R.L.
CUI: 44662948CAEN: 4933
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2021-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.350 RON
Profit
875 RON
Angajati
1
CLAU & TIA S.R.L.
CUI: 45005393CAEN: 4933
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2021-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.904 RON
Profit
5.421 RON
Angajati
0

Alte firme din Hunedoara

BLOGGING WITH STYLE S.R.L.
CUI: 44701508CAEN: 7311
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2021-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.996 RON
Profit
5.722 RON
Angajati
0
GABILUX ACTIV S.R.L.
CUI: 44687900CAEN: 4520
Activ
HUNEDOARA, Mun. Vulcan2021-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.263 RON
Profit
25.708 RON
Angajati
1
TRANSHERA BEST S.R.L.
CUI: 44882773CAEN: 4941
Activ
HUNEDOARA, Sat Blăjeni Com. Blăjeni2021-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
489.654 RON
Profit
123.508 RON
Angajati
1
PROSOUND ARTIST CONCEPT S.R.L.
CUI: 46335519CAEN: 9020
Activ
HUNEDOARA, Sat Şoimuş Com. Şoimuş2022-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.500 RON
Profit
147.824 RON
Angajati
2
CRISBUS SA BRAD
CUI: 2138876CAEN: 9531
Activ
HUNEDOARA, Mun. Brad1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.076.392 RON
Profit
834.179 RON
Angajati
29

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CEBUC CBI S.R.L.?

CUI-ul CEBUC CBI S.R.L. este 44701516.

Unde este sediul CEBUC CBI S.R.L.?

CEBUC CBI S.R.L. are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Petroşani, Str. Cloşca, 332013, Mun. Petroşani, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata CEBUC CBI S.R.L.?

CEBUC CBI S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CEBUC CBI S.R.L. in 2024?

In 2024, CEBUC CBI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 135.644 RON.

Ce activitate are CEBUC CBI S.R.L.?

CEBUC CBI S.R.L. are codul CAEN principal 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă).

Ce profit a inregistrat CEBUC CBI S.R.L. in 2024?

CEBUC CBI S.R.L. a inregistrat un profit net de 10.527 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.