Activ Plătitor TVA

SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 44986162
CIF: RO44986162
Reg. Com.: J52/1028/2021
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 septembrie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 18:11

Despre SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L.

SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ogrezeni Com. Ogrezeni, judetul GIURGIU, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.622.752 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+669.4%). Profitul net inregistrat a fost de 675.934 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.622.752 RON
Venituri totale
1.622.752 RON
Cheltuieli totale
908.095 RON
Profit brut
714.657 RON
Profit net
675.934 RON
Marja profit net
41,65%
Active imobilizate
175.104 RON
Active circulante
701.328 RON
Stocuri
3.079 RON
Creanțe
562.462 RON
Casa & conturi bănci
135.787 RON
Capital propriu
676.216 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Sat Ogrezeni Com. Ogrezeni, Str. Argeşului nr. 1391, 87170

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Sat Ogrezeni Com. Ogrezeni, Str. Argeşului nr. 1391, 87170
Cod poștal: 87170
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Sat Ogrezeni Com. Ogrezeni, Str. Argeşului nr. 1391, 87170
Cod postal
87170
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.09.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.622.752 RON
Rezultat net
675.934 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.622.752 RON 210.912 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.622.752 RON 210.912 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 908.095 RON 150.437 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 714.657 RON 60.475 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 675.934 RON 58.365 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 175.104 RON 3.165 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 701.328 RON 90.916 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 876.432 RON 94.081 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.079 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 562.462 RON 43.908 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 135.787 RON 47.008 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 200.216 RON 7.998 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 676.216 RON 86.083 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active876.432RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

22,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale876.432 RON
Datorii totale200.216 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
77,1 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,50 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
77,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.622.752 +669,4% față de anul precedent 1.622.752 908.095 714.657 +1.081,7% față de anul precedent 675.934 +1.058,1% față de anul precedent 0 0
2023 210.912 +104,3% față de anul precedent 210.912 150.437 60.475 -0,9% față de anul precedent 58.365 -2,7% față de anul precedent 0 0
2022 103.224 103.224 42.185 61.039 60.006 0 0
2021 0 0 89 0 0 89 89

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 175.104 701.328 876.432 3.079 562.462 135.787
2023 3.165 90.916 94.081 0 43.908 47.008
2022 0 67.042 67.042 0 0 67.042
2021 383 200 583 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 200.216 +2.403,3% față de anul precedent 676.216 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 7.998 +15,5% față de anul precedent 86.083 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 6.925 +1.367,2% față de anul precedent 60.117 Neraportat 1
2021 472 111 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.622.752 RON. Profit: 675.934 RON

Cifra de afaceri: 1.622.752 RON. Profit: 675.934 RON

Cifra de afaceri
1.622.752 RON +669.4% față de anul precedent
Profit net
675.934 RON +1058.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
200.216 RON +2403.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 210.912 RON. Profit: 58.365 RON

Cifra de afaceri: 210.912 RON. Profit: 58.365 RON

Cifra de afaceri
210.912 RON +104.32% față de anul precedent
Profit net
58.365 RON -2.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
7.998 RON +15.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 103.224 RON. Profit: 60.006 RON

Cifra de afaceri: 103.224 RON. Profit: 60.006 RON

Cifra de afaceri
103.224 RON
Profit net
60.006 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
6.925 RON +1367.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
89 RON
Angajati
0
Datorii
472 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSAFE SAM CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Ogrezeni Com. Ogrezeni (GIURGIU)

SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Ogrezeni Com. Ogrezeni (GIURGIU)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Giurgiu

MEM FOREST S.R.L.
CUI: 24316257CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal2008-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.630.803 RON
Profit
704.262 RON
Angajati
14
ALEX IDEAL DESIGN SRL
CUI: 36896344CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Orş. Bolintin-Vale2017-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.635.387 RON
Profit
241.549 RON
Angajati
11
KABLAN EXPERT S.R.L.
CUI: 48185736CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Milcovăţu Com. Letca Nouă2023-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.520.438 RON
Profit
593.117 RON
Angajati
6
ARTGRUP CONSTRUCT 2008 S.R.L.
CUI: 42052960CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Floreşti Com. Floreşti-Stoeneşti2019-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.111.126 RON
Profit
241.176 RON
Angajati
7
SLCNEW CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47589450CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2023-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.332.641 RON
Profit
9.003 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Giurgiu

ALLIANTZ SED CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44972698CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal2021-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.976 RON
Profit
23.791 RON
Angajati
4
MARDAV COTRANS S.R.L.
CUI: 45041817CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Crivina Orş. Bolintin-Vale2021-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.447.887 RON
Profit
2.436.902 RON
Angajati
9
LOSENAR IMOB S.R.L.
CUI: 45055260CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Ulmi Com. Ulmi2021-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
333.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Giurgiu

ERIKDIANA DRG S.R.L.
CUI: 44993500CAEN: 9329
Activ
GIURGIU, Sat Tomuleşti Com. Toporu2021-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.593 RON
Profit
3.716 RON
Angajati
0
MARES TWO DEY S.R.L.
CUI: 44965364CAEN: 4711
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2021-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.718 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
UNCLE FARMER S.R.L.
CUI: 45016643CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Puţu Greci Com. Greaca2021-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.767 RON
Profit
2.842 RON
Angajati
0
CIM AEDIFICES S.R.L.
CUI: 45279500CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Buturugeni Com. Buturugeni2021-11-25
fara e-Factura
KARY-LAR TRANS S.R.L.
CUI: 42314211CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Cartojani Com. Roata de Jos2020-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
393.315 RON
Profit
19.584 RON
Angajati
1
TERMOZAR S.R.L.
CUI: 47770693CAEN: 4332
Activ
GIURGIU, Sat Floreşti Com. Floreşti-Stoeneşti2023-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.381 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L. este 44986162.

Unde este sediul SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L.?

SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Ogrezeni Com. Ogrezeni, Str. Argeşului nr. 1391, 87170, Sat Ogrezeni Com. Ogrezeni, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L.?

SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.622.752 RON.

Cati angajati are SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L.?

SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L.?

SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

SAFE SAM CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 675.934 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.