Activ

ROKA NORTH S.R.L.

CUI: 45009751
CIF: 45009751
Reg. Com.: J23/6086/2021
CAEN: 4791
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 octombrie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 18:36

Despre ROKA NORTH S.R.L.

ROKA NORTH S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Voluntari, judetul ILFOV, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ROKA NORTH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.106 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-95.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 2.242 RON in 2021 la 1.106 RON in 2024. Datoriile raportate (76.370 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.106 RON
Venituri totale
1.112 RON
Cheltuieli totale
4.104 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1.233 RON
Active circulante
29.185 RON
Stocuri
26.127 RON
Creanțe
30 RON
Casa & conturi bănci
3.028 RON
Capital propriu
-45.952 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Voluntari, Str. Emil Racoviţă nr. 31-33, 77190
Detalii adresaVila JB06

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Str. Emil Racoviţă nr. 31-33, 77190
Cod poștal: 77190
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Str. Emil Racoviţă nr. 31-33, 77190
Detalii
Vila JB06
Cod postal
77190
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.10.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.106 RON
Rezultat net
-2.992 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.106 RON 22.355 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.112 RON 22.356 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.104 RON 43.102 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.992 RON 20.746 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.992 RON 20.746 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.233 RON 2.158 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 29.185 RON 31.460 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 30.418 RON 33.618 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 26.127 RON 27.240 RON
CreanțeSume de încasat 30 RON 20 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.028 RON 4.200 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 76.370 RON 76.579 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -45.952 RON -42.961 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active30.418RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

251,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale30.418 RON
Datorii totale76.370 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,38 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-151,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.106 -95,1% față de anul precedent 1.112 4.104 0 0 2.992 2.992
2023 22.355 -79,1% față de anul precedent 22.356 43.102 0 0 20.746 20.746
2022 106.810 +4.664,1% față de anul precedent 107.102 119.798 0 0 12.696 15.910
2021 2.242 2.262 5.073 0 0 2.811 2.878

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.233 29.185 30.418 26.127 30 3.028
2023 2.158 31.460 33.618 27.240 20 4.200
2022 0 106.297 106.297 73.430 715 32.152
2021 0 107.549 107.549 92.115 0 15.434

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 76.370 -0,3% față de anul precedent -45.952 Neraportat 0
2023 76.579 -40,4% față de anul precedent -42.961 Neraportat 0
2022 128.512 +16,4% față de anul precedent -22.215 Neraportat 0
2021 110.425 -2.876 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.106 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.106 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.106 RON -95.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.992 RON
Angajati
0
Datorii
76.370 RON -0.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 22.355 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.355 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.355 RON -79.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.746 RON
Angajati
0
Datorii
76.579 RON -40.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 106.810 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 106.810 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
106.810 RON +4664.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.910 RON
Angajati
0
Datorii
128.512 RON +16.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.242 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.242 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.242 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.878 RON
Angajati
0
Datorii
110.425 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROKA NORTH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Orş. Voluntari (ILFOV)

ROKA NORTH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Orş. Voluntari (ILFOV)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4791, Ilfov

SOFIS ACTIV S.R.L.
CUI: 41436822CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2019-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.193 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EMERALD GLOW S.R.L.
CUI: 46607311CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2022-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.050 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ARJIN S.R.L.
CUI: 50164794CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2024-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ILMA SOL S.R.L.
CUI: 48301814CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2023-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.047 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MODJO RETAIL S.R.L.
CUI: 48679390CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2023-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.264 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PALAZZO LIFESTYLE S.R.L.
CUI: 47440245CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2023-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
820 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4791, Ilfov

EVAYANG S.R.L.
CUI: 45009794CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie2021-10-05
fara e-Factura
AVALON FACILITY SERVICES S.R.L.
CUI: 45011956CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2021-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.786 RON
Profit
639 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

EPIC APPS S.R.L.
CUI: 45009735CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2021-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.550 RON
Profit
237.466 RON
Angajati
1
MINDRAY MEDICAL ROMANIA S.R.L.
CUI: 45009760CAEN: 8240
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2021-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.588.290 RON
Profit
811.555 RON
Angajati
19
ACCO TEAM ADVISORS S.R.L.
CUI: 44966319CAEN: 6920
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2021-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.609 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LYLY ADEMAR CLEAN ART S.R.L.
CUI: 45047003CAEN: 8121
Activ
ILFOV, Sat Dascălu Com. Dascălu2021-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.320 RON
Profit
80.555 RON
Angajati
1
SILVANIA WOOD S.R.L.
CUI: 45401304CAEN: 4673
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2021-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.154.807 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ADCOMM MEDIA SERVICES S.R.L.
CUI: 40346454CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2018-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
640.800 RON
Profit
506.645 RON
Angajati
1
HYDROSTAB S.R.L.
CUI: 48877982CAEN: 4684
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2023-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.785.732 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROKA NORTH S.R.L.?

CUI-ul ROKA NORTH S.R.L. este 45009751.

Unde este sediul ROKA NORTH S.R.L.?

ROKA NORTH S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Str. Emil Racoviţă nr. 31-33, 77190, Orş. Voluntari, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata ROKA NORTH S.R.L.?

ROKA NORTH S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ROKA NORTH S.R.L. in 2024?

In 2024, ROKA NORTH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.106 RON.

Ce activitate are ROKA NORTH S.R.L.?

ROKA NORTH S.R.L. are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).

Ce profit a inregistrat ROKA NORTH S.R.L. in 2024?

ROKA NORTH S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 2.992 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.