Activ

AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L.

CUI: 44821180
CIF: 44821180
Reg. Com.: J37/771/2021
CAEN: 4520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 august 2021 · 5 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:55

Despre AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L.

AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Huşi, judetul VASLUI, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4520). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 19.275 RON, in scadere fata de anul precedent (-26.7%). Profitul net inregistrat a fost de 5.452 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 6.140 RON in 2021 la 19.275 RON in 2024. Datoriile raportate (32.241 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
19.275 RON
Venituri totale
19.275 RON
Cheltuieli totale
12.785 RON
Profit brut
6.490 RON
Profit net
5.452 RON
Marja profit net
28,29%
Active imobilizate
3.127 RON
Active circulante
10.021 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
10.021 RON
Capital propriu
-19.093 RON

Contact

AdresaRomania, VASLUI, Mun. Huşi, Str. Dacia nr. 54, 735100

Adresă sediu social

Romania, VASLUI, Mun. Huşi, Str. Dacia nr. 54, 735100
Cod poștal: 735100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VASLUI, Mun. Huşi, Str. Dacia nr. 54, 735100
Cod postal
735100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.08.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Huşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
19.275 RON
Rezultat net
5.452 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 19.275 RON 26.288 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 19.275 RON 26.288 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 12.785 RON 42.224 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.490 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.452 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 15.936 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 15.936 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.127 RON 3.901 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 10.021 RON 3.459 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 13.148 RON 7.360 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.021 RON 3.459 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 32.241 RON 31.905 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -19.093 RON -24.545 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active13.148RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

245,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale13.148 RON
Datorii totale32.241 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
41,5 %Profit net / active totale
ROE
-28,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,31 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-145,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 19.275 -26,7% față de anul precedent 19.275 12.785 6.490 5.452 0 0
2023 26.288 -25,9% față de anul precedent 26.288 42.224 0 0 15.936 15.936
2022 35.485 +477,9% față de anul precedent 35.485 37.243 0 0 1.758 2.514
2021 6.140 6.140 12.251 0 0 6.111 6.295

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.127 10.021 13.148 0 0 10.021
2023 3.901 3.459 7.360 0 0 3.459
2022 4.674 611 5.285 0 0 611
2021 5.448 2.397 7.845 0 0 2.397

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 32.241 +1,1% față de anul precedent -19.093 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 31.905 +129,6% față de anul precedent -24.545 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 13.894 -0,3% față de anul precedent -8.609 Neraportat 1
2021 13.940 -6.095 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 19.275 RON. Profit: 5.452 RON

Cifra de afaceri: 19.275 RON. Profit: 5.452 RON

Cifra de afaceri
19.275 RON -26.68% față de anul precedent
Profit net
5.452 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
32.241 RON +1.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 26.288 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.288 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.288 RON -25.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.936 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
31.905 RON +129.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 35.485 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 35.485 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
35.485 RON +477.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.514 RON
Angajati
1
Datorii
13.894 RON -0.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 6.140 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.140 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.140 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.295 RON
Angajati
0
Datorii
13.940 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Mun. Huşi (VASLUI)

AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Mun. Huşi (VASLUI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4520, Vaslui

STEREAVAS S.R.L.
CUI: 28688946CAEN: 4520
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2011-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.418 RON
Profit
4.441 RON
Angajati
0
JOHN TIRES S.R.L.
CUI: 43469443CAEN: 4520
Activ
VASLUI, Sat Muntenii de Jos Com. Muntenii de Jos2020-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.065 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BUDUSANU SRL
CUI: 7121832CAEN: 4520
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui1995-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.770 RON
Profit
13.147 RON
Angajati
0
COCUȚ IOAN AUTO S.R.L.
CUI: 44217606CAEN: 4520
Activ
VASLUI, Sat Bogdăneşti Com. Bogdăneşti2021-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.869 RON
Profit
4.775 RON
Angajati
0
TRANS SIG S.R.L.
CUI: 49419967CAEN: 4520
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2024-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.351 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARUSIAMEC S.R.L.
CUI: 38704798CAEN: 4520
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2018-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.207 RON
Profit
4.150 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4520, Vaslui

JOHNNYFIXAUTO S.R.L.
CUI: 44532336CAEN: 4520
Activ
VASLUI, Sat Bălteni-Deal Com. Bălteni2021-07-02
fara e-Factura

Alte firme din Vaslui

ONE STOP AUTOMOTIVE S.R.L.
CUI: 44821172CAEN: 9531
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2021-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.196 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PROFURAJE BIO IMPEX S.R.L.
CUI: 44829010CAEN: 4621
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2021-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.498.878 RON
Profit
459.910 RON
Angajati
5
FISCALCONT-STAMOLEA S.R.L.
CUI: 44799180CAEN: 6920
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2021-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.900 RON
Profit
52.042 RON
Angajati
1
GOLDVISION TEXLINE S.R.L.
CUI: 44516837CAEN: 1421
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2021-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.680 RON
Profit
52.410 RON
Angajati
1
OL&TA EXPRESS GROUP S.R.L.
CUI: 45159031CAEN: 4941
Activ
VASLUI, Sat Satu Nou Com. Muntenii de Sus2021-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
692.534 RON
Profit
118.977 RON
Angajati
1
FEVHIT S.R.L.
CUI: 41771991CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2019-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.766 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DUMBRAVA LUI LUCAS S.R.L.
CUI: 47832893CAEN: 3109
Activ
VASLUI, Sat Pochidia Com. Pochidia2023-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L.?

CUI-ul AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L. este 44821180.

Unde este sediul AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L.?

AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L. are sediul in Romania, VASLUI, Mun. Huşi, Str. Dacia nr. 54, 735100, Mun. Huşi, judetul VASLUI.

Cand a fost infiintata AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L.?

AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L. in 2024?

In 2024, AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 19.275 RON.

Cati angajati are AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L.?

AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L.?

AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L. are codul CAEN principal 4520.

Ce profit a inregistrat AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L. in 2024?

AUTODETAILING BĂRBUȚĂ S.R.L. a inregistrat un profit net de 5.452 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.