Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 17:43
Despre CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L.
CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare" (cod CAEN 6831), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 150.422 RON, in crestere fata de anul precedent (+17.9%). Profitul net inregistrat a fost de 113.228 RON (in crestere).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 150.422 RON
- Venituri totale
- 150.422 RON
- Cheltuieli totale
- 18.638 RON
- Profit brut
- 131.784 RON
- Profit net
- 113.228 RON
- Marja profit net
- 75,27%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 249.648 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 194.250 RON
- Casa & conturi bănci
- 55.398 RON
- Capital propriu
- 246.807 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Strugurilor nr. 41, 700652
- Cod postal
- 700652
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 09.09.2021
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2021 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 150.422 RON
- Rezultat net
- 113.228 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 150.422 RON | 127.612 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 150.422 RON | 127.612 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 18.638 RON | 16.973 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 131.784 RON | 110.639 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 113.228 RON | 94.707 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 249.648 RON | 142.189 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 249.648 RON | 142.189 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 194.250 RON | 11.213 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 55.398 RON | 130.976 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 2.841 RON | 8.610 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 246.807 RON | 133.579 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 45,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 45,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 87,87 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 98,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 150.422 +17,9% față de anul precedent | 150.422 | 18.638 | 131.784 +19,1% față de anul precedent | 113.228 +19,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 127.612 +149,9% față de anul precedent | 127.612 | 16.973 | 110.639 +173,2% față de anul precedent | 94.707 +143,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 51.075 | 51.760 | 11.267 | 40.493 | 38.940 | 0 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 268 | 0 | 0 | 268 | 268 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 249.648 | 249.648 | 0 | 194.250 | 55.398 |
| 2023 | 0 | 142.189 | 142.189 | 0 | 11.213 | 130.976 |
| 2022 | 0 | 40.197 | 40.197 | 0 | 2.540 | 37.657 |
| 2021 | 0 | 132 | 132 | 0 | 0 | 132 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.841 -67,0% față de anul precedent | 246.807 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 8.610 +549,8% față de anul precedent | 133.579 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 1.325 +562,5% față de anul precedent | 38.872 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 200 | -68 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
5 repere. O singură cronologie.
Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 150.422 RON. Profit: 113.228 RON
Cifra de afaceri: 150.422 RON. Profit: 113.228 RON
- Cifra de afaceri
- 150.422 RON +17.87% față de anul precedent
- Profit net
- 113.228 RON +19.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.841 RON -67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 127.612 RON. Profit: 94.707 RON
Cifra de afaceri: 127.612 RON. Profit: 94.707 RON
- Cifra de afaceri
- 127.612 RON +149.85% față de anul precedent
- Profit net
- 94.707 RON +143.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.610 RON +549.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 51.075 RON. Profit: 38.940 RON
Cifra de afaceri: 51.075 RON. Profit: 38.940 RON
- Cifra de afaceri
- 51.075 RON
- Profit net
- 38.940 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.325 RON +562.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 268 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 200 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONSTANT IMPROVEMENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Iaşi (IAŞI)
CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Iaşi (IAŞI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6831, Iaşi
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6831, Iaşi
Alte firme din Iaşi
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L.?
CUI-ul CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L. este 44873422.
Unde este sediul CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L.?
CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Strugurilor nr. 41, 700652, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.
Cand a fost infiintata CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L.?
CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L. in 2024?
In 2024, CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 150.422 RON.
Ce activitate are CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L.?
CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L. are codul CAEN principal 6831 (Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare).
Ce profit a inregistrat CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L. in 2024?
CONSTANT IMPROVEMENT S.R.L. a inregistrat un profit net de 113.228 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.