Activ

KUANDO MEDIA S.R.L.

CUI: 44746488
CIF: 44746488
Reg. Com.: J13/2775/2021
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 august 2021 · 5 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 18:22

Despre KUANDO MEDIA S.R.L.

KUANDO MEDIA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, KUANDO MEDIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 213.566 RON, in scadere fata de anul precedent (-6.0%). Profitul net inregistrat a fost de 95.168 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 37.258 RON in 2021 la 213.566 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
213.566 RON
Venituri totale
213.566 RON
Cheltuieli totale
116.370 RON
Profit brut
97.196 RON
Profit net
95.168 RON
Marja profit net
44,56%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
143.805 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
97.105 RON
Casa & conturi bănci
46.700 RON
Capital propriu
95.408 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Retezat nr. 48, 900307

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Retezat nr. 48, 900307
Cod poștal: 900307
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Retezat nr. 48, 900307
Cod postal
900307
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.08.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
213.566 RON
Rezultat net
95.168 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 213.566 RON 227.279 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 213.566 RON 227.279 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 116.370 RON 42.425 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 97.196 RON 184.854 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 95.168 RON 182.921 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 143.805 RON 298.304 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 143.805 RON 298.304 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 97.105 RON 260.118 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 46.700 RON 38.186 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 48.397 RON 24.834 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 95.408 RON 273.470 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active143.805RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

33,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale143.805 RON
Datorii totale48.397 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
66,2 %Profit net / active totale
ROE
99,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,97 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
66,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 213.566 -6,0% față de anul precedent 213.566 116.370 97.196 -47,4% față de anul precedent 95.168 -48,0% față de anul precedent 0 0
2023 227.279 +18,1% față de anul precedent 227.279 42.425 184.854 +25,0% față de anul precedent 182.921 +25,1% față de anul precedent 0 0
2022 192.451 +416,5% față de anul precedent 192.451 44.555 147.896 +567,7% față de anul precedent 146.260 +587,9% față de anul precedent 0 0
2021 37.258 37.258 15.108 22.150 21.263 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 143.805 143.805 0 97.105 46.700
2023 0 298.304 298.304 0 260.118 38.186
2022 0 186.699 186.699 0 13.917 172.782
2021 0 27.105 27.105 0 0 27.105

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 48.397 +94,9% față de anul precedent 95.408 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 24.834 +30,9% față de anul precedent 273.470 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 18.976 +236,3% față de anul precedent 167.723 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 5.642 21.463 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

12din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 213.566 RON. Profit: 95.168 RON

Cifra de afaceri: 213.566 RON. Profit: 95.168 RON

Cifra de afaceri
213.566 RON -6.03% față de anul precedent
Profit net
95.168 RON -47.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.397 RON +94.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 227.279 RON. Profit: 182.921 RON

Cifra de afaceri: 227.279 RON. Profit: 182.921 RON

Cifra de afaceri
227.279 RON +18.1% față de anul precedent
Profit net
182.921 RON +25.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.834 RON +30.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 192.451 RON. Profit: 146.260 RON

Cifra de afaceri: 192.451 RON. Profit: 146.260 RON

Cifra de afaceri
192.451 RON +416.54% față de anul precedent
Profit net
146.260 RON +587.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.976 RON +236.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 37.258 RON. Profit: 21.263 RON

Cifra de afaceri: 37.258 RON. Profit: 21.263 RON

Cifra de afaceri
37.258 RON
Profit net
21.263 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.642 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKUANDO MEDIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

KUANDO MEDIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Constanţa

FANY AGENCY S.R.L.
CUI: 43064733CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.101 RON
Profit
90.956 RON
Angajati
0
TRANDING SOCIAL MEDIA S.R.L.
CUI: 46042306CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.867 RON
Profit
88.053 RON
Angajati
0
DISCOVER DOBROGEA S.R.L.
CUI: 40832250CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.758 RON
Profit
38.291 RON
Angajati
1
HIP PROMOTION PROD SRL
CUI: 35474295CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PROJECT PIXIE S.R.L.
CUI: 42606453CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.260 RON
Profit
83.769 RON
Angajati
0
LE KIT INOVATION S.R.L.
CUI: 46719293CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.250 RON
Profit
21.918 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Constanţa

MOTION CAR ADVERTISING S.R.L.
CUI: 44704261CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2021-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.559 RON
Profit
12.078 RON
Angajati
1
CODRUŢA MARIA S.R.L.
CUI: 44908083CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.306 RON
Profit
69.232 RON
Angajati
0
BRAVE DIGITAL MARKETING S.R.L.
CUI: 44680707CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.300 RON
Profit
23.475 RON
Angajati
0
INSIGNUS PROJECT S.R.L.
CUI: 45157340CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.250 RON
Profit
138.481 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

AUM TRANS COMERCIAL S.R.L.
CUI: 44746470CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna2021-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.740 RON
Profit
100.176 RON
Angajati
1
ADS CONTA RISK S.R.L.
CUI: 44746496CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.000 RON
Profit
14.553 RON
Angajati
0
MOBIL GROOMING S.R.L.
CUI: 44744576CAEN: 9699
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2021-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.301 RON
Profit
8.838 RON
Angajati
1
BĂDUICĂ MONTAJ S.R.L.
CUI: 44754081CAEN: 4332
Activ
CONSTANŢA, Sat Schitu Com. Costineşti2021-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.205 RON
Profit
27.306 RON
Angajati
1
CNS DIVERSE STRUCTURI S.R.L.
CUI: 43923557CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2021-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.399 RON
Profit
46.013 RON
Angajati
1
CIPRIAN & CAMELIA S.R.L.
CUI: 45572215CAEN: 4120
Activ
CONSTANŢA, Sat Darabani Orş. Negru Vodă2022-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.949 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BLUE WAVE TRAVEL S.R.L.
CUI: 36068317CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2016-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
338.857 RON
Profit
47.233 RON
Angajati
2
ELISABETA RECOVERY S.R.L.
CUI: 51857446CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu2025-05-27
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul KUANDO MEDIA S.R.L.?

CUI-ul KUANDO MEDIA S.R.L. este 44746488.

Unde este sediul KUANDO MEDIA S.R.L.?

KUANDO MEDIA S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Retezat nr. 48, 900307, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata KUANDO MEDIA S.R.L.?

KUANDO MEDIA S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a KUANDO MEDIA S.R.L. in 2024?

In 2024, KUANDO MEDIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 213.566 RON.

Cati angajati are KUANDO MEDIA S.R.L.?

KUANDO MEDIA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are KUANDO MEDIA S.R.L.?

KUANDO MEDIA S.R.L. are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat KUANDO MEDIA S.R.L. in 2024?

KUANDO MEDIA S.R.L. a inregistrat un profit net de 95.168 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.