Activ

PODO CLINIC NAILS S.R.L.

CUI: 45015010
CIF: 45015010
Reg. Com.: J2021001238272
CAEN: 9622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 octombrie 2021 · 5 ani
Distribuie:

Activități de tratament și înfrumusețare

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 18:37

Despre PODO CLINIC NAILS S.R.L.

PODO CLINIC NAILS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cotu Vameş Com. Horia, judetul NEAMŢ, infiintata in 2021 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de tratament și înfrumusețare" (cod CAEN 9622), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PODO CLINIC NAILS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 64.266 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.7%). Profitul net inregistrat a fost de 6.026 RON. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 3.500 RON in 2021 la 64.266 RON in 2024. Datoriile raportate (67.563 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
64.266 RON
Venituri totale
64.266 RON
Cheltuieli totale
57.265 RON
Profit brut
7.001 RON
Profit net
6.026 RON
Marja profit net
9,38%
Active imobilizate
31.368 RON
Active circulante
31.182 RON
Stocuri
30.731 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
451 RON
Capital propriu
-3.013 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Cotu Vameş Com. Horia, Str. Plopului nr. 185 D, 617246

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Cotu Vameş Com. Horia, Str. Plopului nr. 185 D, 617246
Cod poștal: 617246
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Cotu Vameş Com. Horia, Str. Plopului nr. 185 D, 617246
Cod postal
617246
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.10.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
64.266 RON
Rezultat net
6.026 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 64.266 RON 58.590 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 64.266 RON 58.590 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 57.265 RON 80.098 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 7.001 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 6.026 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 21.508 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 22.954 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 31.368 RON 29.425 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 31.182 RON 58.779 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 62.550 RON 88.204 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 30.731 RON 45.326 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 451 RON 13.453 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 67.563 RON 99.243 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -3.013 RON -9.039 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active62.550RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

108,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale62.550 RON
Datorii totale67.563 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,6 %Profit net / active totale
ROE
-200,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-4,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 64.266 +9,7% față de anul precedent 64.266 57.265 7.001 6.026 0 0
2023 58.590 -17,6% față de anul precedent 58.590 80.098 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 21.508 22.954
2022 71.101 +1.931,5% față de anul precedent 71.101 55.368 15.733 +7.117,0% față de anul precedent 13.600 +11.726,1% față de anul precedent 0 0
2021 3.500 3.500 3.282 218 115 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 31.368 31.182 62.550 30.731 0 451
2023 29.425 58.779 88.204 45.326 0 13.453
2022 35.445 49.155 84.600 45.326 0 3.829
2021 30.275 18.536 48.811 13.460 0 5.076

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 67.563 -31,9% față de anul precedent -3.013 Neraportat 0
2023 99.243 +36,5% față de anul precedent -9.039 Neraportat 0
2022 72.685 +43,9% față de anul precedent 13.915 Neraportat 0
2021 50.496 315 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 64.266 RON. Profit: 6.026 RON

Cifra de afaceri: 64.266 RON. Profit: 6.026 RON

Cifra de afaceri
64.266 RON +9.69% față de anul precedent
Profit net
6.026 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
67.563 RON -31.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 58.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 58.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
58.590 RON -17.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
22.954 RON
Angajati
0
Datorii
99.243 RON +36.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 71.101 RON. Profit: 13.600 RON

Cifra de afaceri: 71.101 RON. Profit: 13.600 RON

Cifra de afaceri
71.101 RON +1931.46% față de anul precedent
Profit net
13.600 RON +11726.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
72.685 RON +43.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.500 RON. Profit: 115 RON

Cifra de afaceri: 3.500 RON. Profit: 115 RON

Cifra de afaceri
3.500 RON
Profit net
115 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
50.496 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPODO CLINIC NAILS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9622 in Sat Cotu Vameş Com. Horia (NEAMŢ)

PODO CLINIC NAILS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9622 in Sat Cotu Vameş Com. Horia (NEAMŢ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9622, Neamţ

