Activ

LUX PALACE S.R.L.

CUI: 44793587
CIF: 44793587
Reg. Com.: J2021001068273
CAEN: 9623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 august 2021 · 5 ani
Distribuie:

Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 18:15

Despre LUX PALACE S.R.L.

LUX PALACE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur" (cod CAEN 9623), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LUX PALACE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
25.557 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
8.022 RON
Active circulante
447.657 RON
Stocuri
38.779 RON
Creanțe
2.111 RON
Casa & conturi bănci
406.767 RON
Capital propriu
-75.559 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Slt. Dima Cristescu nr. 3B
Detalii adresaPARTER. SPATIUL NR.1. CAMERA 6

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Slt. Dima Cristescu nr. 3B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Slt. Dima Cristescu nr. 3B
Detalii
PARTER. SPATIUL NR.1. CAMERA 6
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 11.10.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
1 aprilie 2024
Data reactivare
28 noiembrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-25.557 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 9.588 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 9.588 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 25.557 RON 19.458 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 25.557 RON 9.870 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 25.557 RON 9.870 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8.022 RON 8.838 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 447.657 RON 37.563 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 455.679 RON 46.401 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 38.779 RON 38.779 RON
CreanțeSume de încasat 2.111 RON 1.600 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 406.767 RON -2.816 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 531.238 RON 96.403 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -75.559 RON -50.002 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active455.679RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

116,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale455.679 RON
Datorii totale531.238 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,84 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-16,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 25.557 0 0 25.557 25.557
2023 9.588 -38,5% față de anul precedent 9.588 19.458 0 0 9.870 9.870
2022 15.601 15.601 46.131 0 0 30.530 30.998
2021 0 0 9.334 0 0 9.334 9.334

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 8.022 447.657 455.679 38.779 2.111 406.767
2023 8.838 37.563 46.401 38.779 1.600 -2.816
2022 12.755 42.260 55.015 38.727 0 3.533
2021 11.057 809 11.866 396 0 413

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 531.238 +451,1% față de anul precedent -75.559 Neraportat 2
2023 96.403 +1,3% față de anul precedent -50.002 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 95.147 +353,1% față de anul precedent -40.132 Neraportat 1
2021 21.000 -9.134 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.557 RON
Angajati
2
Datorii
531.238 RON +451.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 9.588 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.588 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.588 RON -38.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.870 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
96.403 RON +1.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 15.601 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.601 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.601 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.998 RON
Angajati
1
Datorii
95.147 RON +353.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.334 RON
Angajati
0
Datorii
21.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLUX PALACE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9623 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

LUX PALACE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9623 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9623, Municipiul Bucureşti

PROSCHON HERBST S.R.L.
CUI: 44686041CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
785.983 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MAGNUM GROUP OVS S.R.L.
CUI: 44811616CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.760 RON
Profit
41.294 RON
Angajati
1
MD LULU S.R.L.
CUI: 44678758CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.016 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BALI WELLNESS S.R.L.
CUI: 44845805CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
582.812 RON
Profit
40.893 RON
Angajati
4

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CAREER SHIFT S.R.L.
CUI: 44793498CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
725.493 RON
Profit
339.723 RON
Angajati
1
EXCLUSIVE 4YOU CP S.R.L.
CUI: 44794639CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.594.882 RON
Profit
29.902 RON
Angajati
16
SENTO DESIGN S.R.L.
CUI: 44792050CAEN: 7414
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
357.573 RON
Profit
296.154 RON
Angajati
1
MOVINGBOX RESIDENŢIAL S.R.L.
CUI: 44796001CAEN: 4942
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.942 RON
Profit
159.255 RON
Angajati
1
CLINICA ENDODIAMED S.R.L.
CUI: 44774437CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.790 RON
Profit
78.236 RON
Angajati
2
AGROSTAR HARVEST S.R.L.
CUI: 44812913CAEN: 0113
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
484.642 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RAPHAEL HOLISTIC CARE S.R.L.
CUI: 44618306CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
257.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
PRIME ALTOI S.R.L.
CUI: 44961605CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
248.170 RON
Profit
92.095 RON
Angajati
1
CASIEMA CONSULTING S.R.L.
CUI: 43102845CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.339 RON
Profit
153.623 RON
Angajati
1
MOONADIA PAN S.R.L.
CUI: 46297156CAEN: 4724
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.865 RON
Profit
10.198 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LUX PALACE S.R.L.?

CUI-ul LUX PALACE S.R.L. este 44793587.

Unde este sediul LUX PALACE S.R.L.?

LUX PALACE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Slt. Dima Cristescu nr. 3B, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata LUX PALACE S.R.L.?

LUX PALACE S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LUX PALACE S.R.L. in 2024?

In 2024, LUX PALACE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are LUX PALACE S.R.L.?

LUX PALACE S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are LUX PALACE S.R.L.?

LUX PALACE S.R.L. are codul CAEN principal 9623 (Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur).

Ce profit a inregistrat LUX PALACE S.R.L. in 2024?

LUX PALACE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 25.557 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.