Tăierea și rindeluirea lemnului
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 17:44
Despre LEMNSPRO DEBITARE S.R.L.
LEMNSPRO DEBITARE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Văleni-Dâmboviţa Com. Văleni-Dâmboviţa, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Tăierea și rindeluirea lemnului" (cod CAEN 1611), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2022, LEMNSPRO DEBITARE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 0 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 200 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 200 RON
- Capital propriu
- 200 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Văleni-Dâmboviţa Com. Văleni-Dâmboviţa, Str. Valea Mare nr. 1070, 137500
- Detalii
- imobilul C2 Birou
- Cod postal
- 137500
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 09.09.2021
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
- Platitor TVA
- Da
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 28 februarie 2025
- Data reactivare
- 4 august 2026
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2021 –2022 · RON
- An explorat în grafic
- 2022
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- 0 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 200 RON | 200 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 200 RON | 200 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 200 RON | 200 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 0 RON | 0 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 200 RON | 200 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2022
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2022
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2022
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- Neraportat Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 100,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| 2021 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 | 200 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 0 | 200 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2022
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| VEVICTORIA ENACHESCU | administrator | Neraportată | Neraportată |
| CECORVIN ENĂCHESCU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
7 repere. O singură cronologie.
Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 3 repere
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25893/2026cod obiect de activitate
cod obiect de activitate
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23804/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2025 1 repere
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLEMNSPRO DEBITARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1611 in Sat Văleni-Dâmboviţa Com. Văleni-Dâmboviţa (DÂMBOVIŢA)
LEMNSPRO DEBITARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1611 in Sat Văleni-Dâmboviţa Com. Văleni-Dâmboviţa (DÂMBOVIŢA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
08.072026Mentiune · Buletin 25893/2026cod obiect de activitate
cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 26.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- LEMNSPRO DEBITARE S.R.L.
- CUI
- 44876550
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 08.07.2026
- Registrul Comerțului
- J2021001392150
- EUID
- ROONRC.J2021001392150
- Sediu
- Sat Văleni-Dâmboviţa, Comuna Văleni-Dâmboviţa, Jud. Dâmboviţa, Strada Valea Mare, Nr.
- Județ
- Dâmboviţa
- Număr încheiere
- 544138
- Data încheierii
- 08.07.2026
- Număr dosar
- 2588755
- Data dosarului
- 29.06.2026
- Tribunal
- Dâmbovita
- Registrator
- Nicolae Octavian Rusu
Subiecte
cod obiect de activitate
Documente menționate
- Decizie asociat unic din 26.06.2026
23.062026Mentiune · Buletin 23804/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- LEMNSPRO DEBITARE S.R.L.
- CUI
- 44876550
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 23.06.2026
- Registrul Comerțului
- J15/1392/2021
- EUID
- ROONRC.J15/1392/2021
- Sediu
- Sat Văleni-Dâmboviţa, Comuna Văleni-Dâmboviţa, Jud. Dâmboviţa, Strada Valea Mare, Nr.
- Județ
- Dâmboviţa
- Număr încheiere
- 500159
- Data încheierii
- 22.06.2026
- Număr dosar
- 2427873
- Data dosarului
- 17.06.2026
- Tribunal
- Arges
- Registrator
- Maria Cornelia Maglasu
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 2427873 din 17.06.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1611, Dâmboviţa
Alte firme din Dâmboviţa
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul LEMNSPRO DEBITARE S.R.L.?
CUI-ul LEMNSPRO DEBITARE S.R.L. este 44876550.
Unde este sediul LEMNSPRO DEBITARE S.R.L.?
LEMNSPRO DEBITARE S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Văleni-Dâmboviţa Com. Văleni-Dâmboviţa, Str. Valea Mare nr. 1070, 137500, Sat Văleni-Dâmboviţa Com. Văleni-Dâmboviţa, judetul DÂMBOVIŢA.
Cand a fost infiintata LEMNSPRO DEBITARE S.R.L.?
LEMNSPRO DEBITARE S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a LEMNSPRO DEBITARE S.R.L. in 2022?
In 2022, LEMNSPRO DEBITARE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are LEMNSPRO DEBITARE S.R.L.?
LEMNSPRO DEBITARE S.R.L. are codul CAEN principal 1611 (Tăierea și rindeluirea lemnului).
Ce profit a inregistrat LEMNSPRO DEBITARE S.R.L. in 2022?
LEMNSPRO DEBITARE S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2022.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.