SALON BEAUTY 4ALL S.R.L.
CUI: 34805765CAEN: 9622
Activ
NEAMŢ, Orş. Bicaz2015-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.477 RON
Profit
106 RON
Angajati
1
ERA ENEA STAICU SRL
CUI: 35774411CAEN: 9622
Activ
NEAMŢ, Sat Ruseni Com. Borleşti2016-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.649 RON
Profit
1.427 RON
Angajati
1
OICA ELLISA S.R.L.
CUI: 2039996CAEN: 9622
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.586 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CLODETTE CLUB SRL
CUI: 12273373CAEN: 9622
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1999-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.765 RON
Profit
1.882 RON
Angajati
1
BALMIS GARDEN SRL
CUI: 27694460CAEN: 9622
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2010-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.693 RON
Profit
22.751 RON
Angajati
0
IDEEA BEAUTY SALON S.R.L.
CUI: 50014150CAEN: 9622
Activ
NEAMŢ, Sat Crăcăoani Com. Crăcăoani2024-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.575 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9622, Neamţ

ANCOSILI BUSSINES S.R.L.
CUI: 43303920CAEN: 9622
Activ
NEAMŢ, Sat Cordun Com. Cordun2020-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.954 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NEW VISION PODI BD S.R.L.
CUI: 45168285CAEN: 9622
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2021-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.920 RON
Profit
26.399 RON
Angajati
1
GOLD FACE S.R.L.
CUI: 42325148CAEN: 9622
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2020-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.921 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VAL COSMETICS S.R.L.
CUI: 45651440CAEN: 9622
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2022-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.358 RON
Profit
5.413 RON
Angajati
1

Alte firme din Neamţ

ANDIRAMAR MEDICAL S.R.L.
CUI: 45014995CAEN: 4773
Activ
NEAMŢ, Sat Vânători-Neamţ Com. Vânători-Neamţ2021-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
731.183 RON
Profit
1.411 RON
Angajati
1
APD UTILAJE NEAMT S.R.L.
CUI: 45015036CAEN: 4399
Activ
NEAMŢ, Sat Săcăluşeşti Com. Agapia2021-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.192.126 RON
Profit
822.123 RON
Angajati
8
MIR & IUS ART BUSINESS S.R.L.
CUI: 44996697CAEN: 7320
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2021-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.031 RON
Profit
22.138 RON
Angajati
0
AZONSHOP CONSULT S.R.L.
CUI: 45036527CAEN: 7022
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2021-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.200 RON
Profit
30.402 RON
Angajati
1
AGRO-AMA LINE S.R.L.
CUI: 44793536CAEN: 5611
Activ
NEAMŢ, Sat Stejaru Com. Ion Creangă2021-08-25
fara e-Factura
CODING SORCERESS S.R.L.
CUI: 45244951CAEN: 6210
Activ
NEAMŢ, Orş. Bicaz2021-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
322.843 RON
Profit
203.555 RON
Angajati
1
BUSY FEET S.R.L.
CUI: 42824032CAEN: 5610
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2020-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.534.886 RON
Profit
184.941 RON
Angajati
3
TERMOPLAST SRL
CUI: 2003232CAEN: 2223
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.530.490 RON
Profit
10.927 RON
Angajati
190

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PODO CLINIC NAILS S.R.L.?

CUI-ul PODO CLINIC NAILS S.R.L. este 45015010.

Unde este sediul PODO CLINIC NAILS S.R.L.?

PODO CLINIC NAILS S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Cotu Vameş Com. Horia, Str. Plopului nr. 185 D, 617246, Sat Cotu Vameş Com. Horia, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata PODO CLINIC NAILS S.R.L.?

PODO CLINIC NAILS S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PODO CLINIC NAILS S.R.L. in 2024?

In 2024, PODO CLINIC NAILS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 64.266 RON.

Ce activitate are PODO CLINIC NAILS S.R.L.?

PODO CLINIC NAILS S.R.L. are codul CAEN principal 9622 (Activități de tratament și înfrumusețare).

Ce profit a inregistrat PODO CLINIC NAILS S.R.L. in 2024?

PODO CLINIC NAILS S.R.L. a inregistrat un profit net de 6.026 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.