Activ

THE GARDEN OF HEAVEN S.R.L.

CUI: 44908628
CIF: 44908628
Reg. Com.: J03/2212/2021
CAEN: 5520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 septembrie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:30

Despre THE GARDEN OF HEAVEN S.R.L.

THE GARDEN OF HEAVEN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Jgheaburi Com. Corbi, judetul ARGEŞ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată" (cod CAEN 5520), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Sat Jgheaburi Com. Corbi, Str. Alexandria nr. 15, 117287

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Sat Jgheaburi Com. Corbi, Str. Alexandria nr. 15, 117287
Cod poștal: 117287
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Sat Jgheaburi Com. Corbi, Str. Alexandria nr. 15, 117287
Cod postal
117287
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.09.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2021 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2021
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2021 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTHE GARDEN OF HEAVEN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5520 in Sat Jgheaburi Com. Corbi (ARGEŞ)

THE GARDEN OF HEAVEN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5520 in Sat Jgheaburi Com. Corbi (ARGEŞ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5520, Argeş

CASA BID REZIDENCES S.R.L.
CUI: 44847725CAEN: 5520
Activ
ARGEŞ, Sat Bradu Com. Bradu2021-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.845 RON
Profit
29.999 RON
Angajati
0
IUBIM NATURA S.R.L.
CUI: 44792824CAEN: 5520
Activ
ARGEŞ, Sat Nămăeşti Com. Valea Mare Pravăţ2021-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.000 RON
Profit
8.000 RON
Angajati
0
MATIMOB S.R.L.
CUI: 44996387CAEN: 5520
Activ
ARGEŞ, Sat Rucăr Com. Rucăr2021-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.350 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Alte firme din Argeş

ZESTREA NEAMULUI S.R.L.
CUI: 44897448CAEN: 7732
Activ
ARGEŞ, Sat Burdea Com. Căldăraru2021-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.600 RON
Profit
106.034 RON
Angajati
1
TRADUCESCU S.R.L.
CUI: 44916450CAEN: 7430
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2021-09-16
fara e-Factura
HAPPY FARM TURISM S.R.L.
CUI: 44817457CAEN: 5530
Activ
ARGEŞ, Sat Cerbureni Com. Valea Iaşului2021-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MVT DEPOZIT AMBALAJE S.R.L.
CUI: 43825621CAEN: 4690
Activ
ARGEŞ, Orş. Costeşti2021-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.612 RON
Profit
9.494 RON
Angajati
0
ROBERTMPRODUCTION S.R.L.
CUI: 45974875CAEN: 7420
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2022-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.400 RON
Profit
16.880 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul THE GARDEN OF HEAVEN S.R.L.?

CUI-ul THE GARDEN OF HEAVEN S.R.L. este 44908628.

Unde este sediul THE GARDEN OF HEAVEN S.R.L.?

THE GARDEN OF HEAVEN S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Jgheaburi Com. Corbi, Str. Alexandria nr. 15, 117287, Sat Jgheaburi Com. Corbi, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata THE GARDEN OF HEAVEN S.R.L.?

THE GARDEN OF HEAVEN S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Ce activitate are THE GARDEN OF HEAVEN S.R.L.?

THE GARDEN OF HEAVEN S.R.L. are codul CAEN principal 5520 (Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.