Activ

TARONCA S.R.L.

CUI: 44776560
CIF: 44776560
Reg. Com.: J35/3383/2021
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 august 2021 · 5 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:38

Despre TARONCA S.R.L.

TARONCA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Giroc Com. Giroc, judetul TIMIŞ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TARONCA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 31.388 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-91.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 8.828 RON in 2021 la 31.388 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
31.388 RON
Venituri totale
31.586 RON
Cheltuieli totale
41.802 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.200 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
436 RON
Casa & conturi bănci
764 RON
Capital propriu
-1.317 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc, Str. Planetei nr. 12, 307220
Telefon0766700554

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc, Str. Planetei nr. 12, 307220
Cod poștal: 307220
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc, Str. Planetei nr. 12, 307220
Cod postal
307220
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.08.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
31.388 RON
Rezultat net
-10.868 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 31.388 RON 353.413 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 31.586 RON 353.601 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 41.802 RON 233.474 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 120.127 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 116.593 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 10.216 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 10.868 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.200 RON 121.134 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.200 RON 121.134 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 436 RON 2.397 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 764 RON 118.737 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.517 RON 4.129 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.317 RON 117.005 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.200RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

209,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.200 RON
Datorii totale2.517 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,48 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-109,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 31.388 -91,1% față de anul precedent 31.586 41.802 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.216 10.868
2023 353.413 +239,5% față de anul precedent 353.601 233.474 120.127 +110,7% față de anul precedent 116.593 +113,7% față de anul precedent 0 0
2022 104.105 +1.079,3% față de anul precedent 104.204 47.189 57.015 54.550 0 0
2021 8.828 9.120 17.289 0 0 8.169 8.434

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 1.200 1.200 0 436 764
2023 0 121.134 121.134 0 2.397 118.737
2022 0 52.650 52.650 0 30.215 22.435
2021 0 53 53 0 0 53

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.517 -39,0% față de anul precedent -1.317 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 4.129 -34,8% față de anul precedent 117.005 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 6.334 -23,6% față de anul precedent 46.316 Neraportat 1
2021 8.287 -8.234 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 31.388 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.388 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.388 RON -91.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.868 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.517 RON -39.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 353.413 RON. Profit: 116.593 RON

Cifra de afaceri: 353.413 RON. Profit: 116.593 RON

Cifra de afaceri
353.413 RON +239.48% față de anul precedent
Profit net
116.593 RON +113.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.129 RON -34.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 104.105 RON. Profit: 54.550 RON

Cifra de afaceri: 104.105 RON. Profit: 54.550 RON

Cifra de afaceri
104.105 RON +1079.26% față de anul precedent
Profit net
54.550 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
6.334 RON -23.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 8.828 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.828 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.828 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.434 RON
Angajati
0
Datorii
8.287 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTARONCA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sat Giroc Com. Giroc (TIMIŞ)

TARONCA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sat Giroc Com. Giroc (TIMIŞ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Timiş

NMA BLACK SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 46972651CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.000 RON
Profit
10.536 RON
Angajati
0
DOT&R26 SOLUTION S.R.L.
CUI: 44416650CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2021-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.341 RON
Profit
16.343 RON
Angajati
0
KASTELIS GROUP S.R.L.
CUI: 49895294CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2024-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.344 RON
Profit
16.641 RON
Angajati
0
DUAL INQUALITY S.R.L.
CUI: 40928894CAEN: 7020
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă2019-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.320 RON
Profit
2.113 RON
Angajati
0
NANOTECH SRL
CUI: 10645640CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1998-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.820 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LIMIOS COMMUNICATION S.R.L.
CUI: 46885571CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.167 RON
Profit
4.844 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Timiş

H&L OIL TIM S.R.L.
CUI: 44771678CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.085.074 RON
Profit
0 RON
Angajati
22
MOB ACUSTIC DESIGN S.R.L.
CUI: 44851254CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2021-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.000 RON
Profit
23.211 RON
Angajati
0
DEYSERVCONSULTING S.R.L.
CUI: 44758776CAEN: 6290
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2021-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
952.404 RON
Profit
607.198 RON
Angajati
6
EMPLOYYSSY S.R.L.
CUI: 44853620CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-09-06
fara e-Factura

Alte firme din Timiş

GALADOX INC. S.R.L.
CUI: 44776535CAEN: 4799
Activ
TIMIŞ, Orş. Sânnicolau Mare2021-08-23
fara e-Factura
BTY CLINIC S.R.L.
CUI: 44776594CAEN: 8622
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.123 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NIVITO TAXI S.R.L.
CUI: 44771660CAEN: 4932
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.256 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TIMISOARA TATTOO S.R.L.
CUI: 44782790CAEN: 9622
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.599 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LEO KOL METAL TEHNIC S.R.L.
CUI: 44729100CAEN: 2553
Activ
TIMIŞ, Sat Uihei Com. Şandra2021-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.307.561 RON
Profit
383.333 RON
Angajati
12
CPX CLEAN PROTECT S.R.L.
CUI: 44201790CAEN: 8121
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2021-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.078 RON
Profit
27.468 RON
Angajati
0
OGO TEAM INSTAL S.R.L.
CUI: 45323800CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.760 RON
Profit
44.427 RON
Angajati
1
ECI & KEV CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49966093CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2024-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.990 RON
Profit
30.382 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TARONCA S.R.L.?

CUI-ul TARONCA S.R.L. este 44776560.

Unde este sediul TARONCA S.R.L.?

TARONCA S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc, Str. Planetei nr. 12, 307220, Sat Giroc Com. Giroc, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata TARONCA S.R.L.?

TARONCA S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TARONCA S.R.L. in 2024?

In 2024, TARONCA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 31.388 RON.

Cati angajati are TARONCA S.R.L.?

TARONCA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TARONCA S.R.L.?

TARONCA S.R.L. are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat TARONCA S.R.L. in 2024?

TARONCA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 10.868 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.