Activ Plătitor TVA

AROMA GLUTENFREE S.R.L.

CUI: 44825344
CIF: RO44825344
Reg. Com.: J35/3513/2021
CAEN: 1071
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 august 2021 · 5 ani
Distribuie:

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:30

Despre AROMA GLUTENFREE S.R.L.

AROMA GLUTENFREE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AROMA GLUTENFREE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 362.054 RON, in crestere fata de anul precedent (+10.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Datoriile raportate (476.960 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
362.054 RON
Venituri totale
362.054 RON
Cheltuieli totale
401.522 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
40.680 RON
Active circulante
92.918 RON
Stocuri
14.425 RON
Creanțe
64.467 RON
Casa & conturi bănci
14.026 RON
Capital propriu
-343.362 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Alexandru Rogojan nr. 3, 300732
Telefon0728222280

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Alexandru Rogojan nr. 3, 300732
Cod poștal: 300732
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Alexandru Rogojan nr. 3, 300732
Cod postal
300732
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.08.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
362.054 RON
Rezultat net
-39.468 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 362.054 RON 328.526 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 362.054 RON 328.544 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 401.522 RON 365.427 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 39.468 RON 36.883 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 39.468 RON 40.168 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 40.680 RON 50.685 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 92.918 RON 109.778 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 133.598 RON 160.463 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 14.425 RON 18.377 RON
CreanțeSume de încasat 64.467 RON 71.627 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.026 RON 19.774 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 476.960 RON 464.357 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -343.362 RON -303.894 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active133.598RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

357,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale133.598 RON
Datorii totale476.960 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,19 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-257,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 362.054 +10,2% față de anul precedent 362.054 401.522 0 0 39.468 39.468
2023 328.526 +62,0% față de anul precedent 328.544 365.427 0 0 36.883 40.168
2022 202.834 202.834 376.232 0 0 173.398 175.426
2021 0 0 88.601 0 0 88.601 88.601

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 40.680 92.918 133.598 14.425 64.467 14.026
2023 50.685 109.778 160.463 18.377 71.627 19.774
2022 60.690 95.860 156.550 19.651 67.886 8.323
2021 0 22.309 22.309 17.439 3.318 1.552

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 476.960 +2,7% față de anul precedent -343.362 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 464.357 +10,5% față de anul precedent -303.894 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 420.276 +280,0% față de anul precedent -263.726 Neraportat 2
2021 110.610 -88.301 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 362.054 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 362.054 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
362.054 RON +10.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.468 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
476.960 RON +2.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 328.526 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 328.526 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
328.526 RON +61.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.168 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
464.357 RON +10.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 202.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 202.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
202.834 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
175.426 RON
Angajati
2
Datorii
420.276 RON +279.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
88.601 RON
Angajati
0
Datorii
110.610 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAROMA GLUTENFREE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

AROMA GLUTENFREE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1071, Timiş

PIRI & MIRI SRL
CUI: 29611932CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2012-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
368.669 RON
Profit
37.097 RON
Angajati
4
TONKA DELICII S.R.L.
CUI: 40216438CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2018-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
355.586 RON
Profit
70.936 RON
Angajati
1
KROFNE M&S S.R.L.
CUI: 43853214CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Sat Şag Com. Şag2021-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
355.327 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LA VALERIU SRL
CUI: 1804895CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
301.408 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Timiş

KAROU PAN TIM S.R.L.
CUI: 44561935CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALMAZ STEEL S.R.L.
CUI: 44528149CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.547 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PASTEL FRESCO S.R.L.
CUI: 44912700CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
988.745 RON
Profit
140.075 RON
Angajati
6

Alte firme din Timiş

MADONA BETY S.R.L.
CUI: 44822658CAEN: 4722
Activ
TIMIŞ, Sat Chevereşu Mare Com. Chevereşu Mare2021-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.816 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ROYAL POOL TM S.R.L.
CUI: 44826030CAEN: 4399
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
343.730 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SKY KULTUR S.R.L.
CUI: 44816923CAEN: 5630
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2021-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.056.959 RON
Profit
273.685 RON
Angajati
3
DOMENIK TRANS S.R.L.
CUI: 44830723CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Sat Ortişoara Com. Ortişoara2021-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.086 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
M.C. ORTODENT S.R.L.
CUI: 44770281CAEN: 8623
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.780 RON
Profit
300 RON
Angajati
1
DDA CREART S.R.L.
CUI: 44887029CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Becicherecu Mic Com. Becicherecu Mic2021-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.848 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GAP & NEGR TIM S.R.L.
CUI: 44177706CAEN: 4932
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.782 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SMA TRACK SPEED S.R.L.
CUI: 45410000CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Sat Satchinez Com. Satchinez2021-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
630.794 RON
Profit
8.561 RON
Angajati
3
GUSE ION TRANS S.R.L.
CUI: 50473943CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2024-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.000 RON
Profit
24.643 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AROMA GLUTENFREE S.R.L.?

CUI-ul AROMA GLUTENFREE S.R.L. este 44825344.

Unde este sediul AROMA GLUTENFREE S.R.L.?

AROMA GLUTENFREE S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Alexandru Rogojan nr. 3, 300732, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata AROMA GLUTENFREE S.R.L.?

AROMA GLUTENFREE S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AROMA GLUTENFREE S.R.L. in 2024?

In 2024, AROMA GLUTENFREE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 362.054 RON.

Cati angajati are AROMA GLUTENFREE S.R.L.?

AROMA GLUTENFREE S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are AROMA GLUTENFREE S.R.L.?

AROMA GLUTENFREE S.R.L. are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).

Ce profit a inregistrat AROMA GLUTENFREE S.R.L. in 2024?

AROMA GLUTENFREE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 39.468 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.