Activ Plătitor TVAe‑Factură

LA LIDIA FOOD S.R.L.

CUI: 44803575
CIF: RO44803575
Reg. Com.: J35/3450/2021
CAEN: 5610
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 august 2021 · 5 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:59

Despre LA LIDIA FOOD S.R.L.

LA LIDIA FOOD S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş, judetul TIMIŞ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activeaza in sectorul hoteluri si restaurante (cod CAEN 5610). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LA LIDIA FOOD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 564.996 RON, in crestere fata de anul precedent (+16.9%). Profitul net inregistrat a fost de 77.022 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din mai 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
564.996 RON
Venituri totale
565.014 RON
Cheltuieli totale
471.216 RON
Profit brut
93.798 RON
Profit net
77.022 RON
Marja profit net
13,63%
Active imobilizate
6.436 RON
Active circulante
123.197 RON
Stocuri
56.699 RON
Creanțe
27.269 RON
Casa & conturi bănci
39.229 RON
Capital propriu
59.596 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş, Str. A II-a nr. 360, 307092
Detalii adresaCAMERA 2

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş, Str. A II-a nr. 360, 307092
Cod poștal: 307092
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş, Str. A II-a nr. 360, 307092
Detalii
CAMERA 2
Cod postal
307092
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.08.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
564.996 RON
Rezultat net
77.022 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 564.996 RON 483.353 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 565.014 RON 483.353 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 471.216 RON 525.307 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 93.798 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 77.022 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 41.954 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 46.798 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 6.436 RON 7.636 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 123.197 RON 46.166 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 129.633 RON 53.802 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 56.699 RON 39.841 RON
CreanțeSume de încasat 27.269 RON 1.905 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 39.229 RON 4.420 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 70.037 RON 71.228 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 59.596 RON -17.426 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active129.633RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

54,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale129.633 RON
Datorii totale70.037 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
59,4 %Profit net / active totale
ROE
129,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,76 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
46,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 564.996 +16,9% față de anul precedent 565.014 471.216 93.798 77.022 0 0
2023 483.353 +7,4% față de anul precedent 483.353 525.307 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 41.954 46.798
2022 450.112 450.112 414.571 35.541 31.411 0 0
2021 0 0 2.239 0 0 2.239 2.239

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 6.436 123.197 129.633 56.699 27.269 39.229
2023 7.636 46.166 53.802 39.841 1.905 4.420
2022 3.364 74.375 77.739 43.350 25.000 6.025
2021 81 1.537 1.618 1.337 200 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 70.037 -1,7% față de anul precedent 59.596 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 71.228 +47,3% față de anul precedent -17.426 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 48.367 +1.222,6% față de anul precedent 29.372 Neraportat 2
2021 3.657 -2.039 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 564.996 RON. Profit: 77.022 RON

Cifra de afaceri: 564.996 RON. Profit: 77.022 RON

Cifra de afaceri
564.996 RON +16.89% față de anul precedent
Profit net
77.022 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
70.037 RON -1.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 483.353 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 483.353 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
483.353 RON +7.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
46.798 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
71.228 RON +47.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 450.112 RON. Profit: 31.411 RON

Cifra de afaceri: 450.112 RON. Profit: 31.411 RON

Cifra de afaceri
450.112 RON
Profit net
31.411 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
48.367 RON +1222.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.239 RON
Angajati
0
Datorii
3.657 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLA LIDIA FOOD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş (TIMIŞ)

LA LIDIA FOOD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş (TIMIŞ)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5610, Timiş

NOMMA DOWNTOWN S.R.L.
CUI: 43580076CAEN: 5610
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2021-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
622.511 RON
Profit
47.844 RON
Angajati
2
LTH VALUROMI S.R.L.
CUI: 40538794CAEN: 5610
Activ
TIMIŞ, Sat Dudeştii Noi Com. Dudeştii Noi2019-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
545.778 RON
Profit
52.988 RON
Angajati
4
ILI TRI GASTRO SRL
CUI: 31689976CAEN: 5610
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2013-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
651.242 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
HERBAWAY SRL
CUI: 33151891CAEN: 5610
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
515.446 RON
Profit
71.090 RON
Angajati
2
SADI 2007 SRL
CUI: 22710769CAEN: 5610
Activ
TIMIŞ, Sat Coşteiu Com. Coşteiu2007-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
757.444 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
PALICI DIG - PAL SRL
CUI: 37567722CAEN: 5610
Activ
TIMIŞ, Orş. Gătaia2017-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
459.495 RON
Profit
7.318 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5610, Timiş

PAULS FANTASY PIZZA S.R.L.
CUI: 44888067CAEN: 5610
Activ
TIMIŞ, Sat Ianova Com. Remetea Mare2021-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.071.103 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SARANA MID S.R.L.
CUI: 44933010CAEN: 5610
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-09-20
fara e-Factura

Alte firme din Timiş

TEAMUP SOLUTION S.R.L.
CUI: 44807160CAEN: 7020
Activ
TIMIŞ, Sat Dudeştii Noi Com. Dudeştii Noi2021-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.702 RON
Profit
77.708 RON
Angajati
0
SPEROLUX S.R.L.
CUI: 44798177CAEN: 4618
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AMINS TECH DEN S.R.L.
CUI: 44807399CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Sat Cărpiniş Com. Cărpiniş2021-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
596.722 RON
Profit
524.641 RON
Angajati
1
ALEXA IMPRESS S.R.L.
CUI: 44747610CAEN: 4339
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.465 RON
Profit
10.197 RON
Angajati
1
L&A BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 44862563CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2021-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.519 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VLADNISS & MON S.R.L.
CUI: 44151145CAEN: 4532
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
392.256 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PRODACOS S.R.L.
CUI: 45384769CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Sat Chişoda Com. Giroc2021-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
917.906 RON
Profit
592.751 RON
Angajati
1
CIUCUR & CIUCUR SCPP SRL
CUI: 37947403CAEN: 8559
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.754 RON
Profit
81.765 RON
Angajati
1
FLAMI GO S.R.L.
CUI: 50445579CAEN: 8292
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2024-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
568.892 RON
Profit
147.902 RON
Angajati
19

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LA LIDIA FOOD S.R.L.?

CUI-ul LA LIDIA FOOD S.R.L. este 44803575.

Unde este sediul LA LIDIA FOOD S.R.L.?

LA LIDIA FOOD S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş, Str. A II-a nr. 360, 307092, Sat Iecea Mică Com. Cărpiniş, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata LA LIDIA FOOD S.R.L.?

LA LIDIA FOOD S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LA LIDIA FOOD S.R.L. in 2024?

In 2024, LA LIDIA FOOD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 564.996 RON.

Cati angajati are LA LIDIA FOOD S.R.L.?

LA LIDIA FOOD S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are LA LIDIA FOOD S.R.L.?

LA LIDIA FOOD S.R.L. are codul CAEN principal 5610.

Ce profit a inregistrat LA LIDIA FOOD S.R.L. in 2024?

LA LIDIA FOOD S.R.L. a inregistrat un profit net de 77.022 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.