Activ

HOINAR GAVRITRANS S.R.L.

CUI: 44715880
CIF: 44715880
Reg. Com.: J2021000904181
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 august 2021 · 5 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:03

Despre HOINAR GAVRITRANS S.R.L.

HOINAR GAVRITRANS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sohodol Orş. Tismana, judetul GORJ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HOINAR GAVRITRANS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 14.448 RON, in scadere fata de anul precedent (-16.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.320 RON in 2021 la 14.448 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
14.448 RON
Venituri totale
14.448 RON
Cheltuieli totale
15.661 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
9.903 RON
Stocuri
1.551 RON
Creanțe
7.323 RON
Casa & conturi bănci
1.029 RON
Capital propriu
9.579 RON

Contact

AdresaRomania, GORJ, Sat Sohodol Orş. Tismana, Str. Principală nr. 4, 217503

Adresă sediu social

Romania, GORJ, Sat Sohodol Orş. Tismana, Str. Principală nr. 4, 217503
Cod poștal: 217503
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GORJ, Sat Sohodol Orş. Tismana, Str. Principală nr. 4, 217503
Cod postal
217503
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.08.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
14.448 RON
Rezultat net
-1.213 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 14.448 RON 17.259 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 14.448 RON 17.259 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 15.661 RON 13.054 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 4.205 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 3.633 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.213 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.213 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.903 RON 10.965 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 9.903 RON 10.965 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.551 RON 3.755 RON
CreanțeSume de încasat 7.323 RON 3.370 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.029 RON 3.840 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 324 RON 173 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 9.579 RON 10.792 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active9.903RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale9.903 RON
Datorii totale324 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
30,56 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 14.448 -16,3% față de anul precedent 14.448 15.661 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.213 1.213
2023 17.259 +38,3% față de anul precedent 17.259 13.054 4.205 -13,0% față de anul precedent 3.633 -24,9% față de anul precedent 0 0
2022 12.476 +134,5% față de anul precedent 12.476 7.641 4.835 +131,5% față de anul precedent 4.835 +131,5% față de anul precedent 0 0
2021 5.320 5.320 3.231 2.089 2.089 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 9.903 9.903 1.551 7.323 1.029
2023 0 10.965 10.965 3.755 3.370 3.840
2022 0 7.159 7.159 1.756 5.403 0
2021 0 2.424 2.424 2.379 0 45

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 324 +87,3% față de anul precedent 9.579 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 173 10.792 Neraportat 1
2022 0 -100,0% față de anul precedent 7.159 Neraportat 0
2021 100 2.324 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 14.448 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.448 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.448 RON -16.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.213 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
324 RON +87.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 17.259 RON. Profit: 3.633 RON

Cifra de afaceri: 17.259 RON. Profit: 3.633 RON

Cifra de afaceri
17.259 RON +38.34% față de anul precedent
Profit net
3.633 RON -24.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
173 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 12.476 RON. Profit: 4.835 RON

Cifra de afaceri: 12.476 RON. Profit: 4.835 RON

Cifra de afaceri
12.476 RON +134.51% față de anul precedent
Profit net
4.835 RON +131.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.320 RON. Profit: 2.089 RON

Cifra de afaceri: 5.320 RON. Profit: 2.089 RON

Cifra de afaceri
5.320 RON
Profit net
2.089 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
100 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHOINAR GAVRITRANS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Sohodol Orş. Tismana (GORJ)

HOINAR GAVRITRANS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Sohodol Orş. Tismana (GORJ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Gorj

AVRAMESCU LOGISTIC S.R.L.
CUI: 43553500CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Sâmbotin Com. Schela2021-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.460 RON
Profit
6.075 RON
Angajati
0
PLK PATRIKALEX S.R.L.
CUI: 44553932CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Peşteana Jiu Com. Bâlteni2021-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.280 RON
Profit
3.611 RON
Angajati
0
NISERCORVLADI TRANS S.R.L.
CUI: 46456057CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Obreja Com. Stăneşti2022-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.704 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DASICISAND SRL
CUI: 36887303CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Tămăşeşti Com. Băleşti2017-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.223 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PERMIS TRANS SRL
CUI: 12106910CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Câlnic Com. Câlnic1999-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.250 RON
Profit
10.812 RON
Angajati
0
LEODASCOM SRL
CUI: 29870627CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Alimpeşti Com. Alimpeşti2012-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.540 RON
Profit
2.807 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Gorj

MELACOS PATRICK-DEY S.R.L.
CUI: 44701460CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Răchiţi Com. Runcu2021-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.025 RON
Profit
2.168 RON
Angajati
0
GOTBIR TRANS S.R.L.
CUI: 44720704CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Leleşti Com. Leleşti2021-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.344 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PGN NORIS&NICU S.R.L.
CUI: 44667902CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Urdari Com. Urdari2021-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.427 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TURLUCI TRANS S.R.L.
CUI: 44721939CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Poiana Seciuri Com. Bustuchin2021-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.310 RON
Profit
698 RON
Angajati
0

Alte firme din Gorj

MATDAVIDAR ECO S.R.L.
CUI: 44714524CAEN: 4100
Activ
GORJ, Sat Lihuleşti Com. Berleşti2021-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.162 RON
Profit
1.234 RON
Angajati
3
CPI TEXTILES NEOPRENE S.R.L.
CUI: 44720690CAEN: 1396
Activ
GORJ, Sat Stroieşti Com. Arcani2021-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.857 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NECATAPET S.R.L.
CUI: 44681052CAEN: 4120
Activ
GORJ, Sat Corobăi Com. Drăgoteşti2021-08-03
fara e-Factura
VASADEMARTIT AUTO S.R.L.
CUI: 44507120CAEN: 5221
Activ
GORJ, Orş. Ţicleni2021-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.650 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HOINAR GAVRITRANS S.R.L.?

CUI-ul HOINAR GAVRITRANS S.R.L. este 44715880.

Unde este sediul HOINAR GAVRITRANS S.R.L.?

HOINAR GAVRITRANS S.R.L. are sediul in Romania, GORJ, Sat Sohodol Orş. Tismana, Str. Principală nr. 4, 217503, Sat Sohodol Orş. Tismana, judetul GORJ.

Cand a fost infiintata HOINAR GAVRITRANS S.R.L.?

HOINAR GAVRITRANS S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HOINAR GAVRITRANS S.R.L. in 2024?

In 2024, HOINAR GAVRITRANS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 14.448 RON.

Cati angajati are HOINAR GAVRITRANS S.R.L.?

HOINAR GAVRITRANS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are HOINAR GAVRITRANS S.R.L.?

HOINAR GAVRITRANS S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat HOINAR GAVRITRANS S.R.L. in 2024?

HOINAR GAVRITRANS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 1.213 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.