Restaurante
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 18:10
Despre KAZOKU ICHI S.R.L.
KAZOKU ICHI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, KAZOKU ICHI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 175.750 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+60.4%). Profitul net inregistrat a fost de 9.050 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 31.194 RON in 2022 la 175.750 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 175.750 RON
- Venituri totale
- 175.750 RON
- Cheltuieli totale
- 164.943 RON
- Profit brut
- 10.807 RON
- Profit net
- 9.050 RON
- Marja profit net
- 5,15%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 14.756 RON
- Stocuri
- 2.983 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 11.773 RON
- Capital propriu
- -22.209 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Vasile Alecsandri nr. 8, 110377
- Cod postal
- 110377
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 24.08.2021
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 26 septembrie 2022
- Data reactivare
- 30 septembrie 2022
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2022 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 175.750 RON
- Rezultat net
- 9.050 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 175.750 RON | 109.574 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 175.750 RON | 109.574 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 164.943 RON | 139.989 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 10.807 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 9.050 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 30.415 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 31.511 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 14.756 RON | 6.419 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 14.756 RON | 6.419 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 2.983 RON | 3.349 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 11.773 RON | 3.070 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 36.965 RON | 37.678 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -22.209 RON | -31.259 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 61,3 %Profit net / active totale
- ROE
- -40,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,40 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -150,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 175.750 +60,4% față de anul precedent | 175.750 | 164.943 | 10.807 | 9.050 | 0 | 0 |
| 2023 | 109.574 +251,3% față de anul precedent | 109.574 | 139.989 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 30.415 | 31.511 |
| 2022 | 31.194 | 32.994 | 31.952 | 1.042 | 52 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 14.756 | 14.756 | 2.983 | 0 | 11.773 |
| 2023 | 0 | 6.419 | 6.419 | 3.349 | 0 | 3.070 |
| 2022 | 0 | 2.463 | 2.463 | 1.997 | 0 | 466 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 36.965 -1,9% față de anul precedent | -22.209 | Neraportat | 1 |
| 2023 | 37.678 +1.604,1% față de anul precedent | -31.259 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2022 | 2.211 | 252 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
6 repere. O singură cronologie.
Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 175.750 RON. Profit: 9.050 RON
Cifra de afaceri: 175.750 RON. Profit: 9.050 RON
- Cifra de afaceri
- 175.750 RON +60.39% față de anul precedent
- Profit net
- 9.050 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 36.965 RON -1.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 109.574 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 109.574 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 109.574 RON +251.27% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 31.511 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 37.678 RON +1604.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 31.194 RON. Profit: 52 RON
Cifra de afaceri: 31.194 RON. Profit: 52 RON
- Cifra de afaceri
- 31.194 RON
- Profit net
- 52 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 2.211 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2021 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKAZOKU ICHI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)
KAZOKU ICHI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Argeş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Argeş
Alte firme din Argeş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul KAZOKU ICHI S.R.L.?
CUI-ul KAZOKU ICHI S.R.L. este 44785312.
Unde este sediul KAZOKU ICHI S.R.L.?
KAZOKU ICHI S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Vasile Alecsandri nr. 8, 110377, Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ.
Cand a fost infiintata KAZOKU ICHI S.R.L.?
KAZOKU ICHI S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a KAZOKU ICHI S.R.L. in 2024?
In 2024, KAZOKU ICHI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 175.750 RON.
Cati angajati are KAZOKU ICHI S.R.L.?
KAZOKU ICHI S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are KAZOKU ICHI S.R.L.?
KAZOKU ICHI S.R.L. are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).
Ce profit a inregistrat KAZOKU ICHI S.R.L. in 2024?
KAZOKU ICHI S.R.L. a inregistrat un profit net de 9.050 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.