Inactiv

IGNAT PANAITE PRODUCTIE S.R.L.

CUI: 45120244
CIF: 45120244
Reg. Com.: J2021001737175
CAEN: 1626
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 octombrie 2021 · 4 ani
Inactivă din: 24 februarie 2025
Distribuie:

Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 12:24

Despre IGNAT PANAITE PRODUCTIE S.R.L.

IGNAT PANAITE PRODUCTIE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Griviţa Com. Griviţa, judetul GALAŢI, infiintata in 2021 (4 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală" (cod CAEN 1626), in sectorul industria prelucratoare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din februarie 2025).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Sat Griviţa Com. Griviţa, Str. Prunilor nr. 43, 807160

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Sat Griviţa Com. Griviţa, Str. Prunilor nr. 43, 807160
Cod poștal: 807160
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Sat Griviţa Com. Griviţa, Str. Prunilor nr. 43, 807160
Cod postal
807160
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.10.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
24 februarie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2021 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2021 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 17231/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14653/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2021 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIGNAT PANAITE PRODUCTIE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1626 in Sat Griviţa Com. Griviţa (GALAŢI)

IGNAT PANAITE PRODUCTIE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1626 in Sat Griviţa Com. Griviţa (GALAŢI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.052026Dizolvare · Buletin 17231/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
IGNAT PANAITE PRODUCTIE S.R.L.
CUI
45120244
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
07.05.2026
Registrul Comerțului
J2021001737175
EUID
ROONRC.J2021001737175
Sediu
Jud. Galaţi, Sat Griviţa, Comuna Griviţa, Strada Prunilor, Nr. 43
Județ
Galaţi
Număr încheiere
360337
Data încheierii
05.05.2026
Număr dosar
1745806
Data dosarului
28.04.2026
Tribunal
Galati
Registrator
Ioana Roxana Micle
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 17231/2026 (PDF)
20.042026Mentiune · Buletin 14653/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
IGNAT PANAITE PRODUCTIE S.R.L.
CUI
45120244
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.04.2026
Registrul Comerțului
J17/1737/2021
EUID
ROONRC.J17/1737/2021
Sediu
Jud. Galaţi, Sat Griviţa, Comuna Griviţa, Strada Prunilor, Nr. 43
Județ
Galaţi
Număr încheiere
314609
Data încheierii
17.04.2026
Număr dosar
1392063
Data dosarului
31.03.2026
Tribunal
Galati
Registrator
Ioana Catalina Florea

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 1392063 din 31.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 14653/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1626, Galaţi

BIONICSPOT S.R.L.
CUI: 45405136CAEN: 1626
Activ
GALAŢI, Sat Condrea Com. Umbrăreşti2021-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.173 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MUSCAV BIOMAS S.R.L.
CUI: 37153437CAEN: 1626
Activ
GALAŢI, Sat Piscu Com. Piscu2017-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.865 RON
Profit
89.186 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IGNAT PANAITE PRODUCTIE S.R.L.?

CUI-ul IGNAT PANAITE PRODUCTIE S.R.L. este 45120244.

Unde este sediul IGNAT PANAITE PRODUCTIE S.R.L.?

IGNAT PANAITE PRODUCTIE S.R.L. are sediul in Romania, GALAŢI, Sat Griviţa Com. Griviţa, Str. Prunilor nr. 43, 807160, Sat Griviţa Com. Griviţa, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata IGNAT PANAITE PRODUCTIE S.R.L.?

IGNAT PANAITE PRODUCTIE S.R.L. a fost infiintata in anul 2021 (4 ani de activitate).

Ce activitate are IGNAT PANAITE PRODUCTIE S.R.L.?

IGNAT PANAITE PRODUCTIE S.R.L. are codul CAEN principal 1626 (Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.